İrlanda dil okulları özellikle son yıllarda yurtdışında İngilizce eğitimi almak isteyen Türk öğrenciler için oldukça cazip bir alternatif olmaya başlamıştır. İrlanda’da MEI tarafından denetlenen çok sayıda özel dil okulu ve kolej mevcuttur.

İrlanda, “bir kez ziyaret edildiğinde asla unutulmayacak bir ülkedir” diye bilinir.

Danışmanlarımıza Ulaşın

Neden İrlanda'da Dil Eğitimi?

Turkiye'ye yakinligi ve ana dili Ingilizce olan bir Avrupa ulksei olusuyla kisa sureli dil egitimi almak isteyen ogrencilerin ilgisini ceken Irlanda; uzun sureli (25 hafta) dil okulu ogrencilerine ise haftada 20 saat calisma izni vermektedir.

Sunduğumuz geniş okul seçenekleriyle her bütçeye ve her kişiye uygun bir eğitim programını portföyümüzde bulmanız mümkündür. Yurtdışında eğitim almak isteyen öğrencilerimizi en güncel promosyonlardan haberdar ediyoruz ve  eğitiminiz sürecinde başarılı olmanız için gereken tüm desteği veriyoruz.

Hareketli Sosyal Yaşam ve Doğal Güzellikler

İrlanda, müziği ve bağrından çıkardığı dünyaca ünlü müzik yetenekleriyle bilinen bir ülkedir. Müzik ve dans kültürünün çok köklü olduğu bu toplumda çok hareketli bir gece yaşamının olması kaçınılmazdır. Dublin ve diğer büyük kentlerde, tarihi Irish Pub’ların yanısıra modern mekanlar da eğlenmek isteyenlere nezih ortamlar sunarlar.

İrlanda Dil Okulları

Alternatif ayrıcalığıyla yararlanabileceğiniz okullar

Suya Girmeden Yüzme Öğrenilmez

Yurtdışında eğitim ve yaşam bir çok kişi için, hayatlarında bir kez gerçekleştirecekleri, zaman ve maliyetin önemli olduğu bir karar sürecidir. Bu konuda size ancak konusunda uzman ve deneyimli yurtdışı eğitim sektörünün öncü kuruluşu Alternatif yardımcı olabilir.

Sunduğumuz geniş okul seçenekleriyle her bütçeye ve her kişiye uygun bir eğitim programını portföyümüzde bulmanız mümkündür. Yurtdışında eğitim almak isteyen öğrencilerimizi en güncel promosyonlardan haberdar ediyoruz ve eğitiminiz surecinde başarılı olmanız için gereken tüm desteği veriyoruz.

Hemen Arayın! Danışmanlarımız Sizlere En Uygun Rehberlik Hizmetini Sağlasın. Hem de Ücretsiz!

Bilgi İstek Formu

Menü
Diğer