İrlanda Dil Okulları

İrlanda dil okulları su anda online eğitim vermektedir. İrlanda, pandemi surecinde sınırlarını ve vize başvurularını kapatmış ve öncelikli olarak uzun sureli programlar (25 haftalık akademik donemler) için açacağını belirtse de henüz vize başvurularını değerlendirmeyi başlatmamıştır.

İrlanda dil okulları özellikle son yıllarda yurtdışında İngilizce eğitimi almak isteyen Türk öğrenciler için oldukça cazip bir alternatif olmaya başlamıştır. Özellikle çalışma izinli uzun donem İrlanda dil eğitimi programları talep görmektedir. İrlanda’daki en iyi dil okullarından beklentilerinize ve bütçenize en uygun dil okulu fiyat tekliflerini almak için hemen bilgi formumuzu doldurun, size en iyi okulların en cazip kampanyaları ile dönüş yapalım!

İrlanda, “bir kez ziyaret edildiğinde asla unutulmayacak bir ülkedir” diye bilinir.

Irlanda Work and Study Promosyonları

Neden İrlanda'da Dil Eğitimi?

Türkiye'ye yakınlığı ve ana dili İngilizce olan bir Avrupa ülkesi oluşuyla yurtdışı dil eğitimi almak isteyen öğrencilerin ilgisini çeken İrlanda; uzun süreli (25 hafta) dil okulu öğrencilerine ise haftada 20 saat çalışma izni vermektedir.

İşte dil eğitiminiz için İrlanda’yi  seçmek için nedenler

  • İrlanda ülkemize  sadece 4 saat uçuş mesafesindedir ve İstanbul’dan Dublin’e her gün  direk uçuş bulunmaktadır.
  • İrlanda uzun yıllar İngiliz hakimiyetinde kaldığından ana dili İngilizce olan bir Avrupa ülkedir.
  • İrlanda ve Türkiye arasında zaman dilimi farkı oldukça azdır-aileniz ve arkadaşlarınızla iletişimde kalmak ve hatta işlerinizi devam ettirmek için zaman farkı dezavantaj olmaz.
  • İrlanda’da dil eğitimi özellikle uzun donemde (25 hafta ve üzerinde) diğer İngilizce konuşulan ülkelerden maliyet olarak da daha uygundur. Ayrıca uzun donem dil eğitimlerinde Türk örencilere çalışma izni veren iki ülkeden biridir (diğeri Avustralya).
  • İrlanda toplu taşımanın çok yaygın olduğu bir ülkedir. Araç sahibi olmadan bulunduğunuz şehirde ve İrlanda’nın  farklı  bölgelerini rahatça gezebilirsiniz.
  • İrlanda okulları MEI  tarafından sıkı bir şekilde denetlenirler. Alternatif Yurtdışı Eğitim,  MEI akredite okullar için ücretsiz bilgi, kayıt-konaklama ayarlanması ve vize danışmanlık hizmeti sunmaktadır.

Birleşik Krallık sınırlarının hemen yanında bir Avrupa ülkesi olması ile bilinen İrlanda dil okulları eğitiminin çok yoğun olduğu ülkelerden bir tanesidir. Dil öğrenirken Avrupai yaşam tarzını hissetmek ve küçük bir ülkede yaşamanın ayrıcalıklarını hissetmek için İrlanda çok doğru bir tercih olacaktır. Avrupa’nın en önemli ülkelerinin hemen yanında 5 milyona yakın nüfusu ve nüfusun hepsinin İngilizce konuştuğu bu ülkede yaşam standartları oldukça yüksektir. İnsanların refah içerisinde yaşadığı ve eğitim görmeye gelen öğrencilerin çok sevdiği İrlanda’da dil eğitimi oldukça başarılıdır.

Siz de dil eğitiminizi küçük ama bir o kadar da eğlenceli bir ülkede tamamlamak istiyorsanız sizlere sunduğumuz harika fırsatlardan yararlanmaya ne dersiniz? Uzman eğitmen kadrosu ve dil eğitimi için en uygun imkanları ile sizlere hitap eden dil okullarımızın avantajları ile tanışmaya hazır olun.

İrlanda’nın misafirperver ve konuşkan halkı İngilizce öğrenmek için ülkede bulunan öğrencilerle oldukça ilgilidirler ve homestay konaklama ana dili İngilizce olan kişilerle pratik yapabilmek için en avantajlı konaklama türü olacaktır.

İrlanda uzun yıllar İngiliz hakimiyetinde kaldığından ana dili İngilizce olan ve Türkiye’ye sadece 4 saat uçuş mesafesinde oluşuyla İngilizce eğitimi için en çok tercih edilen ülkelerden birisi haline gelmiştir. Başta Dublin olmak üzere Galway, Cork, Lumerick gibi daha küçük şehirlerde de çok sayıda kaliteli dil okulu bulunmaktadır.

İrlanda Dil Okulları Avantajları

İrlanda’da dil eğitimi almak isteyenlerin öncelikli tercihi olan İrlanda dil okulları sayesinde çok kısa bir sürede dil öğrenebileceksiniz. Dil öğrenme süreciniz çok kısa sürerken aynı zamanda İngilizce’yi aksanlı bir şekilde konuşabilmenin ayrıcalığını hissedeceksiniz. İrlanda’da dil eğitimi alırken elde edeceğiniz avantajlardan bir diğeri de hiç şüphesiz uygun fiyatlar olacaktır. Başka hiçbir ülkede bulamayacağınız uygun fiyatlar ile eğitim alırken İrlanda’da bulunduğunuz süre boyunca oldukça keyifli zaman da geçirebileceksiniz.

Hareketli Sosyal Yaşam ve Doğal Güzellikler

İrlanda, müziği ve bağrından çıkardığı dünyaca ünlü müzik yetenekleriyle bilinen bir ülkedir. Müzik ve dans kültürünün çok köklü olduğu bu toplumda çok hareketli bir gece yaşamının olması kaçınılmazdır. Dublin ve diğer büyük kentlerde, tarihi Irish Pub’ların yanısıra modern mekanlar da eğlenmek isteyenlere nezih ortamlar sunarlar.

İrlanda dil okulları sayesinde dil becerilerinizi iyileştirmek ve aksanı ile fark yaratan biri olmak ister misiniz? O halde İrlanda’da sizler için harika hizmetler veren okulları daha yakından inceleyerek hem daha iyi dil öğrenebilecek hem de kısa sürede harikalar yaratacaksınız!

Yeni bir dil öğrenmek insanlar için en zor durumlardan bir tanesidir. Zira dil bilgisi, kelime yapısı ve fonetiği farklı olan dilde her detayı öğrenerek akıcı bir şekilde konuşmak sadece çalışarak başarılabilecek bir durum değildir. Bunun için hem dil okullarında eğitim almanız hem de bu dilin konuşulduğu bir ülkede yaşamanız gerekir. İrlanda bu yönü ile dil öğrenme açısından dünyanın en iyi ülkelerinden bir tanesidir.

İrlanda Dil Okulları

Alternatif ayrıcalığıyla yararlanabileceğiniz okullar

Suya Girmeden Yüzme Öğrenilmez

Yurtdışında eğitim ve yaşam bir çok kişi için, hayatlarında bir kez gerçekleştirecekleri, zaman ve maliyetin önemli olduğu bir karar sürecidir. Bu konuda size ancak konusunda uzman ve deneyimli yurtdışı eğitim sektörünün öncü kuruluşu Alternatif yardımcı olabilir.

Sunduğumuz geniş okul seçenekleriyle her bütçeye ve her kişiye uygun bir eğitim programını portföyümüzde bulmanız mümkündür. Yurtdışında eğitim almak isteyen öğrencilerimizi en güncel promosyonlardan haberdar ediyoruz ve eğitiminiz surecinde başarılı olmanız için gereken tüm desteği veriyoruz.

Hemen Arayın! Uzman Danışmanlarımızdan Sizlere En Uygun Rehberlik Hizmeti Desteğini Ücretsiz Olarak Alın!

Bilgi İstek Formu

Menü
Diğer