APOLLO LANGUAGE CENTRE DUBLIN DİL OKULU

Hemen ücretsiz teklif isteyin

Genel Bilgiler

Apollo dil okulu, Dublin’in merkezinde bulunan butik okullardan biridir. Etrafında kafelerin, restoranların, barların ve alışveriş merkezlerinin bulunduğu işlek bir bölgede yer almaktadır. Grafton Street ve St Stephen’s Green alışveriş bölgelerine 10 dakikalık yürüme mesafesindedir. Lad Lane caddesi üzerinde okul LinkedIn’in Avrupa Genel Merkezi’nin hemen yanındadır. Okul yetişkin kurslarına 16 yaş itibariyle öğrencileri almaktadır ve çoğunlukla sınıflarını yaş ortalamasına göre bölmektedir.

2023 yılında tam bir iyileştirme ve yenilemeden geçirilen 3 katlı okul binasında toplam 15 sınıf bulunur. Sınıfların hepsi TV, iPad ve görsel-işitsel ekipmanlarla donatılmıştır.  Modern ve ferah bir kafeterya ve self-servis çay/kahve yapma imkanı bulunan bir alana sahiptir. Genel İngilizce, sınav hazırlık ve İngilizce öğretmenleri için Training Course for Teachers of English programları sunmaktadır. Ayrıca genel İngilizce sınıflarında sabah kurslarına alternatif olarak biraz daha uygun fiyatlı öğleden sonra kursları da sunmaktadırlar. Apollo dil okulunda her ders 45 dakika değil 60 dakikadır. Sınıflar maksimum 15 kişiliktir. Okulda yaz döneminde ne ders için ne de konaklama için yüksek sezon farkı uygulanmamaktadır. 

Apollo Experience adlı bir sosyal aktivite ekibine sahip okul öğrencilerin Dublin’de güzel bir deneyim yaşamalarına yardımcı olacak aktiviteler düzenlemektedirler.

Sunulan Programlar

Sosyal Aktiviteler

Apollo sosyal aktiviteler konusunda oldukça çeşitli bir okuldur. Okulun The Apollo Experience isimli sosyal etkinlik programına katılarak eğitim sürecinizi sınıf dışına taşıyabilirsiniz. Apollo Student App uygulaması üzerinden öğrenciler haftalık sosyal programları görüntüleyebilir ve rezervasyon yaptırabilirler. Fakat geziler sadece öğleden sonraları düzenlendiği için ders programını öğleden sonra seçen öğrenciler maalesef gezi programlarından yararlanamazlar. 

Konaklama

Aile Yanı

Apollo Language Centre, İrlandalı bir ailenin yanında konaklama seçeneği sunmaktadır. Bu seçenek, İrlanda kültürünü ve yaşam tarzını öğrenmek için harika bir fırsat sunar. Öğrenciler, İngilizce öğrenmek için ev sahipleriyle günlük etkileşimde bulunarak İngilizce pratiği yapabilirler. Sabah ve akşam yemekleri aileler ile beraber yenilir. Aileler okula ortalama 45 dakika uzaklıkta yer alırlar. Apollo dil okulunun sunduğu aileler Apollo yönetimi ve polis tarafından incelenir ve dikkatlice denetlenir.

Öğrenci Rezidansları

Apollo Adult Residence
Apollo dil okuluna ait olan yurt Binary Hub’da, 470 yatak odasına sahip modern bir yurttur. Şehir merkezinde yaşamak isteyen öğrenciler için mükemmel bir seçenektir. Öğrenciler için özel olarak tasarlanmış olan yurt öğrencilere rahat ve modern bir konaklama imkanı sunar. Odalar tek kişilik ve özel banyoludur. Ortak mutfaklarda öğrenciler yemeklerini kendileri pişirirler. Okula yürüyerek 35 dakika, otobüsle 20 dakika uzaklıktadır. Guinness Fabrikasının bitişiğinde ve Temple Bar’a sadece 10 dakikalık yürüme mesafesindedir. 

Fotoğraf Galerisi

Okul Konumu

apollo english

İÇERİK BAŞLIKLARI