DELFIN DUBLIN DİL OKULU

Hemen ücretsiz teklif isteyin

Genel Bilgiler

Delfin  English School, Dublin’in merkezinde bulunan butik okullardan biridir. 2005 yılında kurulmuş olan Delfin Dil Okulu, öğrencilerin sadece akademik başarılarını değil, aynı zamanda hayatlarına ve geleceklerine yön veren deneyimlerini de desteklemektedir. Okul kaliteli bir dil eğitiminin yanı sıra öğrencilerinin kendilerini özel ve farklı bir topluluğun bir parçası gibi hissetmelerini sağlar. Delfin Dil Okulu’nda, sadece bir yabancı dil öğrenmekle kalmayacak, aynı zamanda bir “Delfiner” üyesi olacaksınız. Bu aile, dünyanın dört bir yanından gelen öğrencilerin ortak hedeflerine ve ilgi alanlarına odaklanan bir topluluktur. Kültürel etkinlikler, sosyal aktiviteler ve pratik dil kullanımı fırsatları sayesinde, öğrenciler farklı kültürlerden insanlarla tanışabilir, birbirlerinin kültürlerini öğrenir ve paylaşabilirler.

Delfin English School, Dublin şehir merkezinde, Parnell Meydanı’nda yer alan O’Connell Caddesi’ne çok yakın konumdadır. İngilizce dersleri, modern ve ferah sınıflarda verilmekte olup, İngilizce öğretimindeki en son teknolojileri kullanmaktadır. Ayrıca binanın her yerinde ücretsiz Wi-Fi erişimi, öğrencilerin kullanabileceği bir öğrenci salonu ve çalışma alanı da bulunmaktadır. Dublin, zengin bir tarihe ve kültüre sahip canlı ve kozmopolit bir şehirdir. Anadili İngilizce olan kişilerle dil becerilerinizi geliştirmek için birçok fırsat olduğundan, İngilizce öğrenmek için de idealdir. 

 

Okulda Genel İngilizce ve IELTS  sınav hazırlık programları sunulmaktadır. Genel İngilizce sınıflarında sabah kurslarına alternatif olarak biraz daha uygun fiyatlı olan öğleden sonra kursları da sunulmaktadırlar. 25 hafta süren ve Akademik Yıl Programı olarak adlandırılan program İrlanda’da çalışma izni alabilme fırsatı sunması sebebiyle, dil eğitimi almak isteyen öğrenciler arasında oldukça popülerdir. Bu programa kayıt yaptıran öğrenciler, İrlanda’ya vardıktan sonra oturum başvurusu ve banka hesabı açma gibi işlemleri yapmak zorundadırlar. Delfin dil okulu bu süreçte öğrencilerin tüm ihtiyaçlarına yardımcı olmaktadır. Sınıflar maksimum 15 kişiliktir ve 18 yaş üstü öğrenciler kabul edilmektedir.  Genel İngilizce programlarının haftada 15 ders, 20 ders ve 30 ders seçenekleri bulunmaktadır. Delfin dil okulunda her ders 45 değil 60 dakikadır. 

Delfin English School, ACELS tarafından akredite edilmiştir ve MEI üyesidir.

Sunulan Programlar

Sosyal Aktiviteler

Delfin Dil Okulu, öğrencilerin boş zamanlarını en iyi şekilde değerlendirebilmeleri, Dublin ile ilgili en iyi şeyleri keşfetmeleri için eğlenceli ve çeşitli etkinlikler takvimi sunar. Dublin ve İrlanda’nın benzersiz kültürü ve tarihi, gezilecek yerler ve aktivitelerin sayısının çokluğu, okulun etkinliklerini oldukça zenginleştirmektedir. Chester Beatty Kütüphanesi, Trinity College, St. Stephen’s Green, Temple Bar,Phoenix Park, Ha’penny Bridge ziyareti, canlı müzik performansları, müze gezileri, tiyatro etkinlikleri, Pub geceleri ve hafta sonları için günlük Galway turu gibi birçok aktivite, Delfin Dil Okulları tarafından öğrencilere sunulmaktadır

Konaklama

Aile Yanı

Yurtdışında İngilizce eğitimi alan birçok öğrenci için deneyimin önemli bir parçası yerel kültürle bağlantı kurmaktır ve bunu yapmanın en iyi yollarından biri de aile yanında konaklamayı seçmektir. Delfin öğrencilerine özenle seçilmiş ailelerin yanında konaklama imkanı sunar. Bu aileler, öğrencilere rahat ve güvenli bir ortam sunarken aynı zamanda onları aile hayatına dahil ederler. Öğrenciler, İngilizce pratik yaparken ailelerin günlük yaşamlarına katılarak yerel yaşam tarzı hakkında fikir sahibi olabilirler. Öğrenciler, kendi özel odalarında kalırken, evin diğer alanlarını da kullanabilirler.  Aile yanında konaklamalar genellikle şehir merkezinin dışında yer alır.  Ev sahibi aileler genellikle toplu taşıma araçları ile Delfin’e ortalama 45-60 dakika mesafede konumlanmaktadır.

Fotoğraf Galerisi

Okul Konumu

İÇERİK BAŞLIKLARI