KAPLAN DUBLIN DİL OKULU

Hemen ücretsiz teklif isteyin

Genel Bilgiler

Amerika, Kanada, İngiltere, Avustralya ve İrlanda’da İngilizce eğitimi sunan onlarca şubesi bulunan KAPLAN aynı zamanda sınav hazırlık ve üniversite hazırlık programları konusunda da uzmandır. 80 yıldan beri eğitim sunan KAPLAN’da eğitim almış olan öğrencilerin %97,5’i arkadaşlarına bu okulu önermiştir. 

KAPLAN’ın Dublin okulu şehrin merkezinde, Liffey Nehri ve Dublin’in canlı Temple Bar bölgesinin yakınında, 18. yüzyıldan kalma görkemli bir binada yer alır. 10 sınıflı okulda sınıf mevcudu ortalama 11 kişidir. 16 yaş üstü tüm öğrencileri kabul eder.

Ders seçeneklerini haftada 20 derslik standart program, 20 derslik standart programa ek olarak 7 ders self study (öğretmen kontrolünde) veya 28 ders + 7 ders self study şeklinde sunar. Yoğun İngilizce kurslarına kayıtlı öğrencilerin devamlılığı en az %95 oranındaysa ve tüm ödevlerini tamamlamışsa, her 10 haftada bir, bir üst seviyeye geçeceği garanti edilir. Tüm bu şartları karşılar ve yine de üst seviyeye geçemezseniz, okul size ücretsiz olarak dört haftalık ek eğitim verir. KAPLAN Dublin dil okulunda  IELTS Hazırlık programı, İş İngilizcesi  programı ve  öğretmenler için özelleştirilmiş bir program olan CELTA programı sunulmaktadır. Okul aynı zamanda Trinity ve CELTA Test Merkezi’dir. 

Kaplan’da eğitimizi tamamladıktan sonra, K+ Online eğitim platformuna ücretsiz erişiminiz devam edecektir. Böylelikle eve döndüğünüzde de İngilizcenizi geliştirmeye devam edebilirsiniz. Tüm öğretmenlerin CELTA sertifikasına ya da dengi eğitimleri bulunmaktadır. KAPLAN Dublin okulu, ACELS (Accreditation and Co-ordination of English Language Services) tarafından akredite ve ülkedeki en iyi İngilizce okullarını temsil eden Marketing English üyesidir. 

Ayrıca KAPLAN International, öğrencilerine Üniversite Yerleştirme Hizmeti (UPS) sunmaktadır. Eğer amacınız dil eğitimi sonrasında İrlanda’da lisans veya master eğitimine başlamak ise KAPLAN’ın geniş üniversite ağından yararlanabilir, Okumak istediğiniz bölüm, not ortalaması, eğer master başvurusu ise iş deneyimi gibi kriterlerinize uygun en iyi üniversiteyi bulup, başvuru  ve üniversite kabul sürecinizi gerçekleştirebilirsiniz.  Tüm başvuru süreciniz KAPLAN’ın akademik kadrosu ile yürütülecektir.

Sunulan Programlar

Sosyal Aktiviteler

Kaplan, günlerinizi dolu dolu yaşamanız ve Dublin ile ilgili en iyi şeyleri keşfetmeniz için eğlenceli ve çeşitli etkinlikler takvimi sunuyor. Kaplan International Dublin dil okulundaki öğrenciler her zevke uygun bir şeyler içeren aktivite programına hayran olmaktadırlar. Google ve Facebook’un merkezine ev sahipliği yapan Dublin’de Trinity College’ı, Book of Kells’i, Temple Bar bölgesini, dünyaca ünlü Guinness bira fabrikasını gezin. Limandaki teknelerde satılan deniz ürünlerinin tadına bakın. Rugby ve futbol maçlarını izleyin. Haftasonu Moher Kayalıkları’na gerçekleştirilen geziye katılın. 

Konaklama

Aile Yanı

Sıcak bir karşılamadan ev yemeklerine, bir evin tüm keyfine varın. Aile yanında kalmak size her gün rahat bir atmosferde dil pratiği yapma ve gerçek bir evin sıcaklığını ve konforunu yaşama fırsatı verir. Kalacağınız ülkenin adetlerini ve kültürünü öğrenmenin en iyi yollarından biridir. Aileler okula toplu taşıma ile yaklaşık 30-60 dakika uzaklıktadır. Haftalık ek ücret ile okula daha yakın bir aile ayarlanabilmektedir. Konaklamalar tek kişilik odada yarım pansiyon şeklindedir. 16 yaş üstü tüm öğrenciler aile yanı konaklama hizmetinden yararlanabilirler. 

Öğrenci Rezidansları

Diğer öğrencilerle birlikte yaşamak; dünyanın her yerinden arkadaş edinmek, fikir ve deneyimleri (hatta yemek tariflerini!) paylaşmak için harika bir yoldur. Rezidansların çoğu yemeksizdir, yani kendi yemeğinizi yapma veya yerel restoran ve kafelerde yeme seçimi size aittir. Özgürlüğünüzün tadını çıkarabilirsiniz.

Ardcairn House Yurdu
Şehir merkezine ve KAPLAN Dublin dil okuluna yürüyerek 18, bisiklet ile 10 dakika uzaklıktadır. Yurtta odalar tek kişilik ve özel banyoludur. Tam donanımlı ortak mutfaklarda öğrenciler yemeklerini hazırlayabilmektedirler. Fitness merkezi, bilardo, sinema odası içeren sosyal ve oyun salonları, 24 saat güvenlik, bahçe yurtta bulunan olanaklardan birkaçıdır. 

Fotoğraf Galerisi

Okul Konumu

İÇERİK BAŞLIKLARI