Kanada Dil Okulları

Kanada soğuk iklimine karşı sıcak eğitim ortamı ile yurtdışında dil eğitimi almak isteyenlerin en önemli tercihlerinden biridir.  Kanada, Birleşmiş Milletler’in dünyanın en yaşanılır ülkeler ve şehirler sıralamasında hep en üst sıralarda yer almaktadır. Küçük ve büyük lokasyonlarda, butik veya zincir olabilecek çok sayıda farklı dil okulu bulunmaktadır.

Dünyanın en güvenli ve yasanilabilir ülkesi Kanada'da İngilizce veya Fransızca ogrenin!

Danışmanlarımıza Ulaşın

Kanada'da Dil Eğitimi ve Avantajları

Yurtdışında dil eğitimi almak isteyenlerin en önemli tercihlerinden biri olan Kanada, Birleşmiş Milletler’in dünyanın en yaşanılır ülkeler ve şehirler sıralamasında hep en üst sıralarda yer balmaktadır. Yüksek yaşam standartları, güvenli şehirleri, yalın İngilizcesi ve kaliteli dil okulları ile İngilizce dil eğitimi için dünyanın en önemli ülkelerinden olan Kanada aynı zamanda Fransızca eğitim de almak için harika bir seçenektir.

Alternatif Yurtdisi Egitim, Kanada’ya da en uzun süredir öğrenci gönderen kurumların başında gelir. Alternatif’in Kanada’da eğitim ve yaşam ile ilgili kurumsal birikimi öğrencilerinin her konuda daha donanımlı olmalarını sağlamakta ve oradaki başarılarına olumlu etki etmektedir. Kanada vizesi konusundaki tecrübe ve birikimlerimizi öğrencilerimiz için kullanarak, en doğru ve gerçekçi şekilde vize başvurularına yansıtıyoruz. Kanada söz konusu olduğunda Alternatif’den daha iyi bir alternatifiniz olamaz!

girl-3

Uygun yaşam maliyetleri

Kanada, Türkiye ekonomik şartlarına en uygun ülkelerden biridir. Türk öğrencilere özel olarak hazırlanan promosyonlar, CAD kurunun diğer para birimlerine karşı avantajlı olması gibi özellikleri sayesinde yaşam ve konaklama maliyetleri, öğrenci ve aileleri için büyük yük olmaktan çıkıyor.

Sunduğumuz geniş okul seçenekleriyle her bütçeye ve her kişiye uygun bir eğitim programını portföyümüzde bulmanız mümkündür. Yurt dışında eğitim almak isteyen öğrencilerimizi en güncel promosyonlardan haberdar ediyoruz ve başarılı öğrencilerimizin burs alabilmeleri için gereken tüm desteği veriyoruz. Kanada okullarının en cazip ve güncel promosyonları için mutlaka danışmanlarımızla görüşün!

Sıcak ve samimi insanların ülkesi Kanada

Kanada'lılar yurtdışından kendi ülkelerine dil eğitimi veya üniversite eğitimi almak için gelen uluslararası öğrencilere karşı son derece sıcak ve ilgilidirler. Bu da yine ülkenin tercih edilmesinde önemli bir rol oynamaktadır. Kısa sürede ülkeye adapte olabilen öğrenciler, eğitimlerine daha sıkı şekilde bağlanarak kısa sürede İngilizce öğrenebiliyorlar.

Kanada ayrıca dil eğitimi sonrasında alınabilecek çok çeşitli sertifika-diploma programları ve akademik lisans- yüksek lisans seçeneklerine sahiptir. Bu programlardan sonra çalışma izinleri ve göçmenlik konusunda da oldukça sistemli bir ülkedir.

Acaba Kanada'da Neler Var?

Sunduğumuz geniş okul seçenekleriyle her bütçeye ve her kişiye uygun bir eğitim programını portföyümüzde bulmanız mümkündür. Yurtdışında eğitim almak isteyen öğrencilerimizi en güncel promosyonlardan haberdar ediyoruz ve başarılı öğrencilerimizin burs alabilmeleri için gereken tüm desteği veriyoruz.

Eğitim Olanakları

Sunduğumuz geniş okul seçenekleriyle her bütçeye ve her kişiye uygun bir eğitim programını portföyümüzde bulmanız mümkündür. Yurtdışında eğitim almak isteyen öğrencilerimizi en güncel promosyonlardan haberdar ediyoruz ve başarılı öğrencilerimizin burs alabilmeleri için gereken tüm desteği veriyoruz.

Dünyanın en iyi okullarından Alternatif öğrencilerine özel fiyatlar

Promosyanları Gör

Kanada Dil Okulları

Alternatif ayrıcalığıyla yararlanabileceğiniz Kanada Dil okullarına göz atmayı unutmayın.

Suya Girmeden Yüzme Öğrenilmez

Yurtdışında eğitim ve yaşam bir çok kişi için, hayatlarında bir kez gerçekleştirecekleri, zaman ve maliyetin önemli olduğu bir karar sürecidir. Bu konuda size ancak konusunda uzman ve deneyimli yurtdışı eğitim sektörünün öncü kuruluşu Alternatif yardımcı olabilir.

Sunduğumuz geniş okul seçenekleriyle her bütçeye ve her kişiye uygun bir eğitim programını portföyümüzde bulmanız mümkündür. Yurtdışında eğitim almak isteyen öğrencilerimizi en güncel promosyonlardan haberdar ediyoruz ve eğitiminiz surecinde başarılı olmanız için gereken tüm desteği veriyoruz.

Hemen Arayın! Danışmanlarımız Sizlere En Uygun Rehberlik Hizmetini Sağlasın. Hem de Ücretsiz!

Bilgi İstek Formu

Menü
Diğer