Dubai Dil Okulları

Dubai dil okulları  son yıllarda yurtdışında İngilizce eğitimi almak isteyen Türk öğrenciler için oldukça cazip bir alternatif olmaya başlamıştır. İngilizce eğitimi alırken ve sonrasında çalışma izni olması Dubai’yi Türk öğrenciler için çok cazip bir seçenek yapmaktadır.  Dubai’deki en iyi dil okullarından beklentilerinize ve bütçenize en uygun dil okulu fiyat tekliflerini almak için hemen bilgi formumuzu doldurun, size en iyi okulların en cazip kampanyaları ile dönüş yapalım!

Dubai dil okullarında eğitim alırken çalışarak cep harçlığı ve konaklamanızı çıkarabilirsiniz!

Neden Dubai'de Dil Eğitimi?

Türkiye'ye yakınlığı ve yoğun bir şekilde İngilizce kullanılması dışında Dubai, dünyanın en güvenli şehirlerinden birisidir.

Birleşik Arap Emirliklerinin en popüler şehri olan Dubai, dünyanın en ünlü turistik şehirlerinden birisidir. Ortadoğu ve Basra körfezinin en büyük ve zengin şehri ve en büyük is merkezi olmasıyla dikkat çeker. Dubai çok sayıda Avrupalı, Amerikalı ve Uzakdoğulu çalışana ev sahipliği yapmakta ve İngilizce çok yaygın bicimde günlük hayatta kullanılmaktadır.

Türk öğrencilerin Dubai’de dil eğitimini tercih etme nedenlerinin başında uygun fiyatlı kaliteli eğitim imkânı ve kolay vize alınabilmesi gelmektedir. 3 ayin üzerinde bir dil eğitimi programına katılan öğrencilerin programları boyunca çalışma izni de alınmaktadır.

Dubai’de dil eğitimi alırken yapabileceğiniz pek çok sosyal aktivite ve olanaklar bulunmakta. Dünyanın en guzel plajlarindan bazılarına ev sahipliği yapan Dubai’de her mevsim denizin tadını çıkarabilirsiniz. Çölün üzerinde mükemmel bir vaha şeklinde inşa edilmiş şehirde dünyanın en ilginç ve özel mimarisine sahip bina, otel ve alışveriş merkezleri bulunmakta.

 

ES Dubai dil okulu

Unlu  Jumeirah Lake Towers’da bulunan ES Dubai okullarında haftada 15 veya 30 saatlik İngilizce eğitim programları bulunmaktadır.

ES Dubai kayıt, belirtildiği süre kadar ders, ilk 2 haftalık konaklama, havalimanı karşılama ve vize ücretlerini içeren promosyonlu fiyatları

haftalik ders saati12 hafta24 hafta36 hafta
15 ders3100 USD5696 USD8366 USD

English Path Dubai dil okulu

Dubai’de özel bir kolej bünyesinde eğitim veren EP Duabi okulunda 12 hafta ve üzeri kayıt olan öğrenciler 1 senelik çalışma izni de alabilirler.

EP Dubai kayıt, belirtildiği süre kadar ders, ilk 2 haftalık konaklama, havalimanı karşılama ve vize ücretlerini içeren promosyonlu fiyatları

haftalik ders saati12 hafta24 hafta36 hafta
20 ders3250 USD5135 USD6950 USD

Suya Girmeden Yüzme Öğrenilmez

Yurtdışında eğitim ve yaşam bir çok kişi için, hayatlarında bir kez gerçekleştirecekleri, zaman ve maliyetin önemli olduğu bir karar sürecidir. Bu konuda size ancak konusunda uzman ve deneyimli yurtdışı eğitim sektörünün öncü kuruluşu Alternatif yardımcı olabilir.

Sunduğumuz geniş okul seçenekleriyle her bütçeye ve her kişiye uygun bir eğitim programını portföyümüzde bulmanız mümkündür. Yurtdışında eğitim almak isteyen öğrencilerimizi en güncel promosyonlardan haberdar ediyoruz ve eğitiminiz surecinde başarılı olmanız için gereken tüm desteği veriyoruz.

Hemen Arayın! Uzman Danışmanlarımızdan Sizlere En Uygun Rehberlik Hizmeti Desteğini Ücretsiz Olarak Alın!

Bilgi İstek Formu

Menü
Diğer