Fransa Yaz Okulları

Türkiye’de İngilizce’den sonra ilköğretim ve lise eğitiminde en cok sunulan yabancı dil eğitimi Fransızca’dir. Okulda ogrendiginiz Fransızca bilgisini pekiştirmenin en doğru yolu ise Fransa’da bir yaz okulu programına katılmak olacaktır. Fransa yaz okullarından beklentilerinize ve bütçenize en uygun yaz okulu fiyat tekliflerini almak için hemen bilgi formumuzu doldurun, size en iyi okulların en cazip kampanyaları ile dönüş yapalım!

Fransızca yaz okullarında hem güneş ve denizin/ hem de tarih ve kültürün keyfini çıkarın..

Danışmanlarımıza Ulaşın

Fransa Yaz Okulları

Avrupa’nın en köklü geçmişine sahip olan ve yıllarca dünyanın kültür merkezi olarak görülmüş olan Fransa’da; Paris, Nice, Cannes, Antibes gibi şehirler Yaz Okullarının en yoğun olduğu bölgeler olarak sayılabilir. Her yıl yüz binlerce turistin ziyaret ettiği Fransa Fransızca'nın öğrenilebileceği en uygun ülkedir.

Fransa’da yaz okullarinin yurt veya Fransız bir aile ile konaklama seçenekleri mevcuttur. Özellikle Güney Fransa bölgesindeki dünyaca unlu sahil şehirlerinde yaz okulları, su sporları ve yelken aktivitelerini de bolca sunarlar.

Fransa Yaz Okulları

Alternatif ayrıcalığıyla yararlanabileceğiniz şu okullara göz atmayı unutmayın !

Öğrencilerimiz Ne Diyor?

Başarınız başarımızdır“, 'Sevinciniz sevincimizdir“… Çoğu zaman duyup geçtiğimiz cümleler bunlar. Peki yaşamak? Bu sayfalarda yurtdışı eğitimi bizzat yaşamış arkadaşların, annelerin, babaların izlenimlerini, duygularını okuyacaksınız. Kimi Avustralya’dan sesleniyor kimi Kanada’dan… Kimi Amerika’dan yazıyor gibi İngiltere’den… Ancak hepsinin ortak düşüncesi bunun hiçbir şeye benzemediği ve kendilerini hayata hazırladığı… Bu iftihar tablosunun eklenecek yeni simalarla sürekli zenginleşmesi için çalışıyoruz. Çünkü başarı istikrarlı olmaktır.

Hemen Arayın! Uzman Danışmanlarımızdan Sizlere En Uygun Rehberlik Hizmeti Desteğini Ücretsiz Olarak Alın!

Bilgi İstek Formu

Menü
Diğer