Avustralya Dil Okulları

Yurtdışında dil eğitimi denince sadece 23 milyon nüfusa sahip Avustralya’nın dünyanın en çok öğrenci alan ülkelerinden biri olduğunu unutmayın. Çoğunlukla ılıman iklime sahip bukıta ülkesinde dil okullarının kalitesi büyük oranda devletin sıkı denetimi altındadır. Çok kültürlü bu ülke, yabancılara kucak açan, sıcak kanlı, misafirperver, saygılı ve kurallara uymayı prensip edinmiş insanlardan oluşur. Suç oranlarının oldukça düşük olduğu Avustralya’da dil eğitimi almak çok farkli bir deneyinin kapısını aralar.

İngilizce öğrenmenin sadece sınıfta kalmadığını gözlemleyeceğiniz en özel seçenek...

Danışmanlarımıza Ulaşın

Neden Avustralya'da Dil Eğitimi?

Avustralya'da dil eğitimi almak sinifta Ingilizce ogrenmenin cok otesinde bir deneyimdir. Alisik oldugunuzdan cok farkli bir cografya ve yasam deneyimi kazanacaksiniz.

Avustralya’da egitim konusunda Qualified Agent belgesine sahip olan Alternatif YurtdışıEğitim, bu ülkeye öğrenci yollama konusunda en deneyimli ve yetkin kuruluşlardan birisidir. Sunduğumuz geniş okul seçenekleriyle her bütçeye ve her kişiye uygun bir eğitim programını portföyümüzde bulmanız mümkündür. Yurtdışında eğitim almak isteyen öğrencilerimizi en güncel promosyonlardan haberdar ediyoruz ve eğitiminiz sürecinde başarılı olmanız için gereken tüm desteği veriyoruz.

Çalışarak Eğitim

Avustralya studnet visa ile gelen ogrencilere haftada 20 saat part time calisma izni sunmaktadir. Ogrenciler bu sekilde calisarak hem cep harcliklarini cikarma hem de Ingilizcelerini okul disinda pratik etme sansi bulurlar.

Avustralya’daki dil okullari English Australia tarafindan denetlenmektedir. Okullar ayni zamanda Avustralya Gocmenlik bakanligi tarafindan da levelllara ayrilirlar. Levellama sisteminde 1. level en az vize rsiki tasiyan okul grubunu temsil etmektedir. Bu okullar ogrencilerinin vize durumlarini, okula devamlarini, ogrenci vizesinin yukumluluklerini yerine getirmelerini cok iyi denetleyen okullardir.

Avustralya Dil Okulları

Alternatif ayrıcalığıyla yararlanabileceğiniz Avustralya dil okullarına göz atmayı unutmayın.

Suya Girmeden Yüzme Öğrenilmez

Yabancı dil yerinde öğrenilir.. Yüzme bilmediği halde suya düşen kişinin can havliyle yüzme refleksleri gösterdiği, kendisine atılacak bir can simidine 40 yıllık dost edasıyla sarılması ne anlam ifade ediyorsa. Yurtdışına giden kişilerinde can havliyle, boğulmamak (!) için dile sarılması aynı anlama gelir. Bundan dolayı dil eğitimini yurtdışında tamamlamak bir ihtiyaçtır.

Sunduğumuz geniş okul seçenekleriyle her bütçeye ve her kişiye uygun bir eğitim programını portföyümüzde bulmanız mümkündür. Yurtdışında eğitim almak isteyen öğrencilerimizi en güncel promosyonlardan haberdar ediyoruz ve eğitiminiz sürecinde başarılı olmanız için gereken tüm desteği veriyoruz.

Hemen Arayın! Danışmanlarımız Sizlere En Uygun Rehberlik Hizmetini Sağlasın. Hem de Ücretsiz!

Bilgi İstek Formu

Menü
Diğer