Avustralya Dil Okulları

Avustralya uzun bir aradan sonra 1 Aralık 2021 tarihinde sınırlarını tam aşılı yabancılara açacağını duyurdu!

Yurtdışında dil eğitimi denince sadece 23 milyon nüfusa sahip Avustralya’nın dünyanın en çok öğrenci alan ülkelerinden biri olduğunu unutmayın. Avustralya’daki iyi dil okullarından beklentilerinize ve bütçenize en uygun dil okulu fiyat tekliflerini almak için hemen bilgi formumuzu doldurun, size en iyi okulların en cazip kampanyaları ile dönüş yapalım!

İngilizce öğrenmenin sadece sınıfta kalmadığını gözlemleyeceğiniz en özel seçenek...

Danışmanlarımıza Ulaşın

Neden Avustralya'da Dil Eğitimi?

Avustralya'da dil eğitimi almak sınıfta İngilizce öğrenmenin çok ötesinde bir deneyimdir. Alışık olduğunuzdan çok farklı bir coğrafya ve yaşam deneyimi kazanacaksınız.

İste dil eğitiminiz için Avustralya’yı seçmek için nedenler…

  • Avustralya dil okullarına giden öğrencilerin haftada 20 saat parttime çalışma izni vardır. Bu şekilde çalışarak hem cep harçlığınızı çıkarabilir hem de Avustralyalı arkadaşlar edinebilirsiniz.
  • Avustralya dünyanın ana dili İngilizce olan en ılıman ülkelerinden biridir.
  • Amerika ve İngiltere’ye kıyasla Avustralya dil okulları fiyat olarak daha uygundur. Ayni şekilde yasam ve konaklama maliyetleri de daha düşüktür.
  • Avustralya dil okullarında İngiltere gibi çok yakın ülkelere kıyasla daha az Türk öğrenci ile karşılaşırsınız.
  • Pek çok büyük şehrin etrafında doğal parklar, plajlar ve gezilebilecek onlarca harika yer bulunmaktadır. Avustralya’da dil eğitimi alırken ayni zamanda pek çok farklı deneyim edinmiş olursunuz. Yürüyüş, dağ bisikleti, sörf, dalış bunlardan sadece birkaç tanesi olarak sayılabilir.
  • Avustralya dil okulları oldukça kalitelidir ve öğretmenler sıcakkanlı ve isteklidir.
  • Avustralya’da genel olarak misafirperver ve her kültüre saygılı insanlar yasar. Homestay konaklamalar sadece bir pansiyon havasında değil gerçekten sizi aile bireyi gibi görecek ailelerde ayarlanır.

Çalışarak Eğitim

Avustralya studnet visa ile gelen ogrencilere haftada 20 saat part time calisma izni sunmaktadir. Ogrenciler bu sekilde calisarak hem cep harcliklarini cikarma hem de Ingilizcelerini okul disinda pratik etme sansi bulurlar.

Avustralya’daki dil okullari English Australia tarafindan denetlenmektedir. Okullar ayni zamanda Avustralya Gocmenlik bakanligi tarafindan da levelllara ayrilirlar. Levellama sisteminde 1. level en az vize rsiki tasiyan okul grubunu temsil etmektedir. Bu okullar ogrencilerinin vize durumlarini, okula devamlarini, ogrenci vizesinin yukumluluklerini yerine getirmelerini cok iyi denetleyen okullardir.

Avustralya’da egitim konusunda Qualified Agent belgesine sahip olan Alternatif YurtdışıEğitim, bu ülkeye öğrenci yollama konusunda en deneyimli ve yetkin kuruluşlardan birisidir. Sunduğumuz geniş okul seçenekleriyle her bütçeye ve her kişiye uygun bir eğitim programını portföyümüzde bulmanız mümkündür. Yurtdışında eğitim almak isteyen öğrencilerimizi en güncel promosyonlardan haberdar ediyoruz ve eğitiminiz sürecinde başarılı olmanız için gereken tüm desteği veriyoruz.

Avustralya Dil Okulları

Alternatif ayrıcalığıyla yararlanabileceğiniz Avustralya dil okullarına göz atmayı unutmayın.

Suya Girmeden Yüzme Öğrenilmez

Yabancı dil yerinde öğrenilir.. Yüzme bilmediği halde suya düşen kişinin can havliyle yüzme refleksleri gösterdiği, kendisine atılacak bir can simidine 40 yıllık dost edasıyla sarılması ne anlam ifade ediyorsa. Yurtdışına giden kişilerinde can havliyle, boğulmamak (!) için dile sarılması aynı anlama gelir. Bundan dolayı dil eğitimini yurtdışında tamamlamak bir ihtiyaçtır.

Sunduğumuz geniş okul seçenekleriyle her bütçeye ve her kişiye uygun bir eğitim programını portföyümüzde bulmanız mümkündür. Yurtdışında eğitim almak isteyen öğrencilerimizi en güncel promosyonlardan haberdar ediyoruz ve eğitiminiz sürecinde başarılı olmanız için gereken tüm desteği veriyoruz.

Hemen Arayın! Uzman Danışmanlarımızdan Sizlere En Uygun Rehberlik Hizmeti Desteğini Ücretsiz Olarak Alın!

Bilgi İstek Formu

Menü
Diğer