TWIN DUBLIN DİL OKULU

Genel Bilgiler

 İrlanda’da Dublin’de ve İngiltere’de Londra ve Eastbourne’de şehirlerinde merkezleri bulunan Twin dil okulu 1993 yılından beri eğitim vermektedir.

Twin’in Dublin okulu (eski adıyla Alpha College of English) Dublin Spire’a sadece 2 dakikalık yürüme mesafesinde, şehrin merkezinden yani Temple Bar, İrlanda Ulusal Galerisi ve St Stephen’s Green’den 15 dakika uzaklıktadır. 19. yüzyılın başlarında inşa edilen Georgian mimarisinin bir örneği olan okul binası modern teknolojiyle eskinin güzel uyumunu sunar.  Okulda 18 derslik ile beraber kütüphane, çalışma odası, öğrencilerin öğlen yemeklerini ısıtabildikleri bir mutfak da bulunmaktadır. Sınıf mevcudu maksimum 15 kişidir.

Ders seçeneklerini haftada 25 derslik standart sabah programı, 20 derslik standart öğleden sonra programı ve 30 derslik yoğun program şeklinde sunar. Ayrıca online eğitim platformu ile öğrenciler alıştırma yapmaya diledikleri zaman devam edebilirler. Haftada 20 derslik Genel İngilizce programının öğleden sonra seçeneği aynı eğitim kalitesine daha uygun fiyatlarla ulaşmanızı sağlar. IELTS Hazırlık programını haftada 25 ders Genel İngilizce + 5 ders IELTS Hazırlık şeklinde sunar. 

İrlanda’da 25 hafta dil eğitimi alan öğrencilerin eğitimleri süresince part-time, eğitimlerini tamamladıktan sonraki 8 haftalık tatil periyodunda ise full-time çalışma izinleri olmaktadır. Eğitim suresince çalışma izniniz haftada 20 saatle sınırlı olacaktır. Çalışma iznine sahip olabilmeniz için haftada minimum 15 saatlik dil eğitimi almanız, MEI tarafından onaylı bir okula kayıt olmuş olmanız ve 25 haftalık dil eğitiminiz sonunda IELTS-TOEFL-Cambridge gibi resmi bir dil yeterlilik sınavlarından birine girmiş olmanız gereklidir. Öğrenciler genellikle kafe-restoran-pub-market-otel gibi hizmet sektöründe iş bulabilmektedir. TWIN Dublin dil okulu 25 haftalık çalışma izni sağlayan bu programı  sabahtan ve öğleden sonra ders şeçenekleri ile sunar. Öğleden sonra haftada 20 ders içeren program Türk öğrenciler için indirimli fiyatlarla da birleşince oldukça avantajlı fiyatlarla kaliteli eğitim alabilmenizi sağlar.

Sunulan Programlar

Sosyal Aktiviteler

The lakes of Killarney, The Cliffs of Moher, The Giant’s Causeway, The Ring of Kerry, Wicklow Mountains Twin Dublin dil okulunun hafta sonu gezileri ile görebileceğiniz doğa harikası bölgelerden birkaçıdır. Trinity College, St. Stephen’s Green, Temple Bar, Phoenix Park, Ha’penny Bridge’ gibi şehirde keşfedebileceğiz pek çok cazibe merkezi bulunur. 

Konaklama

Aile Yanı

Sıcak bir karşılamadan ev yemeklerine, bir evin tüm keyfine varın. Aile yanında kalmak size her gün rahat bir atmosferde dil pratiği yapma ve gerçek bir evin sıcaklığını ve konforunu yaşama fırsatı verir. Kalacağınız ülkenin adetlerini ve kültürünü öğrenmenin en iyi yollarından biridir. Twin Dublin dil okulunda aileler okula yürüyerek veya toplu taşıma ile yaklaşık 40 dakika uzaklıktadır. Konaklamalar tek kişilik odada yarım pansiyon şeklindedir. Ek ücret ile özel banyolu oda seçeneği de bulunmaktadır. 

Öğrenci Rezidansları

Diğer öğrencilerle birlikte yaşamak; dünyanın her yerinden arkadaş edinmek, fikir ve deneyimleri (hatta yemek tariflerini!) paylaşmak için harika bir yoldur. Rezidansların çoğu yemeksizdir, yani kendi yemeğinizi yapma veya yerel restoran ve kafelerde yeme seçimi size aittir. Özgürlüğünüzün tadını çıkarabilirsiniz.

Beckett House Yurdu
Okula 5 dakika yürüme mesafesinde bulunan yurt sadece Mayıs – Ağustos ayları arasında hizmet vermektedir. 

Fotoğraf Galerisi

Okul Konumu

İÇERİK BAŞLIKLARI