CES DUBLIN DİL OKULU

Hemen ücretsiz teklif isteyin

Genel Bilgiler

İrlanda, İngiltere ve Kanada’da 8 ayrı şubesi bulunan CES dil okulu uygun fiyatları ve buna rağmen  köklü bir okul olmasının getirdiği avantaj ile yüksek kalitede eğitimi tüm merkezlerinde öğrencilere sunabilmektedir.  Her ne kadar hızlı büyüyen bir kurum olsa da bir çok şubesinde butik tarzda çalışmaya devam eden bir okuldur, bu sebeple okul çalışanları ve öğretmenler öğrencilerin sorunlarıyla yakından ilgilenirler.

CES’in Dublin’deki okulu şehrin tam merkezinde, Trinity College, Dublin Castle ve Temple Bar ile aynı caddede yer alan iki ayrı binada hizmet vermektedir. Okulda 33 sınıf bulunmaktadır. Ortalama 12, maksimum 14 kişilik sınıflarda eğitim verilmektedir. Online portalı ile ders sonralarında da çalışmalarınıza devam edebilir, okulun tüm aktivite, gezi, sınav sonuçlarınız gibi bilgilere ulaşabilirsiniz. CES Dublin dil okulu aynı zamanda IELTS Test merkezidir. 

Ders seçeneklerini haftada 20 derslik standart program ve 26 derslik yoğun programa  şeklinde sunar. Genel İngilizce programınıza dilerseniz one-to-one özel desler ekleyerek ihtiyacınıza uygun hale edebilirsiniz. IELTS Hazırlık, CELTA dahil olmak üzere İngilizce öğretmenleri için Teacher Training programları, İş İngilizcesi okulda sunulan programlardır. 

İrlanda’da 25 hafta dil eğitimi alan öğrencilerin eğitimleri süresince part-time, eğitimlerini tamamladıktan sonraki 8 haftalık tatil periyodunda ise full-time çalışma izinleri olmaktadır. Eğitim suresince çalışma izniniz haftada 20 saatle sınırlı olacaktır. Çalışma iznine sahip olabilmeniz için haftada minimum 15 saatlik dil eğitimi almanız, MEI tarafından onaylı bir okula kayıt olmuş olmanız ve 25 haftalık dil eğitiminiz sonunda IELTS-TOEFL-Cambridge gibi resmi bir dil yeterlilik sınavlarından birine girmiş olmanız gereklidir. Öğrenciler genellikle kafe-restoran-pub-market-otel gibi hizmet sektöründe iş bulabilmektedir. CES Dublin dil okulu 25 haftalık çalışma izni sağlayan bu programlarda Türk öğrenciler için avantajlı fiyatlar sunar. 

Sunulan Programlar

Sosyal Aktiviteler

Okul tarafından düzenli olarak sosyal aktiviteler düzenlenmektedir. Trinity College’ı, Book of Kells’i, Temple Bar bölgesini, dünyaca ünlü Guinness bira fabrikasını gezin. 

Konaklama

Aile Yanı

Sıcak bir karşılamadan ev yemeklerine, bir evin tüm keyfine varın. Aile yanında kalmak size her gün rahat bir atmosferde dil pratiği yapma ve gerçek bir evin sıcaklığını ve konforunu yaşama fırsatı verir. Kalacağınız ülkenin adetlerini ve kültürünü öğrenmenin en iyi yollarından biridir. Aileler okula toplu taşıma ile yaklaşık 30-40 dakika uzaklıktadır.  Konaklamalar tek kişilik ortak banyolu odalarda, sabah ve akşam yemeği dahil olacak şekilde ayarlanır. Ailelerin  hepsi dikkatli bir şekilde seçilir ve düzenli olarak ziyaret edilip denetlenir.

Öğrenci Rezidansları

Diğer öğrencilerle birlikte yaşamak; dünyanın her yerinden arkadaş edinmek, fikir ve deneyimleri (hatta yemek tariflerini!) paylaşmak için harika bir yoldur. Rezidansların çoğu yemeksizdir, yani kendi yemeğinizi yapma veya yerel restoran ve kafelerde yeme seçimi size aittir. Özgürlüğünüzün tadını çıkarabilirsiniz.

Crestfield ve Auburn House Öğrenci Evleri
CES Dublin dil okuluna ait olan evlerde konaklama imkanı sunan konaklama şeklidir. Evlerin her ikisi de Whitehall’da, okul ve şehir merkezine yaklaşık 4 km uzaklıktadır. Odalar tek kişilik özel banyoludur. Çift kişilik odalar da mevcuttur. Tam donanımlı ortak mutfaklarda öğrenciler yemeklerini hazırlayabilmektedirler.

LIV Dublin Yurdu
Yurt, Smithfield bölgesinden sadece birkaç dakika uzaklıkta bulunan Church Street’te yer alır. Otobüs ve Luas denilen tramvay sistemi ile şehir merkezine ulaşmak kolaydır. Okula yürüyerek 20 dakikada uzaklıktadır. Kilmainham Gaol, Collins Barracks ve Jameson Distillery gibi birçok ünlü turistik mekan yurda yürüme mesafesindedir. Odalar tek kişilik özel banyoludur. Tam donanımlı ortak mutfaklarda öğrenciler yemeklerini hazırlayabilmektedirler. 6 öğrenci bir mutfağı kullanır. 

Fotoğraf Galerisi

Okul Konumu

ces

İÇERİK BAŞLIKLARI