Güney Afrika Dil Okulları

Güney Afrika vizesiz dil eğitimi alabileceğimiz çok az ülkeden birisidir. Muhteşem doğası ve bitki örtüsü dışında Cape Town ve Juennesburg gibi modern şehirleri İngilizce öğrenmek için mükemmel lokasyonlardır. Guney Afrika dil okullarından beklentilerinize ve bütçenize en uygun dil okulu fiyat tekliflerini almak için hemen bilgi formumuzu doldurun, size en iyi okulların en cazip kampanyaları ile dönüş yapalım!

Safari keyfinin İngilizce eğitimine karıştığı Guney Afrika'da bir çok kaliteli dil okulu bulunmaktadır.

Danışmanlarımıza Ulaşın

Neden Güney Afrika'da Dil Eğitimi?

Güney Afrika henüz çok bozulmamış vahşi doğası, güzel plajları, balıkçı köyleri, tarihi kasabaları ve Cape Town gibi gelişmiş modern şehirleri bir arada barındıran muhteşem bir ülkedir. Dünyanın pek çok yerinden insanlar Güney Afrika’da ingilizce eğitimi almaya giderler. Safari keyfinin İngilizce eğitimine karıştığı bu ülkede bir çok kaliteli dil okulu bulunmaktadır.

1 aya kadar süren programlar için turist vizesi ile eğitim alınırken 1 aydan daha uzun süreli programlarda Ankara’da bulunan Güney Afrika Büyükelçiliğine başvurmak gerekir. Okul fiyatları yanında konaklama ve yaşamın da uygun olduğu Güney Afrika’da okullar Education South Africa tarafından denetlenirler.

Suya Girmeden Yüzme Öğrenilmez

Yurtdışında eğitim ve yaşam bir çok kişi için, hayatlarında bir kez gerçekleştirecekleri, zaman ve maliyetin önemli olduğu bir karar sürecidir. Bu konuda size ancak konusunda uzman ve deneyimli yurtdışı eğitim sektörünün öncü kuruluşu Alternatif yardımcı olabilir.

Sunduğumuz geniş okul seçenekleriyle her bütçeye ve her kişiye uygun bir eğitim programını portföyümüzde bulmanız mümkündür. Yurtdışında eğitim almak isteyen öğrencilerimizi en güncel promosyonlardan haberdar ediyoruz ve eğitiminiz surecinde başarılı olmanız için gereken tüm desteği veriyoruz.

Hemen Arayın! Uzman Danışmanlarımızdan Sizlere En Uygun Rehberlik Hizmeti Desteğini Ücretsiz Olarak Alın!

Bilgi İstek Formu

Menü
Diğer