Kanada Yaz Okulları

İngilizce  veya Fransızca yaz okulları  konusunda en renkli ve farklı alternatifi Kanada’da bulabilirsiniz. Şehir merkezinde üniversite kampüslerindeki programlardan doğa kamplarına, teknolojiden ekolojiye kadar pek çok program ve aktivite sunulur. Kanada yaz okullarından beklentilerinize ve bütçenize en uygun yaz okulu fiyat tekliflerini almak için hemen bilgi formumuzu doldurun, size en iyi okulların en cazip kampanyaları ile dönüş yapalım!

Muhteşem doğası ile Kanada yaz okulu ogrencilerine inanilmaz deneyimler sunar.

Danışmanlarımıza Ulaşın

Kanada Yaz Okulları ve Avantajları

Muhteşem doğası, sıcak insanları, eğitim ve kültür düzeyi yüksek nüfusu, ileri teknoloji alt yapısı ile Kanada’da yaz okulu programı almak bir genç için ayrıcalık olabilir. Universite kampusleri veya homestay konaklama Kanada yaz okulları tarafından sunulan iki alternatiftir.

Kanada’da yaz okulu programı kapsamında İngilizce veya Fransızca programları bulmak mümkündür. Özellikle her iki dilin birlikte kullanıldığı Montreal gibi şehirlerde, öğrenciler dilerlerse gün içinde İngilizce eğitim alırken konaklama için Fransızca konuşan aileleri seçerek Fransızca pratik yapmaya da devam edebilirler. Kanada’da pek çok yaz okulu öğleden sonra aktivitelerinde doğa gezileri ve sporlarına da yer vermektedir.

Kanada’nın dünyanın en güvenli ülkesi olduğunu biliyor musunuz? Her yas grubuna hitap eden gezi ve aktivite programları ile Kanada yaz okulları dunyanin tercihi olmaya devam ediyor.

Kanada Yaz Okulları

Alternatif ayrıcalığıyla yararlanabileceğiniz şu okullara göz atmayı unutmayın !

Öğrencilerimiz Ne Diyor?

Başarınız başarımızdır“, 'Sevinciniz sevincimizdir“… Çoğu zaman duyup geçtiğimiz cümleler bunlar. Peki yaşamak? Bu sayfalarda yurtdışı eğitimi bizzat yaşamış arkadaşların, annelerin, babaların izlenimlerini, duygularını okuyacaksınız. Kimi Avustralya’dan sesleniyor kimi Kanada’dan… Kimi Amerika’dan yazıyor gibi İngiltere’den… Ancak hepsinin ortak düşüncesi bunun hiçbir şeye benzemediği ve kendilerini hayata hazırladığı… Bu iftihar tablosunun eklenecek yeni simalarla sürekli zenginleşmesi için çalışıyoruz. Çünkü başarı istikrarlı olmaktır.

Hemen Arayın! Uzman Danışmanlarımızdan Sizlere En Uygun Rehberlik Hizmeti Desteğini Ücretsiz Olarak Alın!

Bilgi İstek Formu

Menü
Diğer