Almanya Yaz Okulları

Almanca kucuk yastan itibaren Turkiye’deki okullarda yabancı dil olarak sunulmaktadır. Özellikle yüksek ogrenim  icin Almanya üniversitelerini tercih etmek isteyen ogrencilerin yaz tatillerini Almanca yaz okulları ile değerlendirmeleri cok verimli olmaktadır.

Almanya'da yazın keyfini çıkartacağınız yaz okulları...

Danışmanlarımıza Ulaşın

Almanya Yaz Okulları

Almanya’da Almanca yaz okulları, tıpkı inglizce konuşulan ülkelerdeki gibi çok yaygın ve son derce kalitelidirler. Almanyada da bu tür programlar 18 yaş altı öğrencilere hitab ettiği için devlet tarafından regüle edilmektedir.

Ogrencilerin yas grubu ve Almanca seviyelerine göre Berlin, Munih, Frnakfurt gibi metropol yada buralara yakin Alman kulturunun daha rahat gozlemlendigi kucuk şehirlerde onlarca yaz okulu mevcuttur. Genelde dil eğitimi agirlikli olarak sunulan Almanca yaz okulu programları  sirasinda, pek cok müze ve tarihi noktayı gezme sansı bulacaginizdan emin olabilirsiniz.

Almanya Yaz Okulları

Alternatif ayrıcalığıyla yararlanabileceğiniz şu okullara göz atmayı unutmayın !

Öğrencilerimiz Ne Diyor?

Başarınız başarımızdır“, 'Sevinciniz sevincimizdir“… Çoğu zaman duyup geçtiğimiz cümleler bunlar. Peki yaşamak? Bu sayfalarda yurtdışı eğitimi bizzat yaşamış arkadaşların, annelerin, babaların izlenimlerini, duygularını okuyacaksınız. Kimi Avustralya’dan sesleniyor kimi Kanada’dan… Kimi Amerika’dan yazıyor gibi İngiltere’den… Ancak hepsinin ortak düşüncesi bunun hiçbir şeye benzemediği ve kendilerini hayata hazırladığı… Bu iftihar tablosunun eklenecek yeni simalarla sürekli zenginleşmesi için çalışıyoruz. Çünkü başarı istikrarlı olmaktır.

Hemen Arayın! Danışmanlarımız Sizlere En Uygun Rehberlik Hizmetini Sağlasın. Hem de Ücretsiz!

Bilgi İstek Formu

Menü
Diğer