ILAC INTERNATIONAL college

Hemen ücretsiz teklif isteyin

Genel Bilgiler

ILAC International College Toronto ve Vancouver’da merkezleri bulunan özel bir kolejdir. Devlet kolejlerinden farklı bir statüde yer alır. Ders ücretleri çok daha uygun fiyatlıdır. Eğiminiz sırasında Devlet kolejlerinde (Devlet kolejlerine örnekler; George Brown College, Humber College, Centennial College..) olduğu gibi haftada 20 saat part-time çalışma hakkınız bulunur. Programınızbitiminde eğitim aldığınız süreye bağlı olarak full-time çalışma hakkı da edinirsiniz. Fakat oturum izni alabilmeniz için size Kanada’da eğitim veya Kanada’da çalışma alanlarında puan kazandırmaz. 

ILAC College’da dil yeterlilik şartı devlet kolejlerine göre daha düşüktür. Devler kolejlerinde IELTS 6.0 / IELTS 6.5 seviyesinde İngilizce seviyesine sahip olmanız gerekirken ILAC College’da IELTS 4.0 ile bile kabul alabileceğiniz programlar mevcuttur. Bu programlar orta üstü seviyede İngilizce bilgisine sahip, devlet kolejlerinde eğitim almak için yeterli seviyede İngilizce yeterliliğine ulaşamayan öğrenciler için iyi bir seçenek olmaktadır. Kanada’da dil eğitimi alan öğrencilerin çalışma hakkı yoktur. ILAC College’da IELTS 4.0 ile başladığınız bir sertifika programının bitiminde IELTS 6.5 seviyesinde İngilizce seviyesine ulaşacağınız öngörülür. Orta seviye üstü öğrenciler için dil eğitimi yerine de kullanılabilinen bir programdır diyebiliriz. Hem de Kanada’da çalışma hakkına sahip olacağınız bir program !

ILAC College’daki eğitiminiz iki aşamadan oluşacaktır. İlki sınıf içi eğitiminiz ve haftada 20 saat çalışma hakkınızdan oluşur. Dersler öğleden sonralarıdır. Çalışma hakkınızı kullanabilmeniz için bu aşamada ILAC College sizi bir işe yerleştirmek zorunda değildir. Sınıf içi eğitiminiz bittiğinde programın co-op yani full-time çalışma hakkına sahip olduğunuz kısmı başlar.  Bu bölümde ILAC College sizi eğitim aldığınız program ile ilişkili olarak ve %100 garanti vererek  işe yerleştirir.

ILAC College’ın uzman kadrosu iş aramanıza destek olacak, sizi işverenlerle buluşturacak ve işe hazır olmanız için gerekli becerileri öğrenmenize yardımcı olacaklar. Sürecinizde aşağıdaki hizmetlerden yararlanabileceksiniz. 

Résumé Clinics
Öğrenciler danışmanlarıyla bire bir olarak özgeçmişlerini düzenlemek, değiştirmek ve güncellemek için birlikte çalışır.

Job Interview Coaching
İlk işinizi bulma aşamalarında size destek olunur, iş görüşmenizi düzenlemek ve başarılı olmanız için sizi hazırlamak için yardıncı olunur.

Weekly Job Postings
Özgeçmişiniz oluşturulduktan sonra haftalık iş fırsatları konusunda uzmanlarımızdan destek alınır.

LinkedIn Profile
LinkedIn profilinizi oluşturmanıza yardımcı olunacaktır.

Networking Events
Öğrenci Hizmetleri ekibi endüstri liderleri ile tanışabileceğiniz ve profesyonel ağınızı geliştirebileceğiniz etkinlikler düzenleyecek.

Off-Campus Work Permit
26 haftadan uzun süren tam zamanlı programlara kayıtlı uluslararası öğrenciler, çalışma izinleri kapsamında haftada 20 saate kadar kampüs dışında çalışma hakkına sahiptir. Co-op programlarına kayıtlı öğrenciler, programlarının co-op bölümünde tam zamanlı çalışabilirler

ILAC College’a başvurabilmek için IELTS veya TOEFL’a girmeniz şart değildir. ILAC College’a başvurunuzu  yaptığımızda size ILAC College’ın online İngilizce testini iletir ve ILAC yetkilileri ile Skype üzerinden bir görüşme ayarlarız. Herhangi bir ekstra sınav ücreti ödemeniz gerekmez. Eğer seviyeniz yeterli gelmezse buna da bir çözüm vardır. Bu aşamada ILAC yetkilisi size sertifika programına başlamadan önce kaç hafta dil eğitimi almanız gerektiğini bildirir. ILAC dil okulunda birkaç hafta eğitim aldıktan sonra ILAC College’a geçerek sertifika eğitiminize başlayabilirsiniz. 

ILAC International College Türk öğrenciler için indirimli fiyatlar sunmaktadır. İndirimli fiyat bilgisi için hemen formumuzu doldurabilirsiniz.  

MERKEZLER

2024 program ücretleri

ILAC INTERNATIONAL COLLEGE PROGRAMLARI İNGİLİZCE SEVİYESİ PROGRAM SÜRESİ İNDİRİMLİ ÜCRET BROŞÜR FİYATI
Service Essentials for Business Diploma with Co-op (48 hafta) ILAC Level 10/IELTS 4.5 24 Hafta Ders + 24 Hafta Co-Op 7040 CAD 8800 CAD
Service Essentials for Business Diploma with Co-op (40 hafta) ILAC Level 10/IELTS 4.5 20 Hafta Ders + 20 Hafta Co-Op 6200 CAD 7750 CAD
Service Excellence for Business Certificate (26 hafta) ILAC Level 10/IELTS 4.5 26 Hafta Ders 6320 CAD 7900 CAD
Communication & Service Essentials Diploma with Co-op (60 hafta) ILAC Level 8 /IELTS 4.0 30 Hafta Ders + 30 Hafta Co-Op 8560 CAD 10700 CAD
Communication & Service Essentials Certificate (30 hafta) ILAC Level 8 /IELTS 4.0 30 Hafta Ders 7680 CAD 9600 CAD
Sales & Marketing Diploma with Co-op (104 hafta) ILAC Level 12/IELTS 5.0 40 Hafta Ders + 24 Hafta Ara Tatil + 40 Hafta Co-Op 9360 CAD 11700 CAD
Sales & Marketing Certificate with Co-op (54 hafta) ILAC Level 12/IELTS 5.0 24 Hafta Ders + 6 Hafta Ara Tatil + 24 Hafta Co-Op 7280 CAD 9100 CAD
Sales & Marketing Diploma (52 hafta) ILAC Level 12/IELTS 5.0 40 Hafta Ders + 12 Hafta Ara Tatil 8560 CAD 10700 CAD
Business Administration Diploma with Co-op (104 hafta) ILAC Level 12/IELTS 5.0 40 Hafta Ders + 24 Hafta Ara Tatil + 40 Hafta Co-Op 9360 CAD 11700 CAD
Business Administration Diploma (52 hafta) ILAC Level 12/IELTS 5.0 40 Hafta Ders + 12 Hafta Ara Tatil 8560 CAD 10700 CAD
Canadian Accounting Fundamentals with Co-op (104 hafta) ILAC Level 12/IELTS 5.0 40 Hafta Ders + 24 Hafta Ara Tatil + 40 Hafta Co-Op 9360 CAD 11700 CAD
Canadian Accounting Fundamentals (52 hafta) ILAC Level 12/IELTS 5.0 40 Hafta Ders + 12 Hafta Ara Tatil 8560 CAD 10700 CAD
Business Administration & Canadian Accounting Fundamentals (142 hafta) ILAC Level 12/IELTS 5.0 56 Hafta Ders + 30 Hafta Ara Tatil + 56 Hafta Co-Op 11760 CAD 14700 CAD
Business Administration & Canadian Accounting Fundamentals (74 hafta) ILAC Level 12/IELTS 5.0 56 Hafta Ders + 18 Hafta Ara Tatil 10960 CAD 13700 CAD

konaklama

Aile Yanı, Toronto & Vancouver
Sıcak bir karşılamadan ev yemeklerine, bir evin tüm keyfine varın. Aile yanında kalmak size her gün rahat bir atmosferde dil pratiği yapma ve gerçek bir evin sıcaklığını ve konforunu yaşama fırsatı verir. Kanada’nın kültürel açıdan çeşitli nüfusunu ilk elden deneyimleme fırsatı bulacak, ülkenin adetlerini ve kültürünü gözlemleyebileceksiniz. ILAC dil okulunda aileler toplu taşıma ile ortalama 45 ila 55 dakika uzaklıktadır. Konaklamalar tek kişilik ortak banyolu odalarda tam pansiyon şeklindedir. Akşam yemeği ev sahibi aile tarafından sıcak servis edilir. 

Öğrenci Rezidansları
Daha bağımsız bir konaklama tercih eden öğrenciler için okulların sunmuş olduğu konaklama seçeneklerinden biri de yurt konaklamasıdır. Geniş bir arkadaş çevresi edinmek, dünyanın pek çok yerinden gelen uluslararası öğrencilerle birlikte yaşamak isteyen öğrenciler için uygun bir seçenektir. Ortak mutfaklarda yemeğinizi hazırlarken diğer öğrencilerle sohbet edebilirsiniz.

Dream House Lakeshore Yurdu, Toronto
Yurt, ILAC Toronto dil okuluna ve şehir merkezine 50 dakika uzaklıktadır. Ontario Gölü parkı ve yürüyüş parkurları sadece birkaç adım uzaklıktadır. Şehrin batı ucundaki Humber College’ın Lakeshore Kampüsü yürüyerek 10 dakika uzaklıktadır. Yurtta odalar tek kişilik özel banyoludur. 

Dream House Yurdu, Toronto
Toronto’nun en canlı semtlerinden birinde merkezi bir konuma sahip olan yurtta eğlence hemen kapınızın dışında. Bu modern ve donanımlı yurt ILAC Toronto dil okuluna 30 dakika uzaklıktadır. Yurtta odalar tek kişilik özel banyoludur. Tam donanımlı ortak mutfaklarda öğrenciler yemeklerini hazırlayabilmektedirler. 

Dream Apartments, Toronto
Şehrin merkezinde, özel dairelerde konaklamak isteyen öğrenciler için ideal bir seçimdir. ILAC’a sadece 20 dakika uzaklıkta, şehrin tam kalbinde yaşayın ve kendi lüks dairenizin tadını çıkarın. Daireler oturma odası, yatak odası, banyo ve mutfaktan oluşur. 

Casa Residence, Toronto
Öğrenci evi, ILAC Toronto dil okuluna yürüyerek 20, metro ile 15 dakika uzaklıktadır. Yonge & St Clair bölgesinde mağazalara, restoranlara, kafelere, barlara yürüme mesafesinde hareketli bir bölgede yer alır. St Clair Metro İstasyonu’na sadece beş dakikalık yürüme mesafesindedir. Odalar tek ve çift kişilik ortak banyoludur. 

Parkside Yurdu, Toronto
Merkezi bir konuma sahip modern ve tam donanımlı yurt ILAC Toronto dil okuluna 15 dakika uzaklıktadır. Yurtta odalar tek kişilik özel banyoludur. Tam donanımlı ortak mutfaklarda öğrenciler yemeklerini hazırlayabilecekleri gibi günde üç öğün yemek sunan tam donanımlı bir yemekhane de bulunmaktadır. Yoga stüdyosu ile 24 saat açık fitness merkezi, bilardo, şömine, video oyunları içeren sosyal ve oyun salonları, 24 saat güvenlik, bahçe yurtta bulunan olanaklardan birkaçıdır. 

GEC King Edward Yurdu, Vancouver
Yurt Vancouver şehir merkezinde, King Edward SkyTrain İstasyonu’nun hemen yanında, hareketli Cambie Village ve Queen Elizabeth Park’ın bölgesinde yer alır.  Yurtta  tek ve çift kişilik oda seçenekleri bulunur. Banyolar ortaktır.  Tam donanımlı ortak mutfaklarda öğrenciler yemeklerini hazırlayabilmektedirler. 6 öğrenciye bir mutfak düşmektedir. 

Granville House Yurdu, Vancouver
Öğrenci evi, ILAC Vancouver dil okuluna metro ile 20 dakika uzaklıktadır. Odalar tek veya çift kişilik ortak banyoludur. Tam donanımlı ortak mutfaklarda öğrenciler yemeklerini hazırlayabilmektedirler. Yetişkin ve bağımsız olmak isteyen öğrenciler için uygun fiyatlı bir konaklama seçeneğidir. 

GEC Viva Yurdu, Vancouver
Vancouver şehir merkezinde, False Creek marinasının hemen ilerisinde, okyanusa sadece kısa bir yürüyüş mesafesinde yer alan, lüks rezidans, Kuzey Amerika’nın 7. ve Kanada’nın en iyi 3. yurdu seçildi. 
Odalar tek veya çift kişilik ortak banyoludur. Tam donanımlı ortak mutfaklarda öğrenciler yemeklerini hazırlayabilmektedirler. 

Fotoğraf Galerisi

Okul Konumu

İÇERİK BAŞLIKLARI