EC ENGLISH MALTA DİL OKULU

Hemen ücretsiz teklif isteyin

Genel Bilgiler

İngiltere, Amerika, Kanada, Malta, Güney Afrika ve İrlanda’da İngilizce eğitimi sunan, onlarca şubesi bulunan EC English  İngilizce dil eğitimini daha anlaşılır ve kolay hale getirmek için en son teknolojik olanakları, elektronik akıllı tahtalar, dil laboratuvarları gibi araçları okullarında sunmalarıdır. 

EC Malta, küçük bir körfezin etrafına inşa edilmiş bir turizm beldesi olan St. Julian’s’ta yer almaktadır. Okul aydınlık, modern ve yıl boyunca sunduğu aktiviteler ile hareketlidir. Malta’nın eğlence bölgesi olan St Julians’ta sahile kısa bir yürüyüş mesafesindedir. Toplu taşımaya kolay erişim, şehirdeki yurtlara yakın bir konumda yer alır. Mağazalar, restoran ve kafeler hemen yanı başındadır. 44 sınıflı, 500 öğrenci kapasiteli okulda sınıf mevcudu ortalama 10 kişidir (maksimum 14). 16 yaş üstü tüm öğrencilere açık olan okulda bulunan öğrencilerin yaş aralığı yoğunlukla 21-25 arasıdır.  30+ programında 30 yaş üstü öğrenciler için ayrı sınıflar bulunmaktadır. Okulda 7 sınıf bu yetişkin öğrenci grubu için ayrılmıştır. 50 yaş üstü kişiler için de Club 50 programı ile gezi odaklı bir program da sunulmaktadır. 

Genel İngilizce programlarının haftada 20 ders ve 30 ders seçenekleri bulunmaktadır.  English for Work programında haftada 20 ders Genel İngilizce ile 10 ders İş İngilizcesi dersi verilmektedir. EC Malta dil okulunda IELTS Hazırlık Programı haftada 30 dersten oluşur.   

EC English dil okulu, kayıt olduğunuz andan itibaren İngilizce çalışmaya başlayabilmeniz için  MyEC Online hesabınızı aktive eder. Okulda sunulan ücretsiz konuşma derslerine kaydolup, telaffuz ve dinleme becerilerinizi ilerletebilirsiniz. EC tüm merkezlerinde olduğu gibi Malta okulunda da öğrencilerine öğrenim garantisi vermektedir. Eğer derslere katılıyor, ödevlerinizi yapıyor fakat yeterli ilerlemeyi gösteremiyorsanız ücretsiz ek dersler ile hedeflenen düzeye ulaşmanız sağlanır. 

Sunulan Programlar

Sosyal Aktiviteler

EC Malta dil okulu, öğrencilerine her ay yenilenen aktivite programıyla bu güzel şehri keşfetmeleri ve sosyalleşmeleri için pek çok aktivite ve gezi hazırlamaktadır. Sadece güneşli ve parlak değil, Malta aynı zamanada tarihle dolu bir merkezdir. Eski tapınaklardan kristal berraklığında denizlere kadar harika bir doğal güzelliğe sahiptir. Mdina, Grand Harbour, Three Cities, Blue Grotto, St John’s Katedrali şehrin görülmesi gereken noktalarıdır. Tekne gezilerine katılabilir, Valetta’da eğlence dolu bir akşam geçirebilir, Gozo & Comino’yu ziyaret edebilir, su sporları ile ilgilenebilir veya tarih öncesi tapınakları ziyaret edebilirsiniz. EC Malta’nın örnek aylık aktivite listesine göz atmak için lütfen tıklayın. 

Konaklama

Aile Yanı

Aile yanında konaklama ev yaşamının tüm konforunu ve kültürel deneyimin tadını çıkarırken, İngilizce konuşma konusunda özgüvenini geliştirmek isteyen öğrenciler için idealdir. Ülkenin kültürünü ve yaşam şeklini gözlemleyebilmenin en iyi yollarından biridir. EC Malta’da aileler okula yürüme mesafesinde veya toplu taşıma ile yaklaşık 15-45 dakika uzaklıktadır. Konaklamalar tek kişilik odada yarım pansiyon şeklindedir. Dileyen öğrenciler için self-catering ve sadece kahvaltı dahil olacak şekilde konaklama seçeneği de mevcuttur. Her oda, kişisel eşyalarınızı ve kıyafetlerinizi koyabileceğiniz bir yatak ve bir dolap ile döşenmiştir. Odanızda bir masa yoksa, ev sahipleri size ders çalışmak için sessiz bir yer sağlayacaktır. Odaların ve yaşam alanlarının temiz ve düzenli tutulması önemlidir. Banyolar ortaktır, ek ücret ile özel banyo seçeneği sunulmaktadır. Ev sahipleri, çarşafları ve havluları haftada bir kez yıkayacaklardır. Kendi kişisel çamaşırlarınızı yıkamaktan siz sorumlusunuz. 

Öğrenci Rezidansları

Daha bağımsız bir konaklama tercih eden öğrenciler için okulların sunmuş olduğu konaklama seçeneklerinden biri de yurt konaklamasıdır. Malta’da öğrenci yurtları ve öğrenci evlerinde konaklamak sıkça tercih edilir. Geniş bir arkadaş çevresi edinmek, dünyanın pek çok yerinden gelen uluslararası öğrencilerle birlikte yaşamak isteyen öğrenciler için uygun bir seçenektir. Ortak mutfaklarda yemeğinizi hazırlarken diğer öğrencilerle sohbet edebilirsiniz. 

Malta Öğrenci Apartmanları
Daireler genellikle Malta’nın en hareketli bölgelerinden üçü olan Sliema, St Julian’s ve Swieqi’de bulunmaktadır. Bu semtler dinamik atmosferleri, mağaza, restoran ve eğlence mekanları seçenekleri nedeniyle burada kalmayı seçen öğrenciler, Malta’nın sosyal, kültürel ve turizm bölgelerine iyi bağlantılara sahip olacaklardır. Plajlar ve gece gündüz insanlarla dolup taşan uzun sahil şeridi yakınınızda olacaktır. Daireler yürüyerek EC Malta dil okuluna maksimum 30 dakika uzaklıktadır. Tek ve çift kişilik oda seçenekleri mevcuttur. 

Campus Hub Residence University of Malta
Campus Hub Yurdu, L-Imsida’da merkezi bir konumda, Malta’nın her yerine kolay ulaşım sağlayan Malta Üniversitesi’nin hemen yanında yer almaktadır. Restoranlar, fast food ve dükkanlar her köşededir ve yürüme mesafesindedir. EC Malta dil okuluna otobüs ile 30 dakika uzaklıktadır. Tek kişilik özel banyolu oda, tek kişilik otak banyolu oda ve çift kişilik oda seçenekleri sunulmaktadır. Ortak mutfaklarda öğrenciler yemeklerini kendileri hazırlamaktadırlar. 

Fotoğraf Galerisi

Okul Konumu

İÇERİK BAŞLIKLARI