ATLAS MALTA DİL OKULU

Hemen ücretsiz teklif isteyin

Genel Bilgiler

Atlas Malta dil okulu, St Julian’s’ın Pembroke bölgesinde yer alır. Okulun geniş, aydınlık sınıfları, tam donanımlı bir kafesi, çalışma odası ve muhteşem deniz manzarası bulunur.  Atlas Malta, St Julian’s’ın tüm cazibe merkezlerine ve plaja yürüme mesafesinde yer alan güzel bir butik okuldur. Okulda 10 sınıf bulunur ve sınıflar maksimum 15 kişiliktir. Atlas dil okulunun Dublin’de bir merkezi daha bulunur. 

Genel İngilizce programlarının haftada 20 ders, 26 ders ve 32 ders seçenekleri bulunmaktadır. 1 ders 50 dakikadır. IELTS Hazırlık Programlarını ise haftada 20 ders Genel İngilizce’ye ek 6 ders IELTS dersi olarak sunar. 

Malta’daki pek çok dil okulu öğrencilere paket programlar hazırlamaktadır. ACE English de öğrencilerine Malta’da kalacakları süreye göre 8-12-24 hafta gibi süreleri içeren paket programlar sunar. Bu paket programlara  ders ücreti + konaklama ücreti + havaalanı transfer hizmetleri + seviye tespit sınavı + kurs kitapları dahildir. Atlas Malta’nın güncel promosyonlu paket programlarının fiyatlandırmalarına ulaşmak için bilgi formumuzu doldurabilir veya bizimle iletişime geçebilirsiniz.  Malta’da dil eğitimi ücretlerini incelerken high season ve low season ibarelerini sıkça görebilirsiniz. “High Season” yaz aylarını kapsayan yüksek sezon fiyatlarıdır. 

Sunulan Programlar

Sosyal Aktiviteler

Atlas Malta dil okulu, öğrencilerine her ay yenilenen aktivite programıyla bu güzel şehri keşfetmeleri ve sosyalleşmeleri için pek çok aktivite ve gezi hazırlamaktadır. 

Konaklama

Aile Yanı

Aile yanında konaklama ev yaşamının tüm konforunu ve kültürel deneyimin tadını çıkarırken, İngilizce konuşma konusunda özgüvenini geliştirmek isteyen öğrenciler için idealdir. Ülkenin kültürünü ve yaşam şeklini gözlemleyebilmenin en iyi yollarından biridir. Atlas Malta’da aileler okula yürüme mesafesinde veya toplu taşıma ile yaklaşık 15-30 dakika uzaklıktadır. Konaklamalar tek kişilik odada yarım pansiyon şeklindedir. 

Öğrenci Rezidansları

Daha bağımsız bir konaklama tercih eden öğrenciler için okulların sunmuş olduğu konaklama seçeneklerinden biri de yurt konaklamasıdır. Malta’da öğrenci yurtları ve öğrenci evlerinde konaklama sıkça tercih edilir. Geniş bir arkadaş çevresi edinmek, dünyanın pek çok yerinden gelen uluslararası öğrencilerle birlikte yaşamak isteyen öğrenciler için uygun bir seçenektir. Ortak mutfaklarda yemeğinizi hazırlarken diğer öğrencilerle sohbet edebilirsiniz. 

AtlasMalta dil okulu tarafından kendinizi evinizde hissedebileceğiniz ve yeni sınıf arkadaşlarınızla/ev arkadaşlarınızla İngilizce becerilerinizi geliştirebileceğiniz ortak, tam donanımlı, mutfaklı daireler sunulmaktadır. Bu tür konaklama, öğrenme ve yaşama deneyimini diğer uluslararası öğrencilerle paylaşmak, yeni arkadaşlar edinmek ve hem okul içinde hem de okul dışında dil öğrenme fırsatlarını yaşamak isteyen öğrenciler için idealdir.

Fotoğraf Galerisi

Okul Konumu

atlas

İÇERİK BAŞLIKLARI