UNIVERSITY CANADA WEST

Hemen ücretsiz teklif isteyin

Genel Bilgiler

University Canada West, Vancouver şehir merkezinde yer alan iki ayrı kampüste İşletme ve Teknoloji Programları sunan bir üniversitedir. Öğrencilerini iş dünyasının ihtiyaçlarına uygun şekilde yetiştiren modern ve başarılı bir üniversite olan University Canada West (UCW) 2004 yılında kurulmuştur.  UCW, dünya çapında tanınan bir ACBSP ve NCMA onaylı MBA programı, Bachelor of Commerce (Ticaret Lisans Programı), Bachelor of Arts in Business Communication (İşletme İletişimi Lisans Derecesi) gibi çeşitli kariyer odaklı programlar sunmaktadır. UCW, MBA Programına katılmak için yeterli mesleki veya akademik niteliklere sahip olmayan öğrenciler için MBA Foundation programı sunar.  

Vancouver şehrinin merkezinde iki kampüsüyle hizmet veren UCW, Kanada’nın en ılıman iklimine ve yüksek eğitim-kültür oranına sahip olmanın yanı sıra, Kanada’nın en yüksek iş gücü açığına sahip şehirlerinden birinde yer alıyor. Bu da öğrenciler için mükemmel bir eğitim ve iş merkezinde eğitim almalarına olanak sağlamaktadır. Dünyanın farklı ülkelerinden gelen 10,000’den fazla öğrenciye eğitim veren üniversite, kültürel zenginlik ve uluslararası perspektif sunarak öğrencilerin dünyaya açılan kapılarını aralıyor.

Özellikle MBA programı, iş dünyasının taleplerini dikkate alarak hazırlanmış bir program olarak öne çıkıyor. Mezuniyet sonrasında tam zamanlı işe başlama oranı %97 olan bu program, öğrencilere hem teknik hem de yönetim becerilerini geliştirme fırsatı sağlıyor. Üstelik IBM, Salesforce, Microsoft, Google, Amazon ve daha birçok dünya devi teknoloji ve finans firmaları ile iş ortaklıkları sayesinde öğrencilere teknoloji alanında tam donanımlı bir eğitim alma ve iş bulma kolaylığı sunuluyor. University Canada West mezunları, dünyaca ünlü şirketlerde kariyerlerine başlama şansına sahip oluyor. Siemens, Apple, Nestle, Telus, IBM, Microsoft, RBC, ScotiaBank, SAP, Walt Disney, Danone gibi dünya devi şirketlerde çalışma fırsatı yakalayan mezunlar, kaliteli eğitimleri sayesinde iş dünyasında başarılı kariyerlere adım atıyorlar.

Kanada’da üniversite öğrencilere eğitim süresince part-time çalışma izni imkanı bulunuyor ve mezuniyet sonrasında +3 yıl çalışma iznine başvuru hakkı tanınıyor. Ayrıca, yeterli ortalama veya iş deneyimi olmayan öğrencilere önden 12 haftalık MBA Foundation programı ile MBA – İşletme Yüksek Lisans programına kabul alma fırsatı sunarak, göçmenlik başvurularında ek puan kazanmaları destekleniyor.

University Canada West, kaliteli eğitim anlayışı, uluslararası perspektifi ve iş dünyasına odaklanan programları ile Kanada’nın geleceğe yön veren üniversiteleri arasında yer alıyor. Eğitim ve iş hayatında başarıya ulaşmak isteyen öğrenciler için ideal bir tercih olan UCW, öğrencilerini geleceğe en iyi şekilde hazırlayarak onlara güçlü bir başlangıç sunuyor.

Eğer siz de dünya standartlarında bir eğitim almak ve iş dünyasının liderleri arasında yer almak istiyorsanız, University Canada West sizin için doğru adres olabilir.

Departmanlar

ingilizce yeterlilik şartları

UCW aşağıdaki İngilizce yeterlilik sınavlarını ve skorları kabul etmektedir.  

  • IELTS      6.5 
  • TOEFL    88 
  • UCW Hazırlık Programı Tamamlama Sertifikası
  • ILAC Dil Okulunun University Pathway Programı Diploma ve Sertifika Programları için Level 3.2 / Postgraduate Programlar için Level 3.3
  • Duolingo  110
  • PTE            61

Fotoğraf Galerisi

Okul Konumu

İÇERİK BAŞLIKLARI