ILAC YAZ OKULLARI

ILAC YAZ OKULLARI

15-18 yaş aralığındaysanız ve Kanada’da unutulmaz bir yaz tatili geçirmek istiyorsanız, ILAC Toronto ve Vancouver okullarının sunduğu yaz okulu programı tam size göre! Bu program yogun İngilizce dersleri ile dil becerilerinizi geliştirmenin yanı sıra, eğlenceli aktiviteler ve gezilerle dolu bir deneyim sunuyor. ILAC (International Language Academy of Canada), dil eğitimi konusunda dünyaca ünlü ve sevilen bir dil okuludur. Hem Toronto hem de Vancouver’da bulunan kampüsleriyle öğrencilere renkli ve yepyeni okullarıyla mükemmel bir dil öğrenme ortamı sunmaktadır. Toronto, Kanada’nın en büyük ve en canlı şehirlerinden biridir. Gökdelenlerin süslediği modern bir silueti olan Toronto, kültürel çeşitliliği, sanat ve eğlence olanaklarıyla ünlüdür. Yaz okulu öğrencileri, CN Kulesi’ni ziyaret edebilir, Toronto Adaları’nda piknik yapabilir, Royal Ontario Müzesi’ni gezebilir veya şehrin renkli sokaklarında alışveriş yapabilir.  Toronto’da düzenlenen festivaller ve etkinlikler sayesinde şehrin enerjisini dolu dolu hissedebilirler. Vancouver ise doğal güzellikleri ve aktif yaşam tarzı ve güvenli ortamı ile ünlü olan muhteşem bir şehirdir. Deniz, dağlar ve ormanlarla çevrili olan Vancouver, açık hava etkinlikleri için mükemmel bir ortama sahiptir. Yaz okulu öğrencileri, Stanley Park’ı keşfedebilir, Capilano Asma Köprüsü’nde heyecan dolu bir yürüyüş yapabilir, Granville Adası’ndaki şık mağazaları ve restoranları gezebilir. Programda öğrenciler ILAC’ın denetlediği Kanadalı ailelerin yanında konaklarlar. Tüm yemekler aile tarafından sunulur. 

ILAC Toronto Yaz Okulu

PROGRAM İSMİ ILAC TORONTO SUMMER PROGRAM
Bulunduğu Şehir Toronto
Yaş Grubu 15 - 18 yaş
Merkez Hakkında ILAC'ın Toronto okulunda gerçekleştirilen programda öğrenciler haftada 30 derse katılırken boş zamanlarında ve haftasonları ILAC'ın dopdolu aktivite ve gezi programı ile Toronto'yu keşfedecekler. Yoğun İngilizce dersi ve Toronto şehir gezileri ağırlıklı olan program yıllardır gençlerin unutulmaz bir yaz yaşamasını sağlıyor.
Konaklama Türü Aile yanı çift kişilik odalarda tam pansiyon konaklama. Sabah ve akşam yemekleri aile ile yenilir. Öğlen yemekleri paket yemek olarak aile tarafından hazırlanır.
Başlangıç Tarihleri 19 Haziran - 11 Ağustos 2023
Haftalık Ders Saati Haftada 30 ders İngilizce
Aktiviteler Derslerinizden arda kalan zamanlarda program dahilinde haftalık kültürel ve sosyal aktivitelerin yanı sıra haftaiçleri yarım gün ve her haftasınları 2 tam gün gezi düzenlenir. CN Tower / Niagara Şelaleri / Wonderland / akvaryum gezisi / otobüs ile Toronto Şehir Turu / bot gezisi / plaj gezisi / Toronto Island ve çok daha fazlasını eğlenceli geziler ile keşfedceksiniz. Alışveriş yapacak ve ILAC'ın düzenediği partilere katılacaksınız. Ayrıca programa 3 ve 4 hafta süresince katılan öğrenciler haftasonu 1 gece konaklamalı olarak French Canada Gezisine katılırlar.
Fiyat 2 hafta 3780 CAD / 3 hafta 4980 CAD / 4 hafta 6180 CAD

ILAC Vancouver Yaz Okulu

PROGRAM İSMİ ILAC VANCOUVER SUMMER PROGRAM
Bulunduğu Şehir Vancouver
Yaş Grubu 15 - 18 yaş
Merkez Hakkında ILAC'ın Vancouver okulunda gerçekleştirilen programda öğrenciler haftada 30 derse katılırken boş zamanlarında ve haftasonları ILAC'ın dopdolu aktivite ve gezi programı ile Vancouver'ı keşfedecekler. Yoğun İngilizce dersi ve Vancouver şehir gezileri ağırlıklı olan program yıllardır gençlerin unutulmaz bir yaz yaşamasını sağlıyor.
Konaklama Türü Aile yanı çift kişilik odalarda tam pansiyon konaklama. Sabah ve akşam yemekleri aile ile yenilir. Öğlen yemekleri paket yemek olarak aile tarafından hazırlanır.
Başlangıç Tarihleri 19 Haziran - 11 Ağustos 2023
Haftalık Ders Saati Haftada 30 ders İngilizce
Aktiviteler Derslerinizden arda kalan zamanlarda program dahilinde haftalık kültürel ve sosyal aktivitelerin yanı sıra haftaiçleri yarım gün ve her haftasınları 2 tam gün gezi düzenlenir. Hafta içi gezilerde Capilano / Science World / Grouse Mountain / Stanlet Park ve çok daha fazlasını eğlenceli geziler ile keşfedceksiniz. Haftasonları ise Whistler / Gondola / Playland / BISK gezilerine katılacaksınız. Alışveriş yapacak ve ILAC'ın düzenediği partilere katılacaksınız. Ayrıca programa 3 ve 4 hafta süresince katılan öğrenciler haftasonu 1 gece konaklamalı olarak Rockies Gezisine katılırlar.
Fiyat 2 hafta 3780 CAD / 3 hafta 4980 CAD / 4 hafta 6180 CAD