LSI VANCOUVER DİL OKULU

Hemen ücretsiz teklif isteyin

Genel Bilgiler

1965 yılından beri eğitim vermekte olan LSI dünya çapında geniş bir okul ağına sahiptir. Okulun ilk merkezi Londra’da kurulmuştur. İngiltere, Kanada, ABD, Malta, Yeni Zelanda veya Avustralya’daki okullarında İngilizce dil eğitimi sunarken Fransa’da Fransızca ve İsviçre’de Almanca dil eğitimi sunmaktadır. Tüm okulları şehir merkezinde olup, modern ve son teknoloji ile donatılmıştır. E-LSI online eğitim platformu ile sınıf eğitimlerinizi destekleyici pek çok kaynağa ulaşarak dilediğiniz zaman dilediğiniz yerde çalışmalarınıza devam edebilirsiniz. 

LSI Vancouver dil okulu şehir merkezinde yer almaktadır. Muhteşem doğası ile Kanada’nın en ılıman iklimine sahip olan Vancouver dünyanın en yaşanabilir kentlerinden biri aynı zamanda da Kuzey Amerika’nın en büyük 3. film produksiyon merkezidir. Kanada’nın turizm ve kayak merkezidir. Yemyeşil dağ ormanları ve Büyük Okyanus ile çevrili capcanlı, modern bir kenttir. Okulda 12 sınıf, öğrencilerin öğlen yemeklerini ısıtabilecekleri mikrodalga fırın ve buzdolabıyla içeren bir mutfak, ücretsiz internet erişimi sunan bir bilgisayar odası bulunur. Sınıflar maksimum 16 kişiliktir.   

LSI Vancouver öğrencilerine çok çeşitli program seçenekleri sunmaktadır. Genel İngilizce programında ders seçeneklerini haftada 20 derslik standart program, 25 ve 30 derslik yoğun program olmak üzere 3 ayrı yoğunlukta sunar.  LSI Vancouver merkezinde hem TOEFL hem de IELTS Hazırlık programı sunmaktadır. TOEFL ve IELTS Hazırlık Programını haftada 20 ders Genel İngilizce + 10 ders TOEFL/IELTS Sınav Hazırlık dersi olacak şekilde sunar. LSI Vancouver dil okulu  İş İngilizcesi programında sabahtan haftada 20 ders Genel İngilizceye ek olarak öğleden sonraları  10 ders İş İngilizcesi dersi verilmektedir.  Bankacılık, Borsa, Pazarlama, Reklam, Satış ve İş Görüşmeleri gibi modülleri içeren İş İngilizcesi programında ilgi alanınıza göre derslerinizi seçebilirsiniz. Okulda Amerika’da lisans eğitimi almak isteyen öğrenciler için Üniversite Hazırlık programları da sunulmaktadır. 

Sunulan Programlar

Sosyal Aktiviteler

LSI Vancouver dil okulunda eğitiminiz süresince hem en iyi şekilde vakit geçirmeniz hem de söz konusu dili bizzat doğal ortamında öğrenip tüm dünyadan yeni arkadaşlar edinmeniz için pek çok farklı ve eğlenceli sosyal program sunulmaktadır. Günlük geziler, müze ve sanat galerisi gezileri, tiyatro ve sinema, restoran ve publar, uluslararası etkinlikler gibi pek çok aktivite gerçekleştirilir. Bunların bir kısmı ücretsiz veya LSI öğrencileri için indirimli fiyatlarla sunulur. Vancouver Sanat Galerisi, Cliffhanger’da kaya tırmanışı, Vancouver Akvaryumu, Ballet BC modern dans gösterisi, Whistler kayak merkezine hafta sonu gezisi gibi pek çok aktivite gerçekleştirilmektedir. 

Konaklama

Aile Yanı

Sıcak bir karşılamadan ev yemeklerine, bir evin tüm keyfine varın. Aile yanında kalmak size her gün rahat bir atmosferde dil pratiği yapma ve gerçek bir evin sıcaklığını ve konforunu yaşama fırsatı verir. Kalacağınız ülkenin adetlerini ve kültürünü öğrenmenin en iyi yollarından biridir. LSI Vancouver dil okulunda aileler toplu taşıma ile ortalama 40-60 dakika uzaklıktadır. Konaklamalar tek kişilik ortak banyolu odalarda yarım pansiyon şeklindedir.

Öğrenci Rezidansları

Diğer öğrencilerle birlikte yaşamak; dünyanın her yerinden arkadaş edinmek, fikir ve deneyimleri (hatta yemek tariflerini!) paylaşmak için harika bir yoldur. Rezidansların çoğu yemeksizdir, yani kendi yemeğinizi yapma veya yerel restoran ve kafelerde yeme seçimi size aittir. Özgürlüğünüzün tadını çıkarabilirsiniz.

YWCA Yurdu
Yurt Vancouver şehir merkezinde, LSI Vancouver dil okuluna yürüyerek 15 dakika uzaklıkta yer alır.  Yurtta  tek ve çift kişilik oda seçenekleri bulunur. Banyolar ortaktır, özel banyolu odalar da mevcuttur.  Tam donanımlı ortak mutfaklarda öğrenciler yemeklerini hazırlayabilmektedirler. 

Fotoğraf Galerisi

Okul Konumu

İÇERİK BAŞLIKLARI