CES VANCOUVER DİL OKULU

Hemen ücretsiz teklif isteyin

Genel Bilgiler

İngiltere, İrlanda ve Kanada’da 8 ayrı şubesi bulunan CES dil okulu uygun fiyatları ve buna rağmen  köklü bir okul olmasının getirdiği avantaj ile yüksek kalitede eğitimi tüm merkezlerinde öğrencilere sunabilmektedir.  

CES’in Vancouver’daki okulu şehrin merkezinde, Eaton’s Centre ve St. Patrick’s Merto İstasyonuna 3 dakikalık yürüme mesafesindedir. 

2 kattan oluşan okulda 27 sınıf bulunmaktadır. Ortalama 10 kişilik sınıflarda eğitim verilmektedir. Online portalı ile ders sonralarında da çalışmalarınıza devam edebilir, okulun tüm aktivite, gezi, sınav sonuçlarınız gibi bilgilere ulaşabilirsiniz.  CES Toronto dil okulu aynı zamanda resmi IELTS, Cambridge, OET, ve CELPIP Test Merkezidir. 

Genel İngilizce programında ders seçeneklerini haftada 20 derslik standart program ve 25 derslik yoğun program  şeklinde sunar. IELTS Hazırlık, 30 yaş üstü öğrenciler için ayrı sınıflarda eğitim, ünversite yerleştirme programı, İş İngilizcesi Programı ve çocuğunuz ile beraber ayrı sınıflarda eğitim alabileceğiniz Parent&Child Programı okulda sunulan kurslardır. 

Sunulan Programlar

Sosyal Aktiviteler

Kaplan, günlerinizi dolu dolu yaşamanız ve Londra ile ilgili en iyi şeyleri keşfetmeniz için eğlenceli ve çeşitli etkinlikler takvimi sunuyor. Kaplan International Covent Garden dil okulundaki öğrenciler her zevke uygun bir şeyler içeren aktivite programına hayran olmaktadırlar. Camden Town’un gözde pazarlarını keşfedin. West End’de müzikallerin, tiyatroların ve filmlerin tadını çıkarın. Buckingham Sarayı’nı, Big Ben’i ve Parlamento Binası’nı gezin.

Konaklama

Aile Yanı

Sıcak bir karşılamadan ev yemeklerine, bir evin tüm keyfine varın. Aile yanında kalmak size her gün rahat bir atmosferde dil pratiği yapma ve gerçek bir evin sıcaklığını ve konforunu yaşama fırsatı verir. Kalacağınız ülkenin adetlerini ve kültürünü öğrenmenin en iyi yollarından biridir.

Öğrenci Rezidansları

Diğer öğrencilerle birlikte yaşamak; dünyanın her yerinden arkadaş edinmek, fikir ve deneyimleri (hatta yemek tariflerini!) paylaşmak için harika bir yoldur. Rezidansların çoğu yemeksizdir, yani kendi yemeğinizi yapma veya yerel restoran ve kafelerde yeme seçimi size aittir. Özgürlüğünüzün tadını çıkarabilirsiniz.

Fotoğraf Galerisi

Okul Konumu

ces

İÇERİK BAŞLIKLARI