TWIN LONDRA DİL OKULU

Hemen ücretsiz teklif isteyin

Genel Bilgiler

İngiltere’de Londra ve Eastbourne’de olmak üzere iki ve İrlanda’da Dublin’de bir merkezi bulunan Twin dil okulu 1993 yılından beri eğitim vermektedir.   

Twin’in Lonrda okulu Greenwich’de modern bir binada yer almaktadır. Greenwich güneydoğu Londra’da bulunan hareketli bir semttir.  Binada yüzme havuzu, spor salonu, kütüphane ve rastoranlar da bulunduğu için öğrencilerin ihtiyaç duyacakları pek çok şey tek bir tesiste toplanmıştır. Okulun hemen karşısında bir otobüs durağı ve 5 dakika yürüme mesafesinde öğrencilerin Londra merkeze de ulaşabildikleri metro istasyonu bulunur. Okulda 20 derslik bulunmaktadır. 

Ders seçeneklerini haftada 20 derslik standart program, 28 derslik yoğun program  şeklinde sunar. Ayrıca online eğitim platformu ile öğrenciler alıştırma yapmaya diledikleri zaman devam edebilirler. Haftada 20 derslik Genel İngilizce programının öğleden sonra seçeneği aynı eğitim kalitesine daha uygun fiyatlarla ulaşmanızı sağlar. Ayrıca okulun online eğitim seçeneği de bulunmaktadır. 

IELTS Hazırlık programını hem haftada 20 ders Genel İngilizce + 8 ders IELTS Hazırlık hem de sadece 20 ders IELTS Hazırlık şeklinde sunar. Eğer mevcut İngilizce bilginiz ileri seviyedeyse haftada 20 ders IELTS Hazırlık programına katılmanızı öneririz. Eğer orta seviye İngilizceye sahipseniz haftada 20 ders Genel İngilizce programınıza ek olarak haftada 8 ders IELTS Hazırlık dersine katılmanız daha faydalı olacaktır. 

Sunulan Programlar

Sosyal Aktiviteler

Greenwich’de yürüşler yapıp semti keşfedebilirsiniz. Derslerden sonra arkadaşlarınızla pub ve cafelerin keyfini çıkartabilirsiniz. Dünyaca ünlü O2 Arena’da bir konser etkinliğine katılabilirsiniz. Dilediğiniz zaman 20 dakika içerisinde Londra merkeze ulaşabilir, Londra’nın sunduğu tüm olanaklardan yararlanabilirsiniz. Okulun öğrencileri için hazırlamış olduğu hafta içi ve hafta sonu gezileri ile İngiltere’yi keşfedin. 

Konaklama

Aile Yanı

İngiltere’de dil eğitimi alan öğrencilerin öğrendiklerini günlük hayatta ana dili İngilizce olan kişilerle pratik yaparak pekiştirebilmesi açısından aile yanı konaklama daha çok tercih edilir. Ailelerden genellikle yarım pansiyon şeklinde konaklama talep edilir. Öğrenciler sabah kahvaltısını ve akşam yemeğini aile ile birlikte yer. Aileler okul tarafından düzenli olarak denetlenir.

Twin Londra dil okulunun aile yanı konaklamaları zone 3 ve zone 4’de bulunur. Okula yaklaşık 30 dakika uzaklıktadırlar fakat aileye ulaşımlar 60 dakikaya kadar da çıkabilir. Öğrenciler tek kişilik ortak banyolu odalarda konaklarlar. Çift kişilik konaklama seçeneği beraber seyahat eden öğrenciler içindir. Yemek seçimini isteğinize göre sadece kahvaltı, yarım pansiyon veya tam pansiyon şeklinde yapabilirsiniz. 

Öğrenci Rezidansları

Daha bağımsız bir konaklama tercih eden öğrenciler için okulların sunmuş olduğu konaklama seçeneklerinden biri de yurt konaklamasıdır. Geniş bir arkadaş çevresi edinmek, dünyanın pek çok yerinden gelen uluslararası öğrencilerle birlikte yaşamak isteyen öğrenciler için uygun bir seçenektir. Ortak mutfaklarda yemeğinizi hazırlarken diğer öğrencilerle sohbet edebilirsiniz. 

Greenwich Residence 
Yurt Greenwich merkeze kısa bir yürüme mesafesindedir. Odalar tek kişilik özel banyoludur. Çift kişilik odalar da mevcuttur. Ortak mutfaklarda öğrenciler yemeklerini hazırlayabilmektedirler. Yurttan okula otobüs ile yaklaşık 30 dakikada ulaşabilirsiniz. 

Fotoğraf Galerisi

Okul Konumu

İÇERİK BAŞLIKLARI