EC ENGLISH LONDRA DİL OKULU

Hemen ücretsiz teklif isteyin

Genel Bilgiler

İngiltere, Amerika, Kanada, Malta, Güney Afrika ve İrlanda’da İngilizce eğitimi sunan, onlarca şubesi bulunan EC English tüm merkezlerinde öğrencilerine öğrenim garantisi vermektedir. Eğer derslere katılıyor, ödevlerinizi yapıyor fakat yeterli ilerlemeyi gösteremiyorsanız ücretsiz ek dersler ile hedeflenen düzeye ulaşmanız sağlanır. EC English Londra okulu Euston’da sakin bir bölgede yer almaktadır. Kings Cross’a birkaç dakika uzaklıktadır. Londra’nın en modern okullarından biridir. 

Akademik ingilizce, iş ingilizcesi ya da konuşma becerinizi artırmak mı istiyorsunuz? İngilizce öğrenme nedeniniz ne olursa olsun, mükemmel hazırlanmış müfredatları ile EC Londra’da size uygun bir program vardır.

15 sınıflı merkezde sınıf mevcudu ortalama 10 kişidir (maksimum 14). 16 yaş üstü tüm öğrencilere açık olan okulun 30+ programında 30 yaş üstü öğrenciler için ayrı sınıflar bulunmaktadır. 

Ders seçeneklerini haftada 20 derslik standart program, 30 derslik yoğun program şeklinde sunar. EC English dil okulu kayıt olduğunuz andan itibaren çalışmaya başlayabilmeniz için  EC Online hesabınızı aktive eder . Okulda sunulan ücretsiz konuşma derslerine kaydolup, telaffuz ve dinleme becerilerinizi ilerletebilirsiniz.

Sunulan Programlar

Sosyal Aktiviteler

EC English, günlerinizi dolu dolu yaşamanız ve Londra ile ilgili en iyi şeyleri keşfetmeniz için eğlenceli ve çeşitli etkinlikler takvimi sunuyor. Dünyanın en büyük tiyatrolarından, sanat galerilerinden ve müzelerinden bazıları kapınızın önündeyken, tek bir sıkıcı an bile olmayacaktır. Londra’nın eşsiz parklarında rahatlayın ya da şehrin inanılmaz gece hayatını keşfetmek için dışarı çıkmadan önce öğleden sonralarınızı canlandırmak için Thames Nehri boyunca bir tekne gezintisine çıkın.

Konaklama

Aile Yanı

İngiltere’de dil eğitimi alan öğrencilerin öğrendiklerini günlük hayatta ana dili İngilizce olan kişilerle pratik yaparak pekiştirebilmesi açısından aile yanı konaklama (homestay) daha çok tercih ve tavsiye edilmektedir. Ailelerden genellikle yarım pansiyon şeklinde konaklama talep edilir. Öğrenciler sabah kahvaltısını ve akşam yemeğini aile ile birlikte yer. Aile yanında konaklama İngiliz kültürünü daha yakından tanıma imkanı sağlar. Aileler anne-baba ve çocuklardan oluşabileceği gibi tek başına yaşayan veya artık emekli olup çocukları evden ayrılmış kişiler de olabilirler. Birden fazla öğrenci ağırlayan aileler oldukça yaygındır. Yerel aileler ile bir evde kalarak, Londra’da yaşama dahil olun. Standart Aile Yanı konaklamalar ortak banyoya erişim sunarken, Comfort Aile Yanı öğrencileri özel banyolu oda olanaklarına sahiptir.

Aile yanı konaklamalarda en çok tercih edilen tek kişilik standart (ortak banyo) odada yarım pansiyon seçeneğidir. Self-catering veya sadece kahvaltı dahil seçenekleri de bulunur. Çift kişilik oda seçeneği sadece beraber seyahat eden öğrenciler içindir.  EC Londra’da aile konaklamalar okula ortalama 45-60 dk uzaklıktadır. Daha yakın bir ailede kalmak isterseniz haftalık ek 35 GBP ödeyerek 24-45 dk uzaklıktaki ailelerde kalabilirsiniz. 

Öğrenci Rezidansları

Daha bağımsız bir konaklama tercih eden öğrenciler için okulların sunmuş olduğu konaklama seçeneklerinden biri de yurt konaklamasıdır. Geniş bir arkadaş çevresi edinmek, dünyanın pek çok yerinden gelen uluslararası öğrencilerle birlikte yaşamak isteyen öğrenciler için uygun bir seçenektir. Ortak mutfaklarda yemeğinizi hazırlarken diğer öğrencilerle sohbet edebilirsiniz.  EC Londra dil okulu çeşitli yurt konaklama seçenekleri sunar. 

Comfort Scape Wembley Residence Scape Wembley 

2017 yılında açılan modern bir öğrenci yurdudur. Wembley Stadyumu’na yakın bir konumdadır. Aynı zamanda Londra’nın en çok gelişen iş, alışveriş ve eğlence bölgelerinden biridir.  Yurtta odalar tek kişilik özel banyoludur

Kapınızın önünde süpermarketler, restoranlar, barlar, kafeler, sinemalar bulunmaktadır. Wembley Park istasyonuna sadece birkaç dakikalık yürüme mesafesindedir. EC Londra dil okuluna sadece 5 durak -yaklaşık 35 dakika- uzaklıktadır. 

Yurt, Londra’da İngilizce öğrenirken aktif, dinlendirici ve eğitici bir konaklama için ihtiyacınız olan her şeye sahiptir. Hızlı Wi-Fi, sessiz odalar, arkadaşlarınızla ortak kullanılan mutfaklar, son teknoloji sinema salonu ve formda kalmak istiyorsanız 24 saat açık ücretsiz spor salonu bulunur. 

Her odada küçük bir çift kişilik yatak, tam donanımlı bir mini mutfak, küçük bir kanepe ve çalışma masası vardır. 5. ve 6. katlardaki EC stüdyolarından Wembley Stadyumu ve çevredeki alanın panoramik manzarası vardır. Duşakabinli özel banyolu odaların tümü iyi havalandırılmış, aydınlatılmış ve ısıtılmıştır.

Superior Drapery Plaza Residence

Okula metro ile 30 dakika uzaklıktaki yurtta konaklamalar tek kişilik özel banyolu odada self-catering şeklindedir. 

Superior iQ Shoreditch Residence

iQ Shoreditch yurt binası, Shoreditch’teki Old Street’de metro istasyonundan sadece birkaç dakika uzaklıkta harika bir konuma sahiptir. Yurt, EC Londra’ya yaklaşık 15 dakika uzaklıktadır. 

Yurtta odalar tek kişilik özel banyoludur. İhtiyacınız olan her şeye sahip odalarda, küçük bir çift kişilik yatak, mini mutfak bol miktarda depolama alanı, sehpa ve rahat koltuklar bulunur. Yurtta spor salonu, çamaşırhane ve öğrencilerin sosyalleşmeleri için ortak alanlar mevcuttur.

Fotoğraf Galerisi

Okul Konumu

ec english logo

İÇERİK BAŞLIKLARI