EC ENGLISH BRISTOL DİL OKULU

Hemen ücretsiz teklif isteyin

Genel Bilgiler

İngiltere, Amerika, Kanada, Malta, Güney Afrika ve İrlanda’da İngilizce eğitimi sunan, onlarca şubesi bulunan EC English  İngilizce dil eğitimini daha anlaşılır ve kolay hale getirmek için en son teknolojik olanakları, elektronik akıllı tahtalar, dil laboratuvarları gibi araçları okullarında sunmalarıdır. 

EC English’in Bristol okulu şehrin huzurlu ve dinlendirici bir bölgesi olan Queen Square’de merkezi bir konuma sahiptir. Üç kattan oluşan EC Bristol, geniş sınıfları ve aydınlık, hareketli ortak alanları ile modern ve ferah bir dil okuludur. Harbourside’s Müzesi kısa bir yürüme mesafesindedir. Londra’ya 2 saat uzaklıkta, turistik bir şehirdir.  İngiltere’nin en iyi üniversitelerinden biri olan University of Bristol’a ve ünlü sokak sanatçısı Banksy’ye ev sahipliği yapmakta ve dünyanın her yerinden gençleri kendine çekmektedir.  9 sınıflı, 110 öğrenci kapasiteli okulda sınıf mevcudu ortalama 10 kişidir (maksimum 14). 16 yaş üstü tüm öğrencilere açık olan okulda bulunan öğrencilerin yaş aralığı yoğunlukla 21-25 arasıdır. 

Genel İngilizce programlarının haftada 20 ders ve 30 ders seçenekleri bulunmaktadır.  English for Work programında haftada 20 ders Genel İngilizce ile 10 ders İş İngilizcesi dersi verilmektedir. EC Bristol okulunda IELTS Hazırlık  programında haftada 20 ders sunulmaktadır. 

EC English dil okulu, kayıt olduğunuz andan itibaren İngilizce çalışmaya başlayabilmeniz için  MyEC Online hesabınızı aktive eder. Okulda sunulan ücretsiz konuşma derslerine kaydolup, telaffuz ve dinleme becerilerinizi ilerletebilirsiniz. EC tüm merkezlerinde olduğu gibi Bristol okulunda da öğrencilerine öğrenim garantisi vermektedir. Eğer derslere katılıyor, ödevlerinizi yapıyor fakat yeterli ilerlemeyi gösteremiyorsanız ücretsiz ek dersler ile hedeflenen düzeye ulaşmanız sağlanır. EC English İngiltere okullarının tamamı British Council onaylı ve English UK üyesidir.

Sunulan Programlar

Sosyal Aktiviteler

EC Bristol, öğrencilerine her ay yenilenen aktivite programıyla bu güzel şehri keşfetmeleri ve sosyalleşmeleri için pek çok aktivite ve gezi hazırlamaktadır. Clifton Asma Köprüsü boyunca yürüyün, yüzen limanda tekne gezisine çıkın, Gloucester yolu üzerinde alışveriş yapın, Balon Fiesta’yı görün ve Bath & Stonehenge’e günübirlik gezilere katılın. EC Bristol örnek aylık aktivite listesine göz atmak için lütfen tıklayın. 

Konaklama

Aile Yanı

Aile yanında konaklama anadili İngilizce olan kişilerle iletişim kurmanın mükemmel bir yoludur. Ev yaşamının tüm konforunu ve kültürel deneyimin tadını çıkarırken, İngilizce konuşma konusunda özgüvenini geliştirmek isteyen öğrenciler için idealdir. Ülkenin kültürünü ve yaşam şeklini gözlemleyebilmenin en iyi yollarından biridir. EC Bristol’da aileler okula toplu taşıma ile yaklaşık 15-50 dakika uzaklıktadır. Konaklamalar tek kişilik odada yarım pansiyon şeklindedir. Dileyen öğrenciler için self-catering ve sadece kahvaltı ve özel banyolu oda seçenekleri de mevcuttur. 

Öğrenci Rezidansları

Daha bağımsız bir konaklama tercih eden öğrenciler için okulların sunmuş olduğu konaklama seçeneklerinden biri de yurt konaklamasıdır. Geniş bir arkadaş çevresi edinmek, dünyanın pek çok yerinden gelen uluslararası öğrencilerle birlikte yaşamak isteyen öğrenciler için uygun bir seçenektir. Ortak mutfaklarda yemeğinizi hazırlarken diğer öğrencilerle sohbet edebilirsiniz. 

IQ Bristol Yurdu
Yurt şehrin tam merkezinde iyi donanımlı odalar sunmaktadır. Binada spor salonu, oyun odası ve özel yemek odası bulunmaktadır. Bristol Temple Meads tren istasyonuna ve şehir merkezinin tüm eğlence mekanlarına kısa bir yürüyüş mesafesinde olacaksınız. EC Bristol dil okuluna yürüyerek 15 dakika uzaklıktadır. Yurtta odalar tek kişilik ve özel  banyoludur. Tam donanımlı ortak mutfaklarda öğrenciler yemeklerini hazırlayabilmektedirler.

Fotoğraf Galerisi

Okul Konumu

İÇERİK BAŞLIKLARI