ELC YAZ OKULLARI

ELC YAZ OKULLARI

Amerika’nın prestijli okulları UCLA, UCSB ve Boston Üniversitesi kampüslerinde İngilizce veya Girişimcilik konulu yaz okulları sunan ELC’de Six Flags, Universal Studios gibi parklara geziler gerçekleştirilmektedir. Programlar Cumartesi günü başlar. Haftada toplamda 16.67 saat olan iki adet 40 dakikalık ve iki adet 60 dakikalık ders yapılmaktadır. Konaklama tam pansiyon olup haftada 18 öğünü içerir. Günlük öğleden sonra ve akşam etkinlikleri Pazartesi’den Cuma’ya kadar her gün düzenlenir. Her Pazar tam gün süren bir gezi yapılır. İsteğe bağlı olarak akşam ve Cumartesi günü etkinlikleri/gezilerine katılabilirsiniz. Yerel ulaşım ve havalimanı transferi sağlanır. Maksimum sınıf mevcudu ise 15’tir.

ELC Boston Yaz Okulu

PROGRAM İSMİ ELC SUMMER CAMP AT BOSTON UNIVERSITY
Bulunduğu Şehir Boston
Yaş Grubu 11 - 13 & 14 -17 yaş
Merkez Hakkında ELC Boston yaz okulu Boston Üniversitesi'nin kampüsünde gerçekleştirilmektedir. Boston şehir merkezi 15 dakika uzaklıktadır. Öğrenciler sabahları İngilizce dersleri alacak ve öğleden sonra dört farklı etkinlik programından birini seçme imkanına sahip olacaklar: Klasik Program / Üniversite Keşif Programı / Spor Keşif Programı veya STEM Keşif Programı. Hafta sonları öğrenciler isteğe bağlı Cumartesi etkinliklerine katılabilirler. Pazar günleri ise tam gün geziler gerçekleştirilmektedir.
Konaklama Türü Boston Üniversitesi'nin yurdunda 2 veya 3 kişilik ortak banyolu odalarda 18 öğün yemek dahil konaklama. Pazartesi'den Cuma'ya kadar tam pansiyon (kahvaltı öğle yemeği ve akşam yemeği).Cumartesi günü yarım pansiyon (kahvaltı ve akşam yemeği).Pazar günü sadece kahvaltı. Tek kişilik oda seçeneği için haftalık ek 120 USD.
Başlangıç Tarihleri 29 Haziran - 10 Ağustos 2024 arası her hafta
Haftalık Ders Saati 16.5 Saat İngilizce Dersi
Aktiviteler Derslerinizden arda kalan zamanlarda program dahilinde kampüs içerisinde gerçekleştirilen haftalık kültürel sosyal ve sportif aktivitelerin yanı sıra haftada 1 tam gün gezi. Six Flags gibi bir eglence parkını ziyaret edebilir veya Wrentham Outlet'de alışveriş turuna çıkabilir veya balinaları izleyebilir veya Newport Rhode Island gibi yakın şehirlere gerçekleştirilen gezilere katılabilirsiniz. Freedom Trail / Museum of Fine Arts / Harvard Square / USS Constitution / Revere Beach / Newbury Street / Sports on the Boston Common / Georges Island / Bunker Hill bölgelerine ziyaretler gerçekleştirilir. Ayrıca ek ücret ile New York gezisi de düzenlenmektedir. Her akşam film gecesi / yarışmalar / disko gecesi /baseball maçı / konser / şehirde gece yürüyüşü ve alışveriş gibi öğrencilerin ilgisini çekecek aktiviteler ile eğlenin.
Fiyat 2 hafta 4440 USD / 3 hafta 6375 USD / 4 hafta 8245 USD / ek her hafta 1990 USD

ELC Summer Entrepreneurship Camp at Boston University

PROGRAM İSMİ ELC SUMMER ENTREPRENEURSHIP CAMP AT BOSTON UNIVERSITY
Bulunduğu Şehir Boston
Yaş Grubu 11 - 13 & 14 -17 yaş
Merkez Hakkında ELC Boston yaz okulu Boston Üniversitesi'nin kampüsünde gerçekleştirilmektedir. Boston şehir merkezi 15 dakika uzaklıktadır. Öğrenciler sabahları Girişimcilik ile ilgili İngilizce dersleri alırlar. Dersler iş dünyasının ekosistemi / yönetim ve liderlik / bir iş planı oluşturma / iletişim ve sunum becerileri / kritik başarı faktörleri / bir fikri "pazarlama" ve iş takımlarını oluşturma gibi konulardan oluşur. Program 2 hafta sürer. Programınızı dilerseniz ELC Genel İngilizce Yaz Okulu ile birleştirerek uzatabilirsiniz. Hafta sonları öğrenciler isteğe bağlı Cumartesi etkinliklerine katılabilirler. Pazar günleri ise tam gün geziler gerçekleştirilmektedir.
Konaklama Türü Boston Üniversitesi'nin yurdunda 2 veya 3 kişilik ortak banyolu odalarda 18 öğün yemek dahil konaklama. Pazartesi'den Cuma'ya kadar tam pansiyon (kahvaltı öğle yemeği ve akşam yemeği).Cumartesi günü yarım pansiyon (kahvaltı ve akşam yemeği).Pazar günü sadece kahvaltı. Tek kişilik oda seçeneği için haftalık ek 120 USD.
Başlangıç Tarihleri 1 Temmuz 2014 ve 15 Temmuz 2024
Haftalık Ders Saati 20 Ders Entrepreneurship Dersleri
Aktiviteler Derslerinizden arda kalan zamanlarda program dahilinde kampüs içerisinde gerçekleştirilen haftalık kültürel sosyal ve sportif aktivitelerin yanı sıra haftada 1 tam gün gezi. Six Flags gibi bir eglence parkını ziyaret edebilir veya Wrentham Outlet'de alışveriş turuna çıkabilir veya balinaları izleyebilir veya Newport Rhode Island gibi yakın şehirlere gerçekleştirilen gezilere katılabilirsiniz. Ayrıca ek ücret ile New York gezisi de düzenlenmektedir. Her akşam film gecesi / yarışmlar / disko gecesi /baseball maçı / konser / şehirde gece yürüyüşü ve alışveriş gibi öğrencilerin ilgisini çekecek aktiviteler ile eğlenin.
Fiyat 2 hafta 4440 USD

ELC UCLA Yaz Okulu

PROGRAM İSMİ ELC SUMMER CAMP AT UNIVERSITY OF CALIFORNIA AT LOS ANGELES (UCLA)
Bulunduğu Şehir Los Angeles
Yaş Grubu 11 - 13 & 14 -17 yaş
Merkez Hakkında ELC Summer Junior UCLA Programı öğrencilere dünyaca ünlü bir üniversitenin harika ortamında İngilizce yaşama ve öğrenme imkanı sağlar. Öğrenciler UCLA yurtlarında konaklar. Öğrenciler sabahları İngilizce dersleri alacak ve öğleden sonra dört farklı etkinlik programından birini seçme imkanına sahip olacaklar: Klasik Program / Üniversite Keşif Programı veya Film Keşif Programı. Hafta sonları öğrenciler isteğe bağlı Cumartesi etkinliklerine katılabilirler. Pazar günleri ise tam gün geziler gerçekleştirilmektedir. ELC Summer Junior Programı'na katılan öğrenciler UCLA'nın John Wooden Center ve Sunset Canyon Recreation Center gibi tesislerine erişim imkanına sahip olurlar. Bu tesislerde olimpik yüzme havuzları tenis basketbol sahaları ve spor salonları gibi birçok olanak bulunmaktadır. ELC öğrencileri aynı zamanda UCLA'nın kitapçısı kütüphaneleri ve Ackerman Öğrenci Birliği Merkezi gibi yerlere de erişebilirler. Öğrenciler kitapçıdan ihtiyaç duydukları kitapları ve malzemeleri temin edebilir kütüphanelerde araştırma yapabilir ve Ackerman Öğrenci Birliği Merkezi'ndeki öğrenci salonunda vakit geçirebilirler. Bu olanaklar öğrencilere hem eğitim hem de sosyal ihtiyaçlarını karşılamak için geniş bir çeşitlilik sunar.
Konaklama Türü UCLA yurdunda 2 veya 3 kişilik ortak banyolu odalarda 18 öğün yemek dahil konaklama
Başlangıç Tarihleri 29 Haziran – 10 Ağustos 2024 arası her hafta
Haftalık Ders Saati 20 Ders İngilizce
Aktiviteler Derslerinizden arda kalan zamanlarda program dahilinde kampüs içerisinde gerçekleştirilen haftalık kültürel sosyal ve sportif aktivitelerin yanı sıra haftada 1 tam gün gezi. Six Flags gibi bir eglence parkını ziyaret edebilir veya Universal Studios'u görebilir veya alışveriş turlarına katılabilirsiniz. Ayrıca ek ücret ile Disneyland gezisi de düzenlenmektedir. Her akşam film gecesi / yarışmlar / disko gecesi / şehirde gece yürüyüşü ve alışveriş gibi öğrencilerin ilgisini çekecek aktiviteler ile eğlenin.
Fiyat 2 hafta 4985 USD / 3 hafta 7095 USD / 4 hafta 9050 USD / ek her hafta 2110 USD

ELC UCSB Yaz Okulu

PROGRAM İSMİ ELC SUMMER CAMP AT UNIVERSITY OF CALIFORNIA AT SANTA BARBARA (UCSB)
Bulunduğu Şehir Santa Barbara
Yaş Grubu 11 - 13 & 14 -17 yaş
Merkez Hakkında ELC Summer Junior UCSB Programı öğrencilere dünyaca ünlü bir üniversitenin harika ortamında İngilizce yaşama ve öğrenme imkanı sağlar. UC Santa Barbara (UCSB) Üniversitesi'ndeki ELC Yaz Genç Programı öğrencilere muhteşem ve güneşli bir konum sunar ve açık hava etkinliklerine erişim sağlar. Ayrıca plaja yürüme mesafesindedir. Öğrenciler UCSB yurtlarında konaklar. Öğrenciler sabahları İngilizce dersleri alacak ve öğleden sonra dört farklı etkinlik programından birini seçme imkanına sahip olacaklar: Klasik Program / Açık Hava Keşif Programı veya Sörf Keşif Programı. Hafta sonları öğrenciler isteğe bağlı Cumartesi etkinliklerine katılabilirler. Pazar günleri ise tam gün geziler gerçekleştirilmektedir.
Konaklama Türü UCSB yurdunda 2 veya 3 kişilik ortak banyolu odalarda 18 öğün yemek dahil konaklama
Başlangıç Tarihleri 29 Haziran – 10 Ağustos 2024 arası her hafta
Haftalık Ders Saati 20 Ders İngilizce
Aktiviteler Derslerinizden arda kalan zamanlarda program dahilinde kampüs içerisinde gerçekleştirilen haftalık kültürel sosyal ve sportif aktivitelerin yanı sıra haftada 1 tam gün gezi. Six Flags gibi bir eglence parkını ziyaret edebilir veya Los Angeles gezisine katılabilir veya plajda barbekü yapabilirsiniz. Ayrıca ek ücret ile Disneyland gezisi de düzenlenmektedir. Her akşam film gecesi / yarışmlar / disko gecesi / şehirde gece yürüyüşü ve alışveriş gibi öğrencilerin ilgisini çekecek aktiviteler ile eğlenin.
Fiyat 2 hafta 4430 USD / 3 hafta 6340 USD / 4 hafta 8140 USD / ek her hafta 1980 USD

ELC Summer Entrepreneurship Camp at UCLA

PROGRAM İSMİ ELC SUMMER ENTREPRENEURSHIP CAMP AT UCLA
Bulunduğu Şehir Los Angeles
Yaş Grubu 11 - 13 & 14 -17 yaş
Merkez Hakkında UCLA Programı öğrencilere dünyaca ünlü bir üniversitenin harika ortamında İngilizce yaşama ve öğrenme imkanı sağlar. Öğrenciler UCLA yurtlarında konaklar. Pazar günleri ise tam gün geziler gerçekleştirilmektedir. Öğrenciler sabahları Girişimcilik ile ilgili İngilizce dersleri alırlar. Dersler iş dünyasının ekosistemi / yönetim ve liderlik / bir iş planı oluşturma / iletişim ve sunum becerileri / kritik başarı faktörleri / bir fikri "pazarlama" ve iş takımlarını oluşturma gibi konulardan oluşur. Program 2 hafta sürer. Programınızı dilerseniz ELC Genel İngilizce Yaz Okulu ile birleştirerek uzatabilirsiniz. Hafta sonları öğrenciler isteğe bağlı Cumartesi etkinliklerine katılabilirler. Pazar günleri ise tam gün geziler gerçekleştirilmektedir.ELC Programı'na katılan öğrenciler UCLA'nın John Wooden Center ve Sunset Canyon Recreation Center gibi tesislerine erişim imkanına sahip olurlar. Bu tesislerde olimpik yüzme havuzları tenis basketbol sahaları ve spor salonları gibi birçok olanak bulunmaktadır. ELC öğrencileri aynı zamanda UCLA'nın kitapçısı kütüphaneleri ve Ackerman Öğrenci Birliği Merkezi gibi yerlere de erişebilirler. Öğrenciler kitapçıdan ihtiyaç duydukları kitapları ve malzemeleri temin edebilir kütüphanelerde araştırma yapabilir ve Ackerman Öğrenci Birliği Merkezi'ndeki öğrenci salonunda vakit geçirebilirler. Bu olanaklar öğrencilere hem eğitim hem de sosyal ihtiyaçlarını karşılamak için geniş bir çeşitlilik sunar.
Konaklama Türü UCLA yurdunda 2 veya 3 kişilik ortak banyolu odalarda 18 öğün yemek dahil konaklama. Pazartesi'den Cuma'ya kadar tam pansiyon (kahvaltı öğle yemeği ve akşam yemeği).Cumartesi günü yarım pansiyon (kahvaltı ve akşam yemeği).Pazar günü sadece kahvaltı. Tek kişilik oda seçeneği için haftalık ek 120 USD.
Başlangıç Tarihleri 1 Temmuz 2014 ve 15 Temmuz 2024 ve 29 Temmuz 2024
Haftalık Ders Saati 20 Ders Entrepreneurship Dersleri
Aktiviteler Derslerinizden arda kalan zamanlarda program dahilinde kampüs içerisinde gerçekleştirilen haftalık kültürel sosyal ve sportif aktivitelerin yanı sıra haftada 1 tam gün gezi. Six Flags gibi bir eglence parkını ziyaret edebilir veya Wrentham Outlet'de alışveriş turuna çıkabilir veya balinaları izleyebilir veya Newport Rhode Island gibi yakın şehirlere gerçekleştirilen gezilere katılabilirsiniz. Ayrıca ek ücret ile New York gezisi de düzenlenmektedir. Her akşam film gecesi / yarışmlar / disko gecesi /baseball maçı / konser / şehirde gece yürüyüşü ve alışveriş gibi öğrencilerin ilgisini çekecek aktiviteler ile eğlenin.
Fiyat 2 hafta 4440 USD