CSVPA (CambrIdge School and VIsual & Performıng Arts)

Hemen ücretsiz teklif isteyin

Genel Bilgiler

CSVPA, Cambridge ve Londra’nın merkezinde bulunan kampüsleri ile dünyaca ünlü bir sanat okuludur. Birçok yetenekli öğrenciye kapılarını açarak onlara sanat, tasarım, moda, müzik ve sahne sanatları gibi alanlarda ilham verici bir eğitim deneyimi sunmaktadır. CSVPA’da öğrenciler, kendilerini ifade etmek ve sanatsal vizyonlarını gerçekleştirmek için birçok fırsata sahiptir. Öğrenciler, çalışmalarını sergileme fırsatı bulurken, birlikte projeler üzerinde çalışarak farklı disiplinlerden öğrencilerle etkileşimde bulunma imkanı elde ederler ve uluslararası olarak tanınan sanatçılar ve tasarımcılarla etkileşim kurma fırsatı bulurlar. Bu öğrencilerin kendilerini sürekli olarak geliştirebilmeleri ve profesyonel ağlarını genişletebilmeleri için önemli bir fırsattır.

 Stüdyolara haftanın 7 günü erişiminiz vardır ve öğretmenler size kişisel eğitim sunar. Ayrıca, sanatçılar olarak başarılı portfolyolar oluşturmanız için birçok temel malzemeye ve ekipmana ihtiyacınız olacaktır. CSVPA’da diğer üniversite ve kolejlerden farklı olarak, tüm kumaşlar ve desen kağıtları ücretsiz olarak sağlanır. Bu şekilde deneyler yapabilir, hatalar yapabilir ve sürekli olarak yeni malzemeler satın almakla uğraşmadan öğrenme sürecinizi sürdürebilirsiniz.

CSVPA öğrencilere geniş bir Foundation Program seçeneği sunmaktadır ve Foundation programlarında UAL ile işbirliği içerisindedir. Programlara katılabilmek için IELTS 4.5 seviyesinde İngilizce yeterliliği gerekmektedir. 17 yaş üstü öğrenciler kabul edilir ve program süresi 1 yıldır.  

Foundation Diploma in Art & Design
Foundation Diploma in Art & Design – 3d Design
Foundation Diploma in Art & Design – Fashion
Foundation Diploma in Art & Design – Graphics & Illustration
Foundation Diploma In Visual Communication, Advertising, Art Direction & Branding
Extended Diploma in Performing Arts – Acting Extended Diploma In Performing Arts – Music
Drama Foundation – Classical & Contemporary Acting
Drama Foundation – Musical Theatre
Music Foundation

 CSVPA aynı zamanda lisans programları, master programları ve 14-18 yaş arası öğrencilere yaz okulu programları sunarak bünyesinde hemen her yaştan sanat ile ilgilenen öğrenciye uygun program seçeneği barındırmaktadır. 

ÖZELLİKLER

Program Ücreti (2024-2025)

 
Foundation Programları için Yıllık Ders Ücreti33.990 £
Başvuru Ücreti500 £
Materyal Ücretleri ~ 400 £
Yurt Konaklama Ücreti~ 18.990 £
Havaalanı Karşılama Ücreti~ 260 £
Toplam Yaklaşık Senelik Maliyet54.140 £

Konaklama

Fotoğraf Galerisi

Okul Konumu

İÇERİK BAŞLIKLARI