Yurtdışında İngilizce Dil Eğitimi Almak İçin En İdeal 12 Şehir

Yurtdışında dil eğitimi alarak hayatınızı ve kariyerinizi değiştirebilirsiniz. İngilizce dil öğrenimi için birçok ülkede farklı şehirlerdeki okullar farklı eğitim stratejileri geliştirirler. Yurtdışında dil eğitimi alanların yorumları bakıldığında kaliteli eğitimi, yaşam biçimi, kültürel faaliyetleri ve gezilecek yerler bakımında en ideal 12 şehir …

Anadili İngilizce olan ve kaliteli eğitim veren okullarla siz de dilinizi geliştirebilir, kariyeriniz için iyi bir fırsat yakalayabilirsiniz.

12-  Dublin

İngilizce dil eğitimi almak için en ideal şehirler arasında İrlanda’nın Dublin şehri yer alıyor. Çalışma izinli uzun dönem İrlanda dil okulları son yıllarda oldukça talep görür. Coğrafi olarak Türkiye’ye yakın ve anadili İngilizce olan ülkeler arasında yer alır. 25 haftalık dil okuluna giden öğrencilere haftada 20 saat çalışma izni verirler. Türkiye ve İrlanda arasında saat farkı azdır. Bu nedenle arkadaş ve ailenizle iletişimde kalabilir hatta işlerinizi yapabilirsiniz. İngilizce dil eğitimi alanında fiyatları uygundur. Bütçenizi zorlamadan uygun fiyata dil eğitimi alabilirsiniz. İrlanda Dil Okulu Fiyatları için tıklayınız. Toplu taşıma sistemi gelişmiştir. Her yere kolay bir şekilde gidebilirsiniz. Ayrıca İngiltere sınırı nedeniyle hafta sonunu İngiltere’de geçirebilirsiniz. Yeşil alanları ve sosyal alanları oldukça gelişmiştir. Gece kulüpleri ve eğlence mekanları ile stresinizi atabilirsiniz. Renkli ve sıcak kimliğe sahip misafirperver insanlarla İrlanda Dil Okulları önemli bir Alternatif’tir.

En İyi İrlanda Dil Okulları ve Detaylı Bilgi İçin Buraya Tıklayınız

11- Sidney

Avustralya’da dil eğitimi, size İngilizce eğitimi dışında farklı bir deneyim sunar. Bunu nedeni farklı coğrafya, farklı kültür olarak söylenebilir. Ayrıca Avustralya dil okulları ile oraya giden öğrenciler haftada 20 saatlik çalışma izni hakkına sahip olabilirler. Ilıman iklimi ve anadili İngilizce olması nedeniyle iyi bir alternatiftir. Şehrin her yerinde doğal parklar, plajlar ve gezilebilecek eşsiz yerler bulunur. Bunun dışında extrem sporlar, dalış, sörf  ve dağ bisikleti sporları yapabilirsiniz. Her kültüre saygılı ve sıcak kanlı insanlar topluluğu olan Avustralya’da dil eğitimi almak size farklı bir deneyim sağlar. Avustralya’daki dil okulları, fiyatları ve detaylı bilgiyi buraya tıklayarak öğrenebilirsiniz.

10- Los Angeles

Anadili İngilizce olan en büyük coğrafya olan ABD’de İngilizce dil eğitimi almak büyük avantaj sağlar. Sıcak şehirler arasında yer alan Los Angeles, kalabalık nüfus oranıyla da dikkat çeker. Hollywood film endüstrisinin başkenti olarak görülür. Dünyanın en hareketli metropol şehirler arasındadır. İstanbul’a direk uçuşu ile kolayca ulaşım sağlayabilirsiniz. Egzotik ve büyülü yapısı olan California eyaletinin Los Angeles şehrinde dil eğitimi alarak farklı bir deneyim yaşayabilirsiniz. Los Angeles dil okulları, fiyatları ve detaylı bilgiye buradan ulaşabilirsiniz.

9-San Francisco

 İngilizce dil eğitimi için Amerika’daki alternatif şehirlerden biri de San Francisco’dur. Dünyaca ünlü Golden Gate köprüsününde yer aldığı şehirde İngilizce dil eğitimi alabilir, gezebilir ve sıra dışı bir deneyim yaşayabilirsiniz. Öğrencilere sunduğu imkan ve fırsatlar oldukça fazladır. Kültürel aktivitelere katılabilir, yerel halkla bağlantı kurarak İngilizcenizi geliştirebilirsiniz. San Francisco dil okulları, fiyatları ve detaylı bilgiye buradan ulaşabilirsiniz.

 

8-Vancouver

Birleşmiş Milletler’e göre dünyada yaşanabilir ülkelere arasında en üst sırada olan Kanada’da dil eğitimi alarak, hayatınızı değiştirebilirsiniz. Yüksek yaşam standartları, güvenli şehirleri, ve kültürel mozaiği ile oldukça önemli ülkeler arasındadır. Anadili İngilizce olan Kanada’da hem dilinizi geliştirebilir hem de gezerek yeni yerler görebilirsiniz. doğal ve dağlık alanları ile mükemmel bir liman şehri olan Vancouver şehrinde İngilizce dil eğitimi alarak kendinizi geliştirebilirsiniz. Eğitim dışında, doğa sporları yapabilir, kültürel gezilere gidebilirsiniz. Moda ve alışveriş alanında büyük alternatifler vardır. Yerel halkın sıcak tavırları sizi ailenizin yanındaymış hissi verir. Kanada Vancouver dil okulları, fiyatları ve detaylı bilgiye buradan ulaşabilirsiniz.

7-Toronto

Kanada’nın en iyi dil okulların olduğu Toronto şehrinde İngilizce dil eğitimi alarak kariyerinize yeni bir sayfa açabilirsiniz. Huzurlu, kaliteli yaşam ve iyi bir ingilizce eğitimi için en ideal şehirler arasındadır. Renkli ve eğlenceli hayatı, kültürel aktiviteleri ile öğrencilerin tercih ettiği şehirler arasındadır. Okuldan arta kalan zamanda, sosyal aktiviteler ve kültürel geziler yapabilirsiniz. Dünyadan gelen onlarca farklı topluluk ile kaynaşabilir ve İngilizce dilinizi geliştirebilirsiniz. Kanada  Toronto dil okulları, fiyatları ve tüm detayları buradan inceleyebilirsiniz.

 

6- Boston

Amerika’da yurtdışı dil eğitimi denilince akla gelen ilk şehirlerden biri de Boston’dur. En iyi üniversitelerin de bulunduğu şehirlerden olan Boston, akademik kariyer içinde önemli bir merkezdir. İngilizce dil eğitimi dışında üniversite ve yüksek lisansınıza bu şehirdeki okullarda yaparak hayatınıza olumlu yönde katkı sağlayabilirsiniz. Dinamik yapısı ve eğlenceli ortamıyla eğitim dışında da keyifli vakit geçirebilirsiniz. Ulaşım kolaylığı dışından, yürüyerek de gezme şansınız bulunur. Festivaller ve kültürel aktivitelerin yoğun olarak yaşanılan şehirler arasındadır. Turistik geziler yaparak yeni yerler keşfedebilirsiniz. ABD Boston dil okulları, fiyatları ve detaylı bilgiye buradan ulaşabilirsiniz.

5-New York

Hızlı şehir akışı ve kozmik yapısı ile ünlenen New York’da dil eğitimi alabilirsiniz. Uçsuz bucaksız gökdelenler arasında farklı bir deneyim yaşayabilirsiniz. Dünyada moda ve alışverişin kalbi olan şehirler arasında olan New York’da İngilizce öğrenerek kendinizi geliştirebilirsiniz. Eğitim sonrasında Times Square’de gezintiye çıkabilir, ünlü kahve dükkanlarında harika vakit geçirebilirsiniz. Ayrıca meraklısı için NBA maçlarında orada oynandığını hatırlatalım. Farklı yaşam tarzları ve kültürleri ile tanışabilir. İngilizce dilinizi geliştirebilirsiniz. Amerika, New York dil okulları, fiyatları ve detaylı bilgiye buradan ulaşabilirsiniz.

4- Brighton

Yurtdışında dil eğitimi almak isteyenlerin ilk düşündükleri yerler arasında İngiltere gelmektedir. Türkiye ile yakınlığı ve saat farkının az olmasından dolayı Türk öğrenciler tarafından tercih edilmektedir. Köklü tarihi, kültürel gelişmişliği ve kaliteli eğitim ile İngilizce Dil eğitimi alanında ön plana çıkar. Özellikle gece hayatı ile bilinen Brighton, Londra’ya 50 dakikalık mesafededir. Kaliteli dil okullarının bulunduğu merkeze ulaşım oldukça kolaydır. Genç nüfusu, denize kıyısı gibi avantaj ile öğrencilerin en çok tercih ettiği alanlar arasındadır. Dil eğitiminden kalan zamanlarda gezebilir, denizin tadını çıkarabilir veya çılgın partilere katılabilirsiniz. İngiltere, Brighton dil okulları, fiyatları ve tüm detaylarına buradan ulaşabilirsiniz.

3- Oxford

Uygun fiyata eğitimi alarak hem İngilizcenizi geliştirebilir hem de kültürel geziler yapabilirsiniz. Oxford bu anlamda biçilmez kaftan. Dünyaca ünlü dil okullarında kaliteli eğitim alarak kendinizi geliştirebilirsiniz. Öğrenci şehri olan Oxford’u halkın çoğu İngiliz’dir. Bu nedenle de İngilizcenizi birebir pratik yaparak öğrenebilirsiniz. Oxford dil okulları, fiyatları ve detaylı bilgiye buradan ulaşabilirsiniz.

2-Cambridge

Dil eğitimi alırken üniversite öğrencileriyle de bağlantı kurarak dilinizi geliştirebilirsiniz. 8 ile 15 kişiden oluşan kaliteli sınıflarla rahat ve keyifli bir eğitim alırsınız. Ayrıca okul dışında, kano ile nehirde gezebilir, kültürel aktiviteler yapabilirsiniz. Bununla beraber Londra’ya bir saatlik mesafe uzaklığında. Öğrencilerin ağırlıkta olduğu şehirde gerçek anlamda huzur bulabilirsiniz. Cambridge dil okulları, fiyatları ve detaylı bilgiye Buradan Ulaşabilirsiniz.

1- Londra

“Güneş Batmayan Ülke” adını alan İngiltere’nin kalbi Londra’da dil eğitimi alarak hayalinizdeki geleceğe ulaşabilirsiniz. Eğitim, moda, kültürel aktiviteler, partiler ve eğlence ile öğrencilerin istedikleri her şeyi sunar. En iyi dil okulları ile kaliteli eğitim alabilirsiniz. Arkadaşlarınızla ve yerel halkla pratik yapma imkanı var. Okul dışında, Londra’yı keşfedebilir, kültürel aktivitelere katılabilirsiniz. Londra dil okulları, fiyatları ve tüm detaylara buradan ulaşabilirsiniz.

Alternatif ile Yurtdışı Dil Eğitimi ayrıcalıklardan yaralanabilirsiniz. Hayalini kurduğunuz geleceğe Alternatif fırsatlarıyla ulaşabilirsiniz. Vize işlemleri, dil okulu fiyatları ve tüm soruları uzman danışmanlarımıza ücretsiz olarak sorabilirsiniz. Bizi hemen arayın! 0212 292 4326