Yaz Dönemi Kısa Süreli Sertifika Programları

Üniversite öğrencileri; Yaz tatilinizi değerlendirmek için  birbirinden farklı workshoplar sizi bekliyor!

İngilizce seviyeniz orta düzeyin üzerinde ve yaz tatilinde yurtdışında dil eğitiminden farklı bir kurs mu arıyorsunuz? Bu durumda yaz dönemi kısa sureli workshoplar tam size göre. En popular yaz sertifika ve wokshoplarımızdan bazıları bunlar;

  1. University of Arts London; Dünyanın en iyi sanat okullarından birisi olan University of Arts London’da haftada 15 saat İngilizce + 7 veya 15 saat sanat dersi alaileceğiniz onlarca program mevcut. Programlar 4 hafta sürüyor ve 1700-1900 GBP arasında değişiyor. Mimarlık, moda, tasarım, grafik, reklam, pazarlama gibi pek çok alanda İngilizce + sanat programlarına katılmak mümkün. İngilizceniz advanced seviyenin de üzerindeyse 3 haftalık sadece sanat dersleri içeren workshoplar da mevcut..
  2. NABA, Domus Academy, IED, Marangoni gibi pek çok İtalyan sanat okulunda da moda, iç mimarlık, grafik tasarım gibi alanlarda 3-4 haftalık workshoplar bulunmakta. Program ücretleri 1500-3500 € arasında değişiyor ve programlar İngilizce olarak sunuluyor.
  3. ABD’de 4-13 hafta arası İşletme, Proje Yönetimi veya Pazarlama alanlarında sertifika programına ne dersiniz? Stafford House Boston, Chicago, San Francisco veya San Diego okullarında bu programa katılırken aynı zamanda staj da yapabilirsiniz. Program ücreti 13 haftalık staj da içeren program için 3750 USD.
  4. Bournemouth BBSI okulunda İşletme, Hukuk, Finans veya Pazarlama alanlarında 3 haftadan 12 haftaya kadar yaz sertifika programlarına katılarak hem İngilterenin sahil şehri Bournemouthda İngilizce Pratik yapıp hem de eğitim aldığınız alanda kendinizi geiştirebilirsiniz.
  5. Eğer sinema, fotoğraf, oyunculuk gibi bir alanda eğitim alıyorsanız veya bu alanlarla ilgiliyseniz New York Film Academy’nin yaz sertifikaları tam da size göre. 4-8 haftalık workshoplarda kamera arkasına geçebilir veya oyunculuğu profesyonellerden aldığınız eğitimle deneyimleyebilirsiniz.

Bunlar veya farklı alternatifler için ofislerimizi arayarak ek bilgi alabilirsiniz.

nyfa-yaz-sertifikalar