Üniversite eğitiminin nihai noktasını deneyimlemek için Auburn Üniversitesi’ni Keşfedin!

Yurtdışı eğitimi denilince akla ilk gelen ülkelerden biri de ABD’dir.  Araştırmacı ve deneysel çalışmalara önem veren Üniversiteler ile sağlam temelli kariyer planı yapabilirsiniz. Yurtdışı üniversite eğitimi birçok kapıyı sizler için açmaktadır. ABD üniversiteleri dünyada önde gelen okullar arasındadır.

Birinci sınıf kampüs olanakları içinde, kendini işine adamış öğretim üyeleri eşliğinde okumak, profesyonel bağlantılar kurmak ve uygulamalı deneyim kazanmak için eşsiz fırsatlarla, Auburn Üniversitesi’nde eğitim almak geleceğiniz için esaslı bir yatırımdır.

1856’da kurulan Auburn Üniversitesi, tanınmış teknoloji araştırma merkezleri ve yüksek dereceli akademik programları ile NASA’yla ortaklaşa araştırma yürütmek de dahil olmak üzere zengin bir mükemmellik ve yenilik geçmişine sahiptir. Önemli Auburn mezunları arasında Apple CEO’su Tim Cook; altı NASA astronotu; ve Kennedy Uzay Merkezi’nin eski üç yöneticisi bulunmaktadır.

Üst düzey programlarımız, samimi atmosfer, eşsiz okul ruhu ve canlı kampüs hakkında daha fazla bilgi edinmek için 28 Nisan’daki etkinliğe katılabilirsiniz.

Auburn Üniversitesi bölüm ve programları hakkında detaylı bilgi almak için Türkiye’deki yetkili kuruluş olan Alternatif Yurtdışı Eğitim Danışmanlığından ücretiz bilgi alabilirsiniz. Detaylı bilgi için 0212 292 4326 no’lu numarayı arayabilirsiniz. Ayrıca Özel indirim ve duyurular için @alternatifyurtdısıegitim instagram adresini takip edebilirsiniz.