STAFFORD HOUSE LONDRA DİL OKULU

Hemen ücretsiz teklif isteyin

Genel Bilgiler

İngiltere’de Londra, Canterbury ve Cambridge’de merkezleri bulunan Stafford House okulunun Londra merkezi Bloomsburry’de (zone1) yer almaktadır. Tarihi binada eğitim veren okul British Museum’a 5 dakika yürüme mesafesindedir. 300 öğrenci kapasiteli okulda sınıflar ortalama 11, maksimum 15 kişiliktir. 1 ders 45 dakikdadır. Her öğrencinin okulda ayrıca bir akademik danışmanı bulunmaktadır, ayda bir yapılan birebir görüşmeler ile öğrencilerin ilerleyiş takibi yapılmaktadır. Okulda minimum öğrenci yaşı  16’dır. 

Ders seçenekleri; haftada 20 derslik Standart Program, 25 derslik Intensive Program  veya 30 derslik  Super Intensive Program şeklinde sunulur. Sadece Londra merkezine özel olarak 35 derslik  Super Intensive Plus  program seçeneği de bulunur. 

Stafford House Londra merkezinde dil eğitimi dışında profesyonel sertifika programları da sunulmaktadır. Marketing, Business Management ve Project Management Sertifika programlarının her biri 4 hafta sürmektedir. Dilerseniz sadece sertifika programına katılabileceğiniz gibi dil eğitiminizin sonuna dilediğiniz sertifika programını/programlarını  ekleyerek İngiltere’deki eğitiminiz sonunda hem İngilizce sertifikanız hem de seçmiş olduğunuz profesyonel sertifikanızı elde etmiş olursunuz.

Londra merkezindesiniz ! Okulun düzenlediği gezilere katılabilir yada arkadaşlarınız ile ders bitiminde Londra’nın sunmuş olduğu tüm sosyal imkanlara rahatça ulaşabilirsiniz. London Eye, Buckingham Palace, British Museum gibi pek çok yeri gezebilirsiniz.

Sunulan Programlar

Sosyal Aktiviteler

Kaplan, günlerinizi dolu dolu yaşamanız ve Londra ile ilgili en iyi şeyleri keşfetmeniz için eğlenceli ve çeşitli etkinlikler takvimi sunuyor. Kaplan International Covent Garden dil okulundaki öğrenciler her zevke uygun bir şeyler içeren aktivite programına hayran olmaktadırlar. Camden Town’un gözde pazarlarını keşfedin. West End’de müzikallerin, tiyatroların ve filmlerin tadını çıkarın. Buckingham Sarayı’nı, Big Ben’i ve Parlamento Binası’nı gezin.

Konaklama

Aile Yanı

Sıcak bir karşılamadan ev yemeklerine, bir evin tüm keyfine varın. Aile yanında kalmak size her gün rahat bir atmosferde dil pratiği yapma ve gerçek bir evin sıcaklığını ve konforunu yaşama fırsatı verir. Kalacağınız ülkenin adetlerini ve kültürünü öğrenmenin en iyi yollarından biridir.

Öğrenci Rezidansları

Diğer öğrencilerle birlikte yaşamak; dünyanın her yerinden arkadaş edinmek, fikir ve deneyimleri (hatta yemek tariflerini!) paylaşmak için harika bir yoldur. Rezidansların çoğu yemeksizdir, yani kendi yemeğinizi yapma veya yerel restoran ve kafelerde yeme seçimi size aittir. Özgürlüğünüzün tadını çıkarabilirsiniz.

Fotoğraf Galerisi

Okul Konumu

İÇERİK BAŞLIKLARI