ST GILES EASTBOURNE DİL OKULU

Hemen ücretsiz teklif isteyin

Genel Bilgiler

St Giles International 1957 yılında Londra’da kurulmuş, kurulduğu günden beri aynı aile tarafından yönetilen bir okuldur. Zaman içerisinde İngiltere’de Cambridge, Brighton, Eastbourne ve Londra Highgate’de okullar açmıştır. Okulun aynı zamanda Kanada Vancouver’da da bir merkezi bulunmaktadır.

St Giles Eastbourne dil okulu şehir merkezine ve plaja sadece 5-10 dakikalık yürüme mesafesinde müstakil bir binada bulunan küçük, samimi bir İngilizce okuludur. Okul binası dışarıda dinlenmek için ödüllü bahçeler ve teraslarla çevrilidir. Okul ilk kez yurt dışına gidecek daha genç öğrenciler için idealdir. Eastbourne 90.000 nüfusa sahip, İngiltere’nin Güney sahilinde samimi, güvenli ve keşfetmesi kolay bir kasabadır. Bölge İngiltere’nin en güneşli şehri olmasıyla yılda 4 milyondan fazla ziyaretçi çeker. Londra’ya 90 dakika, Brighton’a sadece 30 dakika uzaklıkta yer alan bu güzel sahil şehri öğrencilere daha uygun fiyatlı yaşam ve konaklama imkanları sunar. 

St Giles Eastbourne 20 sınıfı, 300 öğrenci kapasitesi ile küçük bir bölgede yer alan yüksek kapasiteli bir dil okuludur. 14 yaş üstü öğrenciler programlara yıl boyu katılabilmektedirler. Maksimum 12 kişilik sınıflarda genellikle ortalama 10 öğrenci eğitim alır. Merkezde eğitim alan öğrencilerin ortalama yaşı 21’dir. Okulda her cuma günü öğrencilerin ilerleyiş takibi için mini bir test ve akademik danışman  ile bire bir görüşme yapılır. 8 haftada bir yapılan seviye tespit sınavı sonucuna göre öğrenciler bir üst seviyeye geçiş yaparlar.  

Genel İngilizce programlarının haftada 20 ders ve 28 ders seçenekleri bulunmaktadır. Haftada 20 derslik Genel İngilizce derslerinizi sabahları 9:00-12:50 saatleri arası alabileceğiniz gibi öğleden sonra ders seçeneği ile derslere 13:45-17:40 saatleri arasında da katılabilirsiniz. Öğleden sonra dersleri sabah derslerine göre daha uygun fiyatlıdır. Yüksek kalitede eğitimi uygun fiyata almak istiyorsanız danışmanlarımızdan St Giles Eastbourne Afternoon Course fiyatlarını isteyiniz. Öğleden sonra programı şehrin düşük maliyetli yaşam imkanları ile birleştiğinde İngiltere’de uygun fiyata dil eğitimi almak için ideal bir hale gelir.  Okulun multi-centre option şeçeneği ile dilerseniz eğitiminizi iki ayrı şehirde tamamlayabilirsiniz. Örnek olarak 20 haftalık eğitiminizin 12 haftasını Londra’da,  8 haftasını Eastbourne okulunda tamamlayabilirsiniz.

St Giles İngiltere dil okulları British Council onaylı ve English UK üyesidir ve 3 kuşaktır bir aile firması oluşuyla gurur duyar.

Sunulan Programlar

Sosyal Aktiviteler

St Giles tarafından hazırlanan etkinlik programı ile öğrencilerin yeni insanlarla tanışmalarına ve ömür boyu sürecek arkadaşlıklar kurmalarına yardımcı olmak hedeflenir. Okul tarafından öğrencilere indirimli gezi turları, biletler de sağlanmaktadır. Özellikle yaz aylarında İngiltere’nin ve dünyanın pek çok yerinden gelen turistleri ağırlayan şehirde Carpet Gardens, Seven Sisters Country Park, Sovereign Harbour Marina, Eastbourne Pier ilk göze çarpan yerler arasındadır. 

Konaklama

Aile Yanı

Aile yanında konaklama anadili İngilizce olan kişilerle iletişim kurmanın mükemmel bir yoludur. Ev yaşamının tüm konforunu ve kültürel deneyimin tadını çıkarırken, İngilizce konuşma konusunda özgüvenini geliştirmek isteyen öğrenciler için idealdir. Ülkenin kültürünü ve yaşam şeklini gözlemleyebilmenin en iyi yollarından biridir. St Giles Eastbourne’de aileler okula yaklaşık 15-40 dakika uzaklıktadır. Konaklamalar tek kişilik odada yarım pansiyon şeklindedir. Dileyen öğrenciler için self-catering ve sadece kahvaltı seçenekleri de mevcuttur. 

Öğrenci Rezidansları

Daha bağımsız bir konaklama tercih eden öğrenciler için okulların sunmuş olduğu konaklama seçeneklerinden biri de yurt konaklamasıdır. Geniş bir arkadaş çevresi edinmek, dünyanın pek çok yerinden gelen uluslararası öğrencilerle birlikte yaşamak isteyen öğrenciler için uygun bir seçenektir. Ortak mutfaklarda yemeğinizi hazırlarken diğer öğrencilerle sohbet edebilirsiniz. 

The West Rocks Yurdu
Deniz manzarasına sahip yurt merkezi bir konumda, St Giles Eastbourne dil okuluna yürüyerek 10 dakika uzaklıktadır. Yurtta odalar tek kişilik ve özel  banyoludur. Tam donanımlı ortak mutfaklarda öğrenciler yemeklerini hazırlayabilmektedirler.

Fotoğraf Galerisi

Okul Konumu

İÇERİK BAŞLIKLARI