ESE Malta Yaz Okulları

ESE Malta Yaz Okulları

ESE Yaz Okulu

PROGRAM İSMİ ESE JUNIOR CAMP MALTA
Bulunduğu Şehir Malta
Yaş Grubu 9 - 13 Yaş
Merkez Hakkında 4 yıldızlı Salini Resort'ta sunulan ESE Junior Camp programı kaliteli bir İngilizce öğrenme deneyimini uygun fiyat ile birleştiriyor. Salini Resort Malta'nın kuzeyinde St Paul körfezine yakın bir bölgede yer almaktadır. Bu program 9-13 yaş aralığındaki öğrencilere sınıf içi ve dışında heyecan verici bir İngilizce öğrenme deneyimi sunuyor. Herşey dahil program Genel İngilizce 20 dersini içeriyor ve konaklama olarak 4 yıldızlı Salini Resort'ta tam pansiyon olarak gerçekleştiriliyor. Ayrıca öğrencilere aktivite programı havaalanı transferleri ve 24/7 öğrenci desteği sağlanmaktadır.
Konaklama Türü Öğrenciler konaklamalarını Salini Resort Hotel'de bulunan özel banyolu 4 kişilik odalarda gerçekleştirmektedirler. Tüm yemekler (kahvaltı öğle ve akşam yemeği) otelde servis edilir.
Başlangıç Tarihleri 18 Mayıs 2024 - 01 Eylül 2024 arası her hafta
Haftalık Ders Saati 20 ders İngilizce
Aktiviteler Derslerinizden arda kalan zamanlarda program dahilinde her gün öğleden sonra ve akşamları kamp merkezinde veya dışında düzenlenen aktiviteler ile dopdolu bir programda Malta çevresini keşfedeceksiniz. Haftada 1 tam gün ve 1 yarım gün gezi ile en güzel plajları keşfedecek Comino Plaj Turları Splash and Fan Parkı Gozo Plaj Aktiviteleri Bot Turları Disko Film Gecesi Karaoke ile doldoplu bir yaz geçireceksiniz. Her gün (sabah ve/veya öğleden sonra) düzenlenen aktiviteler pazartesiden cumaya kadar tam gün aktivitelerle akşamları devam eder. Pazar günü ise dinlenme ve boş zaman günüdür; öğrenciler genellikle havuzun kenarında vakit geçirirler. Ancak daha fazla enerjisi ve keşfetme arzusu olan öğrenciler için isteğe bağlı olarak her zaman aşağıdaki aktiviteler sunulmaktadır: tam gün Gozo turu Splash and Fun parkını ziyaret Comino'ya günlük gezi veya Malta'nın güzel kumsallarından birinde yüzme.
Fiyat 2 hafta 1910 € / 3 hafta 2840 € / 4 hafta 3770 € / ek her hafta 930 € (30 Haziran-27 Temmuz arası ek haftalık 100 € yüksek sezon ücreti)