ACE MALTA YAZ OKULLARI

ACE MALTA YAZ OKULLARI

ACE Malta Yaz Okulu

PROGRAM İSMİ ACE JUNIOR SUMMER PROGRAM MALTA
Bulunduğu Şehir Malta
Yaş Grubu 12 - 17 Yaş
Merkez Hakkında ACE Genç Yaz Programı'nda Pazartesi'den Cuma'ya kadar günlük dersleri içerir. Program öncelikle konuşma İngilizcesi üzerinedir. Öğrenciler gerçek hayat durumlarında işlerine yarayacak işlevsel İngilizce öğrenirler. Farklı etkinlikler ve Maltа'da düzenlenen gezilerle sınıf derslerini birleştirerek öğrencilere İngilizcelerini pratik yapma ve dildeki özgüvenlerini gerçek hayatta artırma fırsatı sunar.
Konaklama Türü Otel'de dört veya üç kişilik odalarda konaklama. Yüzme havuzu oyun odası atıştırmalık ve içecek otomatları gibi imkanlar bulunmaktadır. Otele ulaşım hizmeti okul tarafından sağlanmaktadır. Açık büfe kahvaltı ve akşam yemeği otelde öğle yemeği ise (Pazartesi'den Cuma'ya) okulda verilir.
Başlangıç Tarihleri 22 Haziran - 11 Ağustos 2024 arası her hafta
Haftalık Ders Saati 20 ders İngilizce
Aktiviteler Comino Adası - Mavi Lagün'de serinle tarihi Valletta'yı keşfet antik atmosferi ile büyüleyici Mdina'yı gez Golden Bay'de yıldızlar altında denizin keyfini çıkar! Plaj gezileri ve çok daha fazlasıyla Malta'nın güzelliklerini keşfetme şansını yakalayacaksın. Ayrıca öğleden sonralarını ve akşamlarını Uluslararası Öğrenci Havuz Partisi Bilgi Yarışmaları Spor Gecesi Filmler ve Patlamış Mısır Ay Işığında Dans eşliğinde Açık Hava Disko Gecesi Bowling Turnuvası Hazine Avı gibi heyecan verici aktivitelerle dolu geçireceksiniz.
Fiyat 1 hafta 1095 € / 2 hafta 2025 € / 3 hafta 2975 € / 4 hafta 3925 € / ek her hafta 950 €