ESE MALTA DİL OKULU

Hemen ücretsiz teklif isteyin

Genel Bilgiler

ESE dil okulu, St. Julian’s’da ideal bir konumda bulunan modern ve iyi donanımlı bir okuldur. Üç kattan oluşan okulda interaktif beyaz tahtalara sahip tam donanımlı aydınlık sınıflar, iki teras, bilgisayar laboratuvarı, kütüphane ve kafeterya bulunmaktadır. Sınıf mevcudu maksimum 12’dir. ESE’deki dil eğitiminiz süresince size yardımcı olmak için Okul Resepsiyonu 24/7 hizmetinizdedir. EAQUALS, IALC ve FELTOM gibi uluslararası akreditasyon kuruluşları tarafından onaylara sahip okul tüm öğrencilerine yüksek kalitede eğitim vermeyi hedeflemektedir. ESE e-Öğrenim platformuna ücretsiz erişiminiz kurs başlangıç tarihinden itibaren aktive edilir.  

Öğrenciler ilk gününde okul tarafından düzenlenen bilgilendirici bir oryantasyon yürüyüşüne davet edilir. Paceville bölgesi, otobüs, taksi duraklarının, bankaların, postanenin ve eczanelerin yerleri size gösterilecek ve Malta’da yaşam hakkında size faydalı bilgiler vereceklerdir. Öğrenciler yaz sezonu boyunca ESE dil okuluna yaklaşık on dakikalık yürüme mesafesinde bulunan ESE Adult Beach Club’a ücretsiz giriş yapabilirler. 

ESE dil okulu oldukça geniş bir program yelpazesine sahiptir. Genel İngilizce ve İş İngilizcesi programlarının haftada 20 ders ve 30 ders seçenekleri bulunmaktadır. 1 ders 45 dakikadır. IELTS Hazırlık  ve TOEFL IBT Programları haftada 30 dersten oluşur.  Malta’da her iki sınava da girmeniz mümkündür. Teacher Training, 50+ Yaş Üstü Kişiler için İngilizce ve ebeveynlerin Family Program olarak adlandırılan küçük yaştaki çocukları ile ayrı sınıflarda eğitim almalarına olanak sağlayan Aile Programı da okulda sunulan programlar arasındadır. 

Malta’daki pek çok dil okulu öğrencilere paket programlar hazırlamaktadır. ESE Dil Okulu da öğrencilerine Malta’da kalacakları süreye göre 12-24 hafta gibi süreleri içeren paket programlar sunar. Bu paket programlara  Malta uçak bileti + ders+ konaklama + havaalanı transfer hizmetleri + seviye tespit sınavı + kurs kitapları dahildir. Malta’da dil eğitimi ücretlerini incelerken high season ve low season ibarelerini sıkça görebilirsiniz. “High Season” yaz aylarını kapsayan yüksek sezon fiyatlarıdır. 

Sunulan Programlar

Sosyal Aktiviteler

ESE dil okulu öğrencilerine he hafta değişen dinamik bir sosyal aktivite programı sunar. Denizi ve güneşli havasının yanında Malta’nın zengin tarihi yaklaşık 7,000 yıl öncesine dayanır ve Stonehenge ve Mısır piramitlerden daha eski tapınaklara sahiptir. Malta’da mesafeler kısa olduğu için adayı yürüyüş yaparak veya bisiklete keşfetmek oldukça kolaydır. ESE dil okulundan Sliema’ya yürüyerek 30 dakikada ulaşabilirsiniz. Yaklaşık 35,000 nüfusu ile daha sakin bir bölge olan Gozo’ya  Cirkewwa’dan kalkan bir feribota binerek ulaşabilirsiniz. Avrupa’nın en küçük başkentlerinden olan Valletta kilise, saray ve anıt ile tarihi bina zenginliğine sahiptir.  Ggantija tapınakları, Hagar Qim, Mnajdra görebileceğiniz tapınaklardandır. Comino’daki Mavi Lagün’e bir tekne turuna çıkabilir, Maritime Müzesini, Sliemadaki The Point alışveriş merkezini, Marsaxlokk’taki balık pazarını ziyaret edebilir veya WW2 batıklarında tüplü dalış yapmayı deneyebilirsiniz. 

Konaklama

Aile Yanı

Aile yanında konaklama ev yaşamının tüm konforunu ve kültürel deneyimin tadını çıkarırken, İngilizce konuşma konusunda özgüvenini geliştirmek isteyen öğrenciler için idealdir. Ülkenin kültürünü ve yaşam şeklini gözlemleyebilmenin en iyi yollarından biridir. ESE Malta’da ailelerin çoğu okula yürüme mesafesinde yer alır fakat toplu taşıma gereken aileler de olabilmektedir. Konaklamalar tek kişilik odada yarım pansiyon şeklindedir. 

Öğrenci Rezidansları

Daha bağımsız bir konaklama tercih eden öğrenciler için okulların sunmuş olduğu konaklama seçeneklerinden biri de yurt konaklamasıdır. Malta’da öğrenci yurtları ve öğrenci evlerinde konaklamak sıkça tercih edilir. Öğrenci evleri ESE’ye yürüme mesafesindedir. Geniş bir arkadaş çevresi edinmek, dünyanın pek çok yerinden gelen uluslararası öğrencilerle birlikte yaşamak isteyen öğrenciler için uygun bir seçenektir. Ortak mutfaklarda yemeğinizi hazırlarken diğer öğrencilerle sohbet edebilirsiniz. 

Fotoğraf Galerisi

Okul Konumu

İÇERİK BAŞLIKLARI