ACE ENGLISH MALTA DİL OKULU

Hemen ücretsiz teklif isteyin

Genel Bilgiler

ACE English, Malta’da harika bir konumda yer alan, yüksek kalite eğitim veren butik bir okuldur. Modern döşenmiş bir binada eğitim verir ve son teknoloji ekipmanlar kullanılmaktadır. St Julians’da yer alan ACE English, oldukça merkezi bir konuma sahiptir, etrafında alışveriş mekanları, restoranlar ve barlar ile çevrilidir. ayrıca konaklama seçeneklerinin çoğu okula yürüme mesafesindedir. Okulda Genel İngilizce, İş İngilizcesi ve Sınav Hazırlık programlarının yanı sıra Öğretmen Yetiştirme (Teacher Traning) kursları da sunmaktadır. ACE tümü okula yürüme mesafesinde olan çeşitli konaklama seçenekleri sunar. Dil eğitiminizin bir yaşam deneyimi olması gerektiğini düşünen okul bu nedenle, Malta takımadalarının her köşesini keşfetmeniz ve eğlenmeniz için yetişkinler ve gençler için çeşitli eğlence ve aktivite programları düzenler. Sınıflar maksimum 12 kişiliktir. İş İngilizcesi programlarını ise maksimum 8 kişilik sınıflarda sunar. 

Genel İngilizce programlarının haftada 20 ders ve 30 ders seçenekleri bulunmaktadır. 1 ders 45 dakikadır. İş İngilizcesi Programlarını ise haftada 20 ders, 30 ders  ve 40 ders olmak üzere 3 ayrı yoğunlukta sunar. ACE Malta dil okulunda IELTS Hazırlık Programı haftada 30 dersten ve maksimum 8 kişilik sınıflardan oluşur.   

Malta’daki pek çok dil okulu öğrencilere paket programlar hazırlamaktadır. ACE English de öğrencilerine Malta’da kalacakları süreye göre 8-12-24 hafta gibi süreleri içeren paket programlar sunar. Bu paket programlara  ders+ konaklama + havaalanı transfer hizmetleri + seviye tespit sınavı + kurs kitapları dahildir. Malta’da dil eğitimi ücretlerini incelerken high season ve low season ibarelerini sıkça görebilirsiniz. “High Season” yaz aylarını kapsayan yüksek sezon fiyatlarıdır. ACE English uzun dönemli paket programa katılan öğrencilerinden konaklama high season fiyat farkını almaz. 

Sunulan Programlar

Sosyal Aktiviteler

ACE English Malta’nın eğlence ekibi, öğrencileri için her hafta yeni geziler, aktiviteler ve partiler düzenler. ACE ile Malta’yı gezmek veya partilere gitmek sadece çok eğlenceli değil, aynı zamanda İngilizce öğrenmenin ayrılmaz bir parçasıdır ve yeni edindiğiniz dil becerilerinizi kullanmanıza olanak tanır. Okul, öğrencilerin birbirleriyle bütünleşmelerine, ömür boyu sürecek bağlantılar ve dostluklar kurmalarına ve arkadaşlarıyla İngilizce pratik yapmalarına yardımcı olur. Kültürel turlar, doğa yürüyüşleri veya spor gibi düzenli açık hava etkinliklerinin yanı sıra bowling, karaoke, partiler gibi iç mekan etkinlikleri de düzenlenir. Valletta Başkent Turu, Mdina Sessiz Şehir Turu, Hagar Qim ve Mnajdra Tapınakları Turu, Blue Grotto Tekne Gezisi Turu, Gozo Turu, Geleneksel Sliema Limanı ve Büyük Liman Gezisi, Marsaxlokk Pazarı, Malta Ulusal Akvaryumu, Gozo ve Comino’nun Mavi Lagün Gezisi, Pembroke Sahil Yürüyüşü yapılan gezilerden birkaçıdır. 

Konaklama

Aile Yanı

Aile yanında konaklama ev yaşamının tüm konforunu ve kültürel deneyimin tadını çıkarırken, İngilizce konuşma konusunda özgüvenini geliştirmek isteyen öğrenciler için idealdir. Ülkenin kültürünü ve yaşam şeklini gözlemleyebilmenin en iyi yollarından biridir. ACE Malta’da aileler okula yürüme mesafesinde veya toplu taşıma ile yaklaşık 15-45 dakika uzaklıktadır. Konaklamalar tek kişilik odada yarım pansiyon şeklindedir. Dileyen öğrenciler için tam pansiyon ve sadece kahvaltı dahil olacak şekilde konaklama seçeneği de mevcuttur. 

Öğrenci Rezidansları

Daha bağımsız bir konaklama tercih eden öğrenciler için okulların sunmuş olduğu konaklama seçeneklerinden biri de yurt konaklamasıdır. Malta’da öğrenci yurtları ve öğrenci evlerinde konaklamak sıkça tercih edilir. Geniş bir arkadaş çevresi edinmek, dünyanın pek çok yerinden gelen uluslararası öğrencilerle birlikte yaşamak isteyen öğrenciler için uygun bir seçenektir. Ortak mutfaklarda yemeğinizi hazırlarken diğer öğrencilerle sohbet edebilirsiniz. 

ACE Malta dil okulu tarafından kendinizi evinizde hissedebileceğiniz ve yeni sınıf arkadaşlarınızla/ev arkadaşlarınızla İngilizce becerilerinizi geliştirebileceğiniz ortak, tam donanımlı, mutfaklı daireler sunulmaktadır. Bu tür konaklama, öğrenme ve yaşama deneyimini diğer uluslararası öğrencilerle paylaşmak, yeni arkadaşlar edinmek ve hem okul içinde hem de okul dışında dil öğrenme fırsatlarını yaşamak isteyen öğrenciler için idealdir.

ACE Apartmanları 
Daireler genellikle Malta’nın en hareketli bölgelerinden olan St Julian’s, Swieqi, Balluta/Sliema ve Pembroke’de bulunmaktadır. Bu semtler dinamik atmosferleri, mağaza, restoran ve eğlence mekanları seçenekleri nedeniyle burada kalmayı seçen öğrenciler, Malta’nın sosyal, kültürel ve turizm bölgelerine iyi bağlantılara sahip olacaklardır. Plajlar ve gece gündüz insanlarla dolup taşan uzun sahil şeridi yakınınızda olacaktır. Daireler yürüyerek ACE Malta dil okuluna 10-30 dakika uzaklıktadır. Tek ve çift kişilik oda seçenekleri mevcuttur. Apartmanlar genellikle 2-3 veya 4 odadan oluşmaktadır. Odalarda jeton ile çalışan klimalar bulunur. 

Fotoğraf Galerisi

Okul Konumu

İÇERİK BAŞLIKLARI