Krannert Mini-MBA Programı Türkiye’de!

Krannert School of Management – Purdue University MBA programı Türkiye’de!
Sayıları giderek artan çok sayıda yüksek performanslı çalışan işlerinin ekonomik potansiyeliyle daha bir ilgili hale gelmektedir. Bu profesyonellerin meslek hayatlarında öğrendiklerinin ötesinde bir yönetim anlayışına ihtiyaç duyarlar. Bu ihtiyacı gidermek için dizayn edilen Mini-MBA programı katılımcıların devam eden sorumlukları yanında onlara ihtiyaç duydukları yeni yönetim becerilerini tanıtmak için tasarlanmıştır. Kariyerlerine devam eden profesyonellerin yanında yeni ve gelişen yöneticilerin iş dünyasına dair derin bir anlayış kazanmalarına yardımcı olarak proaktif bir yaklaşım getiriyor. Dünyanın sayılı işletme okullarından Krannert School of Management tarafından geliştirilen mini-MBA programı İstanbul’da Krannert – Sahara Group işbirliği içinde sunulacaktır.

krannert

Krannert School of Mangement – Purdue University (USA)
Krannert School of Management veya kısa adıyla Krannert, ABD’nin seçkin üniversitelerinden Purdue University’nin işletme fakultesinin ismidir. 1962 senesinde kurulan Krannert işletme okulu, lisans, master ve doktora seviyelerinde eğitim vermektedir. Krannert’in uluslararası standartlarda eğitim veren hocalarının pekçoğu öğretim, araştırma ve danışmanlık konusunda uzmanlıklarıyla tanınırlar. Krannert’in programları sürekli olarak çeşitli disiplinlerde en üst sıralardaki pozisyonunu korumaktadır. Krannert’in uluslararası tanınırlığını sağlayan ve dünya genelinden üst düzey şirket yöneticileriyle çalışma konusunda ilk elden deneyime sahip aynı öğretim kadrosu şimdi Mini-MBA programı dahilinde İstanbul’a geliyor!
Mini-MBA Programı’nın Özellikleri:
· Program 10 işgünü sürmektedir ve aşagıdaki tarihlerde sunulacaktır.
1. Hafta: 12-16 Ağustos 2013
2. Hafta19-23 Ağustos 2013
· Günde 4 oturum düzenlenecektir. (2 sabah, iki öğleden sonra olmak üzere her biri 90 dak.)

· Programda çeşitli alanlarda dersler verilecektir:

  • Strategic Management (Stratejik Yönetim)
  • Change Management (Değişim Yönetimi)
  • Financial Management (Finansal Yönetim)
  • Marketing Management (Pazarlama Yönetimi)
  • Management Information Systems (MIS) (Bilgi Sistemleri Yönetimi)

Program ücreti: 6000USD + KDV’dir. Promosyon rakamı olan bu ücrete konaklama dahil değildir. İstanbul dışından gelecek katılımcılar için konaklama konusunda yardımcı olunacaktır.

Programın bütün hocaları Karnnert’i dünyanın sayılı işletme okullarından birisi yapan uluslararası tanınırlığa sahip hocaları tarafından sunulacaktır.
Program neticesinde Krannert School of Management (Purdue University – USA) tarafından programı tamamlama sertifikası verilecektir.
Katılım için temel şartlar: saygın bir üniversitenin dört senelik bir lisans programından mezun olmak ve İngilizce’ye iyi düzeyde hakim olmaktır.
Programa kayıt olmak için lütfen info@alternatifecs.com adresine emaille ulaşınız.
Program hakkında daha detaylı bilgi için www.saharatraining.com adresini ziyaret edebilirsiniz.
Son başvuru tarihi 09 Temmuz 2013’tür. (sınırlı sayıda katılımcıyı kapsayacak programa kayıt için acele ediniz)