YORK UNIVERSITY

Hemen ücretsiz teklif isteyin

Genel Bilgiler

York Üniversitesi’nin ana kampüsü, Toronto’nun kuzey kesiminde yer alan  North York’dadır. Kampüs, modern mimarisi ve geniş yeşil alanları ile dikkat çeker.  Dünya sıralamasında 26. ,  Kanada üniversiteleri arasında 5. sırada olan York University, Toronto’nun en büyük ikinci  universitesidir. Yabancı öğrencilerin de katılabildiği postgraduate sertifika programları sunmaktadır. Üniversite, öğrencilerine birçok imkan sunar. Bunlar arasında spor salonları, fitness merkezleri, öğrenci kulüpleri, sosyal etkinlikler ve öğrenci hizmetleri merkezleri bulunur.

Toronto’nun 2. büyük üniversitesi olan York University, İşletme-muhasebe ve pazarlama alanlarıda sunduğu postgraduate sertifika programları ile dünyanın en iyi okullarından birinde eğitim alma-çalışma ve yaşama şansı sunmaktadır.

Toronto’nun kuzeyinde yer alan modern ve büyük kampüslerinde gerçek bir üniversite deneyimi edinerek hem iş hayatına yönelik en güncel bilgileri edinmek hem de CV’nizde fark yaratmak için York University School of Continuing Studies bünyesindeki postgraduate sertifikaları değerlendirebilirsiniz. Program içerikleri ve derslerin Toronto bölgesindeki işverenlerden oluşan bir komite tarafından belirlendiği sertifika programları, size hem alanınızda gerekli olacak pratik bilgiler sunacak hem de Kanada’daki mesleki kariyerinize yönelik olarak sizi hazırlayacaktır. Öğrencilerin yaklaşık %10’u uluslararası öğrencilerden oluşur ve farklı kültürlerden öğrenciler için birçok program sunar. 

Departmanlar

ingilizce yeterlilik şartları

York University Post-Graduate Certificate programları için aşağıdaki İngilizce yeterlilik sınavlarını ve skorları kabul etmektedir.  

  • IELTS     Postgraduate Programlar için 6.0 / 6.5
  • TOEFL  Postgraduate Programlar için 79
  • YUELI AP Program (okulun kendi bünyesinde sunduğu İngilizce Hazırlık programı)    Postgraduate Programlar için Level 7
  • Duolingo  Postgraduate Programlar için 100
  • PTE             Postgraduate Programlar için 58

En çok tercih edilen programlar

Graduate Certificate (Postgraduate)  Programlar (1 yıl)
Post-Graduate Certificate in Business Administration
Post-Graduate Certificate in Accounting
Post-degree Certificate in Human Resources Management
Post-Graduate Certificate in Cyber Security Operations
Post-Graduate Certificate in Back-End and Blockchain Development
Post-Graduate Certificate in Offensive Cyber Security
Post-Graduate Certificate in Public Relations
Post-Graduate Certificate in Digital & Content Marketing
Post-Graduate Certificate in CloudOps
Post-Graduate Certificate in Advanced Professional Accounting

 

Fotoğraf Galerisi

Okul Konumu

İÇERİK BAŞLIKLARI