ST GILES VANCOUVER DİL OKULU

Hemen ücretsiz teklif isteyin

Genel Bilgiler

St Giles International 1957 yılında Londra’da kurulmuş, kurulduğu günden beri aynı aile tarafından yönetilen bir okuldur. Zaman içerisinde Kanada Vancouver’da  ve İngiltere’de Cambridge, Brighton, Eastbourne ve Londra Highgate’de okullar açmıştır. 

Samimi ve konuksever bir butik okul olan St Giles Vancouver dil okulu şehrin merkezinde limana, popüler alışveriş ve eğlence alanlarına ve Stanley Park’a yürüme mesafesindedir. Londra’ya giden trenler sadece bir saat sürer ve mükemmel ulaşım bağlantılarıyla Cambridge, İngiltere’nin diğer şehirlerini keşfetmek için ideal bir noktada bulunmaktadır. Şehre en yakın havaalanı Stansted’dir, Türkiye’den de direkt uçuşlar bulunmaktadır.  St Giles 17 sınıfı, 170 öğrenci kapasitesi ile ortalama 10 kişilik sınıflarda eğitim vermektedir. Merkezde eğitim alan öğrencilerin ortalama yaşı 31’dir. 

Genel İngilizce programlarının haftada 20 ders ve 30 ders seçenekleri bulunmaktadır. Haftada 20 derslik Genel İngilizce derslerinizi sabahları 9:00-13:00 saatleri arası alabileceğiniz gibi öğleden sonra ders seçeneği ile derslere 13:40-17:20 saatleri arasında da katılabilirsiniz. Öğleden sonra dersleri sabah derslerine göre daha uygun fiyatlıdır. Yüksek kalitede eğitimi uygun fiyata almak istiyorsanız danışmanlarımızdan St Giles Vancouver Afternoon Course fiyatlarını isteyiniz.

St Giles Vancouver’da Platinum Course adı altında İngilizcesini hızlıca ilerletmeyi hedefleyen meşgul profesyoneller, yöneticiler için hazırlanmış bir program sunmaktadır. Haftada 35 derse kadar çıkan yoğun programları bulunur. Dersleri isterseniz 5 kişilik mini sınıflarda veya birebir alabilirsiniz.  Veya her ikisini birleştirip örnek olarak hafta 20 ders grup dersi+ 10 ders özel ders almayı tercih edebilirsiniz. Derslerde öğretmeniniz uzmanlık alanınıza odaklanarak size özel bir program çıkartabilir. Platinum kursunda, dünyanın farklı yerlerinden gelen diğer profesyonellerle tanışma ve ağ kurma fırsatına sahip olacaksınız. Okulda 30 yaş üstü öğrenciler için ayrı sınıf ve programlar hazırlanmıştır. 

Sunulan Programlar

Sosyal Aktiviteler

St Giles merkezlerinin her biri yoğun, enerjik bölgelerde bulunur. Stanley Park,Vancouver Aquarium, Science World, SkyTrain, Granville Island’ı keşfedebilirsiniz. Okul tarafından hazırlanan etkinlik programı ile öğrencilerin yeni insanlarla tanışmalarına ve ömür boyu sürecek arkadaşlıklar kurmalarına yardımcı olmak hedeflenir. Okul tarafından öğrencilere indirimli gezi turları, biletler de sağlanmaktadır. 

Konaklama

Aile Yanı

Kanadalı bir ev sahibi aile ile yaşayarak İngilizce pratiği yapın ve harika bir Vancouver deneyimi yaşayın. Kanada’da dil eğitimi alan öğrencilerin öğrendiklerini günlük hayatta ana dili İngilizce olan kişilerle pratik yaparak pekiştirebilmesi açısından aile yanı konaklama daha çok tercih edilir. Ailelerden genellikle yarım pansiyon şeklinde konaklama talep edilir. Öğrenciler sabah kahvaltısını ve akşam yemeğini aile ile birlikte yer. Dilerseniz sadece kahvaltı ve özel banyo seçeneği de mevcuttur. Aileler okul tarafından düzenli olarak denetlenir ve genellikle St Giles Vancouver dil okuluna 30-60 dakika uzaklıktadırlar.

Öğrenci Rezidansları

Daha bağımsız bir konaklama tercih eden öğrenciler için okulların sunmuş olduğu konaklama seçeneklerinden biri de yurt konaklamasıdır. Geniş bir arkadaş çevresi edinmek, dünyanın pek çok yerinden gelen uluslararası öğrencilerle birlikte yaşamak isteyen öğrenciler için uygun bir seçenektir. Ortak mutfaklarda yemeğinizi hazırlarken diğer öğrencilerle sohbet edebilirsiniz. St Giles öğrencilerine çok çeşitli yurt seçenekleri sunan bir okuldur. 15 dakika yürüme mesafesinde YMCA yurdunda tek kişilik özel/ortak banyolu oda şeçeneği sunulur. 20 dakika yürüme mesafesinde GEC VIVA Tower yurdunda odalar tek kişilik özel banyoludur. APT Living konaklama seçeneği stüdyo daire şeklinde, özel banyo ve mutfak içerir ve okula 30 dakika uzaklıktadır. GEC Pearson yurdunda tek,çift kişilik odalar, özel banyolu ve ortak banyolu olmak üzere isteğinize göre seçenekler sunulabilmektedir. Yurt okula toplu taşıma ile 30 dakika uzaklıktadır. Otelde konaklama seçenekleri de mevcuttur. 

Fotoğraf Galerisi

Okul Konumu

İÇERİK BAŞLIKLARI