SSLC VANCOUVER DİL OKULU

Hemen ücretsiz teklif isteyin

Genel Bilgiler

SSLC dil okulu birinci sınıf müfredatı ve profesyonel öğretmenleri ile Toronto, Victoria ve Vancouver’da uluslararası öğrenciler için İngilizce dil programları sunmaktadır. 40’tan fazla Kanada Üniversite ve Koleji’yle ortaklık halindedir. ILSC dil okulu da Kanada gibi farklı milletlerden ve kültürlerden oluşan harika bir karışıma ev sahipliği yapmaktadır. SSLC kampüsleri bu çok kültürlülük ruhunu yansıtır. SSLC okulları, Languages Canada, EQA ve EduCanada tarafından akredite edilmiştir.

SSLC Vancouver dil okulu şehrin merkezinde yer alır. Türk öğrencilere sunmuş olduğu indirimli fiyatları ile dikkat çekmektedir. Genel İngilizce programlarını haftada 15 saat ders, 20 saat ders ve 25 saat ders olmak üzere üç ayrı yoğunlukta sunar. 13-17 yaş geç öğrenciler için dil eğitimi ve lise hazırlık programları sunan okul Kanada’da lise eğitimi almak isteyen öğrenciler için gerekli olan yeterlilikleri sağlayabilmek için ilk basamak olarak kullanılabilmektedir. SSLC – Sprott Shaw Language College’ın Kanada’nın 45’den fazla üniversite ve kolejiyle ortaklık anlaşmaları bulunur. Üniversite hazırlık yani Pathway programını tamamlayan öğrenciler IELTS / TOEFL® gibi başka İngilizce sınavlarına girmeleri gerekmeksizin Kanada’da lisans, sertifika veya yüksek lisans eğitimine başlayabilirler.  İş İngilizcesi, IELTS Hazırlık, Power Speaking&Modern Media, Communication for Airline Cabin Crew okulda sunulan diğer programlardır. 

Sunulan Programlar

Sosyal Aktiviteler

SSLC’nin Vancouver okulundaki aktivite koordinatörleri hem hafta içi hem de hafta sonu etkinlikleri, günübirlik geziler ve akşam gezilerin yanı sıra akademik ve eğlenceli geziler de sunar. Bu aktiviteler sırasında arkadaş edinecek, Kanada hakkında daha fazla bilgiye ulaşacak ve en önemlisi, eğlenceli ve rahat bir ortamda İngilizce öğrenmeye devam edeceksiniz. SSLC Vancouver örnek aylık aktivite listesine göz atmak için lütfen tıklayın. 

Konaklama

Aile Yanı

Sıcak bir karşılamadan ev yemeklerine, bir evin tüm keyfine varın. Aile yanında kalmak size her gün rahat bir atmosferde dil pratiği yapma ve gerçek bir evin sıcaklığını ve konforunu yaşama fırsatı verir. Kalacağınız ülkenin adetlerini ve kültürünü öğrenmenin en iyi yollarından biridir.

Öğrenci Rezidansları

Diğer öğrencilerle birlikte yaşamak; dünyanın her yerinden arkadaş edinmek, fikir ve deneyimleri (hatta yemek tariflerini!) paylaşmak için harika bir yoldur. Rezidansların çoğu yemeksizdir, yani kendi yemeğinizi yapma veya yerel restoran ve kafelerde yeme seçimi size aittir. Özgürlüğünüzün tadını çıkarabilirsiniz.

Fotoğraf Galerisi

Okul Konumu

SSLC Kanada

İÇERİK BAŞLIKLARI