KAPLAN VANCOUVER DİL OKULU

Hemen ücretsiz teklif isteyin

Genel Bilgiler

Amerika, Kanada, İngiltere, Avustralya ve İrlanda’da İngilizce eğitimi sunan onlarca şubesi bulunan KAPLAN aynı zamanda sınav hazırlık ve üniversite hazırlık programları konusunda da uzmandır. 80 yıldan beri eğitim sunan KAPLAN’da eğitim almış olan öğrencilerin %97,5’i arkadaşlarına bu okulu önermiştir. 

KAPLAN’ın Vancouver okulu şehrin merkezinde yer alır. National Geographic bu temiz ve rahat şehri dünyanın en iyi 10 sahil kentinden biri olarak seçmiştir. Muhteşem doğası ile Kanada’nın en ılıman iklimine sahip olan Vancouver dünyanın en yaşanabilir kentlerinden biri aynı zamanda da Kuzey Amerika’nın en büyük 3. film produksiyon merkezidir. Kanada’nın turizm ve kayak merkezidir. 14 sınıflı okulda sınıf mevcudu ortalama 12 kişidir. 16 yaş üstü tüm öğrencileri kabul eder.

Ders seçeneklerini haftada 20 derslik standart program, 20 derslik standart programa ek olarak 7 ders self study (öğretmen kontrolünde) veya 28 ders + 7 ders self study şeklinde sunar. Yoğun İngilizce kurslarına kayıtlı öğrencilerin devamlılığı en az %95 oranındaysa ve tüm ödevlerini tamamlamışsa, her 10 haftada bir, bir üst seviyeye geçeceği garanti edilir. Tüm bu şartları karşılar ve yine de üst seviyeye geçemezseniz, okul size ücretsiz olarak dört haftalık ek eğitim verir. KAPLAN Vancouver dil okulunda TOEFL Hazırlık ve IELTS Hazırlık programlarının her ikisi de verilmektedir. Okul aynı zamanda IELTS Test Merkezi’dir. İş İngilizcesi programları da sunulmaktadır. 

Kaplan’da eğitimizi tamamladıktan sonra, K+ Online eğitim platformuna ücretsiz erişiminiz devam edecektir. Böylelikle eve döndüğünüzde de İngilizcenizi geliştirmeye devam edebilirsiniz.

Tüm öğretmenlerin lisans dereceleri ile birlikte  English as a Second Language Teaching (ESL Teaching)  eğitimleri bulunmaktadır. KAPLAN Toronto, Languages Canada tarafından akredite edilmiştir. 

Ayrıca KAPLAN International, öğrencilerine Üniversite Yerleştirme Hizmeti (UPS) sunmaktadır. Eğer amacınız dil eğitimi sonrasında Kanada’da lisans veya master eğitimine başlamak ise KAPLAN’ın geniş üniversite ağından yararlanabilir, University Pathway Programı ile akademik İngilizce eğitimi alabilirsiniz..  Okumak istediğiniz bölüm, not ortalaması, eğer master başvurusu ise iş deneyimi gibi kriterlerinize uygun en iyi üniversiteyi bulup, başvuru  ve üniversite kabul sürecinizi gerçekleştirebilirsiniz.  Tüm başvuru süreciniz KAPLAN’ın akademik kadrosu ile yürütülecektir.

Sunulan Programlar

Sosyal Aktiviteler

Kaplan, günlerinizi dolu dolu yaşamanız ve Vancouver ile ilgili en iyi şeyleri keşfetmeniz için eğlenceli ve çeşitli etkinlikler takvimi sunuyor. Aktif gece hayatı, bisiklet dostu yolları, kahve cenneti, kültürel, çevre dostu, arkadaş canlısı, rahat, doğa harikası, benzersiz bu kentte yapabilecek pek çok şey sizi bekliyor. Stanley Park’ta yürüyüşe çıkın. Granville Island’daki kapalı çarşıyı, Gastown bölgesindeki sanat galerilerini gezin ve restoranları deneyin. Capilano Suspension Bridge Park’ta ormanlar ve kanyonlar arasında yürüyüşe çıkın. Whistler’da ya da Rocky Mountains’da snowboard yapın.

Konaklama

Aile Yanı

Sıcak bir karşılamadan ev yemeklerine, bir evin tüm keyfine varın. Aile yanında kalmak size her gün rahat bir atmosferde dil pratiği yapma ve gerçek bir evin sıcaklığını ve konforunu yaşama fırsatı verir. Kalacağınız ülkenin adetlerini ve kültürünü öğrenmenin en iyi yollarından biridir. KAPLAN Vancouver’ın öğrencilerini yerleştirdiği aileler genellikle North Shore, Burnaby, New Westminster, Coquitlam, Surrey, Richmond bölgelerinde yer alır. Aileler okula toplu taşıma ile yaklaşık 45-60 dakika uzaklıktadır. Konaklamalar tek kişilik odada yarım pansiyon şeklindedir. 16 yaş üstü tüm öğrenciler aile yanı konaklama hizmetinden yararlanabilirler. 

Öğrenci Rezidansları

Diğer öğrencilerle birlikte yaşamak; dünyanın her yerinden arkadaş edinmek, fikir ve deneyimleri (hatta yemek tariflerini!) paylaşmak için harika bir yoldur. Rezidansların çoğu yemeksizdir, yani kendi yemeğinizi yapma veya yerel restoran ve kafelerde yeme seçimi size aittir. Özgürlüğünüzün tadını çıkarabilirsiniz.

Viva Tower Apartments
Şehrin merkezinde, özel dairelerde konaklamak isteyen öğrenciler için ideal bir seçimdir. KAPLAN dil okuluna sadece 12 dakika yürüme mesafesinde, şehrin kalbinde yaşayın ve kendi lüks dairenizin tadını çıkarın. Daireler yatak odası, banyo ve mutfaktan oluşur. Tek ve çift kişilik odalar mevcuttur. 

Fotoğraf Galerisi

Okul Konumu

İÇERİK BAŞLIKLARI