CES TORONTO DİL OKULU

Hemen ücretsiz teklif isteyin

Genel Bilgiler

İngiltere, İrlanda ve Kanada’da 8 ayrı şubesi bulunan CES dil okulu uygun fiyatları ve buna rağmen  köklü bir okul olmasının getirdiği avantaj ile yüksek kalitede eğitimi tüm merkezlerinde öğrencilere sunabilmektedir.  

CES’in Toronto’daki okulu şehrin merkezinde, Eaton’s Centre ve St. Patrick’s Merto İstasyonuna 3 dakikalık yürüme mesafesindedir. 

2 kattan oluşan okulda 27 sınıf bulunmaktadır. Ortalama 10 kişilik sınıflarda eğitim verilmektedir. Online portalı ile ders sonralarında da çalışmalarınıza devam edebilir, okulun tüm aktivite, gezi, sınav sonuçlarınız gibi bilgilere ulaşabilirsiniz.  CES Toronto dil okulu aynı zamanda resmi IELTS, Cambridge, OET, ve CELPIP Test Merkezidir. 

Genel İngilizce programında ders seçeneklerini haftada 20 derslik standart program ve 25 derslik yoğun program  şeklinde sunar. IELTS Hazırlık, 30 yaş üstü öğrenciler için ayrı sınıflarda eğitim, ünversite yerleştirme programı, İş İngilizcesi Programı ve çocuğunuz ile beraber ayrı sınıflarda eğitim alabileceğiniz Parent&Child Programı okulda sunulan kurslardır. 

Sunulan Programlar

Sosyal Aktiviteler

CES Toronto, öğrencilerine her ay yenilenen aktivite programıyla bu güzel şehri keşfetmeleri ve sosyalleşmeleri için pek çok aktivite ve gezi hazırlamaktadır. Royal Ontario Museum, Art Gallery of Ontario, Ontario Belediye Binası, Yeraltı Şehri (PATH), Union Station, Scotiabank Arena, Ripley Akvaryumu, CN Kulesi, Rogers Center keşfedebilmeyi bekleyen yerlerden birkaçıdır. 

Konaklama

Aile Yanı

Kanadalı bir ev sahibi aile ile yaşayarak İngilizce pratiği yapın ve harika bir Toronto deneyimi yaşayın. Kanada’da dil eğitimi alan öğrencilerin öğrendiklerini günlük hayatta ana dili İngilizce olan kişilerle pratik yaparak pekiştirebilmesi açısından aile yanı konaklama daha çok tercih edilir. Ailelerden genellikle yarım pansiyon şeklinde konaklama talep edilir. Öğrenciler sabah kahvaltısını ve akşam yemeğini aile ile birlikte yer. Dilerseniz tam pansiyon seçeneği de mevcuttur. Aileler okul tarafından düzenli olarak denetlenir ve genellikle CES Toronto dil okuluna 30-60 dakika uzaklıktadırlar.

Fotoğraf Galerisi

Okul Konumu

ces

İÇERİK BAŞLIKLARI