BAYSWATER COLLEGE VNCOUVER DİL OKULU

Hemen ücretsiz teklif isteyin

Genel Bilgiler

İngiltere, Kanada, Güney Afrika ve Fransa’da merkezleri bulunan Bayswater College 2020 yılında Eurocentres ve Stafford House dil okullarını satın alarak kendi bünyesine dahil etmiştir. Okulun Vancouver merkezi de Stafford House dil okullarından Bayswater College’a geçmiş olan merkezlerden bir tanesidir.

Vancouver, kıyı dağları ve muhteşem plajlarla çevrili bir şehirdir. Açık havanın tadını çıkartmak isteyenler için 100’den fazla parka ve Kanada’nın en ılıman iklimlerinden birine ev sahipliği yapan Vancouver güvenli ve kozmopolit bir şehirdir.  Bayswater College Vancouver dil okulu,  şehrin merkezinde yer almaktadır. 10 sınıfı bulunmaktadır.

Genel İngilizce, IELTS Hazırlık ve İş İngilizcesi programlarında ders seçeneklerini haftada 20 derslik standart program, 25 ve 30 derslik yoğun program olmak üzere 3 ayrı yoğunlukta sunar. 

Sunulan Programlar

Sosyal Aktiviteler

Bayswater College Vancouver dil okulu her hafta öğrencilerine dopdolu sosyal aktivite programları hazırlar. Bu aktivite ve gezilere katılarak şehri sınıf arkadaşlarınız ile tanıyabilirsiniz. Hafta sonları da dahil olmak üzere her gün gerçekleşen etkinliklerle, Kanada kültürü hakkında daha fazla bilgi edinmek ve İngilizcenizi geliştirmek için birçok fırsatınız olacak. Müze gezileri, canlı müzik geceleri, sergi gezilerine katılın, pub gecelerinde konuşma becerilerinizi geliştirin. Inukshuk, Library Square, Stanley Park,Granville Island, Kitsilano Beach, Lonsdale Quay Market şehirde keşfedebileceğiniz eşsiz yerlerden birkaçıdır. 

Konaklama

Aile Yanı

Kanadalı bir ev sahibi aile ile yaşayarak İngilizce pratiği yapın ve harika bir Vancouver deneyimi yaşayın. Kanada’da dil eğitimi alan öğrencilerin öğrendiklerini günlük hayatta ana dili İngilizce olan kişilerle pratik yaparak pekiştirebilmesi açısından aile yanı konaklama daha çok tercih edilir. Ailelerden genellikle yarım pansiyon şeklinde konaklama talep edilir. Öğrenciler sabah kahvaltısını ve akşam yemeğini aile ile birlikte yer. Dilerseniz tam pansiyon seçeneği de mevcuttur. Aileler okul tarafından düzenli olarak denetlenir ve genellikle Bayswater College dil okuluna 30-50 dakika uzaklıktadırlar.

Öğrenci Rezidansları

Daha bağımsız bir konaklama tercih eden öğrenciler için okulların sunmuş olduğu konaklama seçeneklerinden biri de yurt konaklamasıdır. Geniş bir arkadaş çevresi edinmek, dünyanın pek çok yerinden gelen uluslararası öğrencilerle birlikte yaşamak isteyen öğrenciler için uygun bir seçenektir. Ortak mutfaklarda yemeğinizi hazırlarken diğer öğrencilerle sohbet edebilirsiniz.

GEC Öğrenci Yurtları
GEC yurtları her biri Bayswater College’a  15-40 dakika uzaklıkta bulunan 3 ayrı binada yer almaktadır. Her biri toplu taşıma olanaklarına yürüme mesafesindedir. 

Fotoğraf Galerisi

Okul Konumu

bayswater

İÇERİK BAŞLIKLARI