Zeynep Berre Kara

Öncelikle merhabalar, 11 haftalık İngiltere dil okulları maceram devam ediyor. Başlarda alışma sürecim beni biraz korkutsa da sonradan buraya alışınca herşey daha kolay ve daha zevkli olmaya başladı. Brighton çok güzel bir şehir;  iyi ki danışmanım Gözde hanım beni buraya yönlendirmiş. Brighton tam da benim şehrim diyebilirim. Yanında kaldığım aile çok yardımsever ve çok iyiler. Diğer arkadaşlarımla konuştuğumda kimse ailesinden benim kadar memnun değildi. İlk başlarda İngilizcem olmadığı için anlaşmada zorlandık ama artık onlarla vakit geçirmek hoşuma gidiyor. Bu şehirdeki insanlar çok yardım severler; bir gece yanlış otobüse binmiş olmama rağmen şoföre kayboldum deyince adresimi sorup beni evimin önüne kadar getirmesi beni çok şaşırmıştı. Buranın insanları gerçekten inanılmaz iyiler.
Okuluma gelecek olursak; Embassy CES Brighton okulundan çok memnunum; çünkü bize ingilizceyi öğretmek için ellerinden gelen herşeyi fazlasıyla yaptıklarını gördüm. Neredeyse hiç bir günümüz boş geçmiyor. Okulun aktiviteleri, gezileri çok güzel ve çok eğlenceli ????

Şu ana kadar birkaç farklı şehiri gezdim. Bunlardan biri Londra;  herkesin de bildiği gibi inanılmaz güzel bir yer. Ben çok sevdim ama hani vardir ya sadece gezilecek ve sadece okunacak yerler ; ben Londra icin sadece gezilcek yer olarak bakabiliyorum. Bir diğeri Oxford.  Oxford mimari açıdan güzel şehir fakat bana biraz kasvetli bir yer gibi geldi. Orayı gezerken sanki bir anda karşıma Harry Pother çıkacakmış hissi veriyordu . Ve diğer gezdiğim şehirler Stonhage&Bath;  ikisi de çok güzel. Zamanım dolmadan sırada İskoçya ve Cambridge var. Bu iki şehir konusunda da çok merak içerisindeyim. İyi ki buraya gelmişim diyorum, benim için bu edindiğim en güzel tecrübelerden biri. Alternatif Yurtdışı Eğitim Ankara ofisinize çok teşekkürler…

Bilgi İstek Formu

Menü
Diğer