APOLLO LANGUAGE CENTRE YAZ OKULLARI

Apollo Maynooth Üniversitesi Yaz Okulu

PROGRAM İSMİ APOLLO SUMMER PROGRAM AT MAYNOOTH UNIVERSITY
Bulunduğu Şehir Dublin
Yaş Grubu 11-17 Yaş
Merkez Hakkında Maynooth bölgesi Dublin şehir merkezinden 30 dakika uzaklıkta bulunan 18. yüzyılda kurulmuş 8500 nüfuslu güzel bir İrlanda kasabasıdır.Dublin Havalimanı'ndan 45 dakika uzaklıktadır. Maynooth Üniversitesi Kampüsü ise kasaba merkezine sadece 5 dakikalık yürüme mesafesinde bulunur ve iki kampüsten oluşur. 19. yüzyıla ait binaların bulunduğu eski güney kampüs ve 100 dönümlük bir alana yayılan modern kuzey kampüs etkileyici bir eski-yeni karışımı sunar. Okulda tenis kortları dans stüdyoları ve geniş açık futbol/hokkey sahalarıyla mükemmel bir spor olanakları bulunmaktadır. Öğrenciler okulun derslikleri yurtları yemekhaneleri spor merkezleri ve çok daha fazlasından yararlanırlar.
Konaklama Türü Maynooth Üniversitesi'nin kampüs içi yurdunda tek kişilik özel banyolu odalarda tam pansiyon konaklama. Yurt binası 2016 yılında yapılmıştır modern ve rahat konaklama imkanı sağlar. Yemekler okulun yemekhanesinde servis edilmektedir. Gezi günlerinde paketli öğle yemekleri sağlanmaktadır.
Başlangıç Tarihleri 16 Haziran-11 Ağustos 2024 arası her hafta
Haftalık Ders Saati 15 Saat İngilizce Dersi
Aktiviteler Derslerinizden arda kalan zamanlarda program dahilinde haftalık kültürel sosyal ve sportif aktivitelerin yanı sıra Çarşamba ve Cumartesi günleri her hafta 2 tam gün çevre bölgelere ve pazar günleri Dublin şehir merkezine geziler düzenlenir. Geziler arasında Howth / Malahide/ EPIC/ Croke Park/ Dublin Şehir Merkezi Turu/ Müzeler/ Belfast/ Kelt Turu (Meath)/ Wicklow Turu ve Moher Kayalıkları bulunmaktadır. Ayrıca öğleden sonraları ve her akşam 20:00-21:30 saatleri arasında film gecesi / yarışmalar / İrlanda Dans Festivali / disko gecesi / kareoke gibi öğrencilerin ilgisini çekecek aktiviteler düzenlenir.
Fiyat 2 hafta 2710 € / 3 hafta 3985 € / 4 hafta 5260 € / ek her hafta 1275 €

Apollo Aile Yanı Konaklamalı Yaz Okulu

PROGRAM İSMİ APOLLO SUMMER PROGRAM AT SUTTON PARK SCHOOL
Bulunduğu Şehir Dublin
Yaş Grubu 11-17 Yaş
Merkez Hakkında Dublin Körfezi'nde ünlü Howth yarımadasında yer alan Sutton Park Okulu uzun yıllara dayanan geçmişi ile üst düzey öğretim ve spor imkanlarıyla tanınan saygın bir özel lisedir. Uluslararası öğrencilere eğitim sunan okul bu alanda 20 yıldan fazla deneyime sahiptir. Sutton Park Okulu'nun modern olanakları arasında çok sayıda bilgisayar laboratuvarı sanat ve el sanatları odası tenis kortları kapalı spor salonu ve geniş bir açık hava futbol/hokkey sahası bulunmaktadır. Ayrıca öğrencilere her okul günü öğle yemeği servisi yapılan kendi kafeteryası da mevcuttur. Bu olanaklar öğrencilere sadece eğitimlerini değil aynı zamanda spor ve sanat gibi farklı alanlarda da gelişim fırsatları sunmaktadır.
Konaklama Türü Aile yanında 2-3 kişilik odalarda tam pansiyon konaklama. Aileler her gün kahvaltı / paketli öğle yemeği ve akşam yemeği sağlarlar ve öğrenciler ayrıca haftaiçleri okul kafeteryasında ek bir öğle yemeği alırlar. Bu da okul günlerinde iki öğle yemeği anlamına gelir. Aile ile okul arasındaki ulaşım her gün okulun özel otobüsleri ile sağlanır.
Başlangıç Tarihleri 16 Haziran-11 Ağustos 2024 arası her hafta
Haftalık Ders Saati 15 Saat İngilizce Dersi (Apollo Focus:Haftada 9 saat ekstra İngilizce dersi (aktiviteler yerine) ücretsizdir. Apollo Focus öğrenci tarafından okulun ilk gününde karar verilebilinen bir seçenektir.)
Aktiviteler Derslerinizden arda kalan zamanlarda program dahilinde haftalık kültürel sosyal ve sportif aktivitelerin yanı sıra Çarşamba ve Cumartesi günleri her hafta 2 tam gün çevre bölgelere geziler düzenlenir. Geziler arasında Howth / Malahide/ EPIC/ Croke Park/ Dublin Şehir Merkezi Turu/ Müzeler/ Belfast/ Kelt Turu (Meath)/ Wicklow Turu ve Moher Kayalıkları bulunmaktadır. Ayrıca öğleden sonraları ve haftaiçi bazı akşamlar 19:00-21:00 saatleri arasında film gecesi / yarışmalar / İrlanda Dans Festivali / disko gecesi / kareoke gibi öğrencilerin ilgisini çekecek aktiviteler düzenlenir.
Fiyat 2 hafta 2110 € / 3 hafta 3085 € / 4 hafta 4060 € / ek her hafta 975 €