EC ENGLISH DUBLIN DİL OKULU

Hemen ücretsiz teklif isteyin

Genel Bilgiler

İngiltere, Amerika, Kanada, Malta, Güney Afrika ve İrlanda’da İngilizce eğitimi sunan, onlarca şubesi bulunan EC English  İngilizce dil eğitimini daha anlaşılır ve kolay hale getirmek için en son teknolojik olanakları, elektronik akıllı tahtalar, dil laboratuvarları gibi araçları okullarında sunmalarıdır. 

Dublin, zengin bir tarihe ve kültüre sahip canlı ve kozmopolit bir şehirdir. Anadili İngilizce olan kişilerle dil becerilerinizi geliştirmek için birçok fırsat olduğundan, İngilizce öğrenmek için de idealdir. EC Dublin,  Portobello’nun kalbinde, şehrin güney tarafında yer alır ve Trinity College, Dublin Kalesi ve Temple Bar’a yakın konumdadır. 9 sınıflı, 135 öğrenci kapasiteli okulda sınıf mevcudu ortalama 10 kişidir (maksimum 15). 16 yaş üstü tüm öğrencilere açık olan okulda bulunan öğrencilerin yaş aralığı yoğunlukla 21-25 arasıdır. 

Genel İngilizce programlarının haftada 20 ders ve 30 ders seçenekleri bulunmaktadır.  English for Work programında haftada 20 ders Genel İngilizce ile 10 ders İş İngilizcesi dersi verilmektedir. EC Dublin dil okulunda IELTS Hazırlık  ve haftada 20 ders Genel İngilizce’ye ek olarak 10 ders şehir hakkında konulara yoğunlaşılan ve gezilerin yer aldığı  English in the City programı da sunulmaktadır. EC Dublin dil okulunda 30 yaş üstü öğrenciler 30+ General English programı ile ayrı sınıflarda eğitim alırlar. Bu programda öğrenci yaş ortalaması 30-40 yaş arasıdır.

EC English dil okulu, kayıt olduğunuz andan itibaren İngilizce çalışmaya başlayabilmeniz için  MyEC Online hesabınızı aktive eder. Okulda sunulan ücretsiz konuşma derslerine kaydolup, telaffuz ve dinleme becerilerinizi ilerletebilirsiniz. EC tüm merkezlerinde olduğu gibi Dublin okulunda da öğrencilerine öğrenim garantisi vermektedir. Eğer derslere katılıyor, ödevlerinizi yapıyor fakat yeterli ilerlemeyi gösteremiyorsanız ücretsiz ek dersler ile hedeflenen düzeye ulaşmanız sağlanır. 

Sunulan Programlar

Sosyal Aktiviteler

EC Dublin, öğrencilerine her ay yenilenen aktivite programıyla bu güzel şehri keşfetmeleri ve sosyalleşmeleri için pek çok aktivite ve gezi hazırlamaktadır. James Joyce turu, Guinness Storehouse’a gezi, Viking Splash Turu, Leprechaun Müzesine gezi gerçekleştirilen aktiviteler arasındadır.  Trinity College, St. Stephen’s Green, Temple Bar,Phoenix Park, Ha’penny Bridge’i keşfedin. EC Dublin örnek aylık aktivite listesine ulaşmak için tıklayın. 

Konaklama

Aile Yanı

Sıcak bir karşılamadan ev yemeklerine, bir evin tüm keyfine varın. Aile yanında kalmak size her gün rahat bir atmosferde dil pratiği yapma ve gerçek bir evin sıcaklığını ve konforunu yaşama fırsatı verir. Kalacağınız ülkenin adetlerini ve kültürünü öğrenmenin en iyi yollarından biridir. Bu etkileşim, daha iyi, daha hızlı iletişim kurmanıza yardımcı olacak ve günlük durumlarda kullanılan kelimeleri ve nüansları anlamanıza olanak sağlayacaktır. EC Dublin dil okulunda aileler okula toplu taşıma ile yaklaşık 15-60 dakika uzaklıktadır. Konaklamalar tek kişilik odada yarım pansiyon şeklindedir. 

Öğrenci Rezidansları

Diğer öğrencilerle birlikte yaşamak; dünyanın her yerinden arkadaş edinmek, fikir ve deneyimleri (hatta yemek tariflerini!) paylaşmak için harika bir yoldur. Rezidansların çoğu yemeksizdir, yani kendi yemeğinizi yapma veya yerel restoran ve kafelerde yeme seçimi size aittir. Özgürlüğünüzün tadını çıkarabilirsiniz.

LIV Dublin Yurdu
Yurt, Smithfield bölgesinden sadece birkaç dakika uzaklıkta bulunan Church Street’te yer alır. Otobüs ve Luas denilen tamvay sistemi ile şehir merkezine ulaşmak kolaydır. Okula 2,5 km, yürüyerek 30 dakikada uzaklıktadır. Kilmainham Gaol, Collins Barracks ve Jameson Distillery gibi birçok ünlü turistik mekan yurda yürüme mesafesindedir. Odalar tek kişilik özel banyoludur. Tam donanımlı ortak mutfaklarda öğrenciler yemeklerini hazırlayabilmektedirler. 6 öğrenci bir mutfağı kullanır. 

Fotoğraf Galerisi

Okul Konumu

İÇERİK BAŞLIKLARI