STAFFORD HOUSE

Hemen ücretsiz teklif isteyin

Genel Bilgiler

İngiltere’de Londra, Canterbury ve Cambridge’de merkezleri bulunan Stafford House okulunun Londra merkezi  Bloomsburry’de (zone1) yer almaktadır. Tarihi bir binada eğitim veren okul British Museum’a 5 dakika yürüme mesafesindedir. 300 öğrenci kapasiteli okulda sınıflar ortalama 11, maksimum 15 kişiliktir. Sertifika programlarına katılabilmek için gerekli olan minimum öğrenci yaşı  18’dir.  

Stafford House Londra merkezinde dil eğitimi dışında profesyonel sertifika programları da sunulmaktadır. Marketing, Business Management ve Project Management Sertifika programlarının her biri en az 2  en çok 4 hafta sürmektedir. Dilerseniz sadece sertifika programına katılabileceğiniz gibi dil eğitiminizin sonuna dilediğiniz sertifika programını/programlarını  ekleyerek İngiltere’deki eğitiminiz sonunda hem İngilizce sertifikanız hem de seçmiş olduğunuz profesyonel sertifikanızı elde etmiş olursunuz. Sertifika programlarının kısa süreli olması nedeniyle dilerseniz 2 veya hatta 3 sertifika eğitimine birden katılarak kazanımlarınızı çeşitlendirebilirsiniz. 

Profesyonel Sertifika dersleri, hem İngilizce bilgilerini geliştirmek isteyen deneyimli profesyoneller hem de kariyerlerinde yeni olan ve İngilizce dil becerilerini geliştirmek ve mesleki deneyimlerini genişletmek isteyen öğrenciler için iyi bir seçenektir.

Stafford House, dil okulları arasında son yıllarda en hızlı büyüyen ve merkezlerinin fiziki koşullarına yatırım yapan okullardan birisidir. Cambridge Education Group markasının dil ve profesyonel sertifika eğitim kısmını üstlenerek faaliyet gösteren Stafford House ilk olarak Canterbury şehrinde eğitim vermeye başlamıştır. Stafford House daha sonra Londra, Brighton ve Cambridge okullarını açmış ve bu okulları çok kısa sürede İngiltere’de dil eğitimi için en iyi alternatifler arasına sokmuştur. Stafford House’un İngiltere okullarının tamamında okula yürüyüş mesafesinde yurt imkanları da mevcuttur (Londra’da kısa bir metro mesafesindedir). 

Akademik yapıyı çok iyi bilen ve her sene binlerce öğrenciye lise ve üniversite hazırlık eğitimi sunan Cambridge Education Group bünyesinde olmasının bir artısı da akademik eğitime çok önem vermesi ve ders programlarının çok bilinçli olarak hazırlanmasıdır.

Sertifika programlarında ders seçenekleri; haftada 20 derslik Standart Program, 25 derslik Intensive Program  veya 30 derslik  Super Intensive Program şeklinde sunulur. 

Programlar

2024 PROGRAM ÜCRETLERİ

PROGRAM (18+ Yaş) ŞEHİR DERS ÜRESİ 20 DERS 25 DERS 30 DERS BAŞLAMA TARİHLERİ
Marketing Certificate Londra 4 Hafta 1701 GBP 2025 GBP 2241 GBP 2 Ocak / 8 Nisan / 1 Temmuz / 30 Eylül 2024
Business Management Certificate Londra 4 Hafta 1701 GBP 2025 GBP 2241 GBP 26 Şubat /3 Haziran/ 2 Eylül / 25 Kasım 2024
Project Management Certificate Londra 4 Hafta 1701 GBP 2025 GBP 2241 GBP 29 Ocak / 6 Mayıs /29 Temmuz / 28 Ekim 2024
Bloomberg Market Concepts Londra 4 Hafta 657 GBP 26 Şubat / 8 Nisan/ 6 Mayıs /3 Haziran / 1-29 Temmuz / 2-30 Eylül / 28 Ekim / 25 Kasım 2024
***Stafford House'ın Türk öğrencilere özel promosyonlu fiyatlari için bizimle iletişime geçin !

ingilizce yeterlilik şartları

Stafford House Sertifika Programlarına katılabilmek için Upper-Intermediate  İngilizce seviyesi gerekmektedir. Eğer İngilizce dil seviyeniz yeterli düzeyde değilse Stafford House dil okulunun ayı binada yer alan Genel İngilizce Programlarına katılabilir, dil yeterliliğinizi sağladiğınızda Business, Marketing veya Project Management Sertifika Programlarından dilediğinize katılabilirsiniz. 

ÖNE ÇIKAN ÖZELLİKLER

  • Gerçek iş ortamlarında İngilizce iletişim becerilerinizi geliştirin
  • Londra’daki yerel işletmeleri ziyaret edin ve uzman konuk konuşmacılardan bilgi alın
  • Herhangi bir işte başarılı olmak için gerekli olan ekip çalışması ve sunum becerilerini deneyimleyerek edinin
  • Uluslararası bağlantılar kurun
  • IELTS veya TOEFL gibi resmi bir dil yeterlilik sınavına girmenize gerek kalmadan İngiltere’de sertifika eğitimi alın

Fotoğraf Galerisi

Okul Konumu

İÇERİK BAŞLIKLARI