STUDIO CAMBRIDGE YAZ OKULLARI

STUDIO CAMBRIDGE YAZ OKULLARI

60 yıldır Cambridge’de ve Londra’da yabancı öğrencilere yönelik yaz okulu programları düzenleyen Studio Cambridge değişik yaş ve ilgi gruplarına hitap eden farklı programlar sunmaktadır. Değişik lokasyonlarda mevcut bu programların ayrıntılarını aşağıda bulabilirsiniz.

Ogrenci memnuniyeti ve program seçenekleri acisindan en cok tavsiye ettigimiz yaz okullarindan biri olan Studio Cambrdige yaz okullari fiyatlari tablolarda belirtildigi sekilde Ingilizce dersleri, sosyal aktiviteler ve gezilerle yine tablolarda belirtildigi sekilde konaklama ve yemekleri icermektedir. Ogrenciler Londra Heathrow, Gatwich veya Stansted havalimalarindan okul tarafindan karsilanir ve donuste geriye birakilirlar.

Studio Cambridge Sir Edward Yaz Okulu

PROGRAM İSMİ SIR EDWARD SUMMER CAMP AT KING'S ELY SCHOOL
Bulunduğu Şehir Cambridge
Yaş Grubu 9 - 14 Yaş
Merkez Hakkında Cambridge'in 25 kilometre kuzeyinde yer alan Studio Cambridge'in Sir Edward Yaz Kampı 2008 yılından beri her yıl dünyaca ünlü özel bir yatılı okul olan King's Ely kampüsünde düzenlenmektedir.
Konaklama Türü King's Ely'nin kampüs içi yurdunda çoğu iki kişilik ortak banyolu odalarda tam pansiyon konaklama. Tüm yemekler King's Ely'nin orta çağdan kalma muhteşem kirişli yemek salonunda servis edilmektedir. Gezi günlerinde paketli öğle yemekleri sağlanmaktadır. Yatma saatlerinde ayrıca meşrubat kurabiye ve kek gibi atıştırmalıklar da servis edilir.
Başlangıç Tarihleri 9 Temmuz - 6 Ağustos 2023 arası her hafta
Haftalık Ders Saati 20 ders İngilizce
Aktiviteler Derslerinizden arda kalan zamanlarda program dahilinde haftalık kültürel sosyal ve sportif aktivitelerin yanı sıra Çarşamba ve Cumartesi günleri her hafta 2 tam gün geziler düzenlenir. Gezilerde çoğunlukla Londra ve Cambridge şehirlerinde gerçekleşir. Londra'da tekne gezisi ile Thames nehri boyunca Londra Kulesi'ni görerek Westminster'a varın. Big Ben / Parlamento Evleri / Westminster Abbey / Parlamento Meydanı boyunca yürüyün. St James's Park'ta öğle yemeği yiyin. Oxford Caddesi'nde hediyelik eşya alışverişi yapın. British Museum ziyaret edin. Alışveriş yapmak ve sokak eğlencelerini izlemek için Covent Garden'ı ziyaret edin. Heyecan verici hız trenleri hayvanat bahçesi ve akvaryumu bulunan Londra yakınlarındaki Chessington tema parkında heyecan dolu bir gün geçirin. Cambridge'in en ünlü lokasyonlarının hepsini görün. Cambridge University Museums ziyaretinden sonra Grand Arcade Alışveriş Merkezi'nde biraz alışveriş zamanın olacak. Ayrıca öğleden sonraları ve her akşam Badminton / Yetenek gösterisi / Kriket / Yüzme / Tenis / Kostüm dizaynı / Basketbol / Film gecesi / Kartpostal tasarımı / Mini Olimpiyatlar gibi öğrencilerin ilgisini çekecek aktiviteler düzenlenir.
Fiyat 2 hafta 2350 GBP / 3 hafta 3150 GBP / 4 hafta 3600 GBP

Studio Cambridge Sir Christopher Yaz Okulu

PROGRAM İSMİ SIR CHRISTOPHER UNIVERSITY DISCOVERY THEME SUMMER CAMP AT CAMBRIDGE UNIVERSITY
Bulunduğu Şehir Cambridge
Yaş Grubu 16 - 17 Yaş
Merkez Hakkında Cambridge Üniversitesi'nin ünlü Newnham Koleji'nde gerçekleştirilen program 55 yıldır düzenlenen bir yaz kampıdır. Cambridge şehrinin merkezinde olacaksınız. Cambridge Üniversitesi'nin öğrenci hayatını tecrübe edeceksiniz. Programda İngilizce derslerinde konular Cambridge Üniversitesi'nin tarihi ve kültürü üzerine odaklanır. Ünlü Cambridge öğrencileri spor gelenekleri bilimsel keşifler üniversitenin eşsiz tarihi ve Cambridge'in dünyadaki diğer seçkin üniversitelerle karşılaştırması hakkında bilgiler edineceksiniz. Cambridge Üniversitesi'nin kolejlerini rehberli turlar ile gezeceksiniz. Programda dilerseniz haftada 20 ders dilerseniz 28 derslik Yoğun İngilizce programına katılabilirsiniz. 20 derslik programda daha fazla aktivite yapılır.
Konaklama Türü Newnham College ve Ridley Hall yurtlarında çoğu iki kişilik ve bazıları tek kişilik olan ortak banyolu odalarda tam pansiyon konaklama. Yemekler yurtların yemekhanelerinde servis edilmektedir. Gezi günlerinde paketli öğle yemekleri sağlanmaktadır.
Başlangıç Tarihleri 02 Temmuz-13 Ağustos 2023 arası her hafta
Haftalık Ders Saati 20 veya 28 ders İngilizce
Aktiviteler Derslerinizden arda kalan zamanlarda program dahilinde haftalık kültürel sosyal ve sportif aktivitelerin yanı sıra Cumartesi günleri her hafta 1 tam gün gezi düzenlenir. Geziler çoğunlukla Londra / Warwick Castle / Windsor / Peterborough & Ely bölgelerine gerçekleşir. Londra'da tekne gezisi ile Thames nehri boyunca Londra Kulesi'ni görerek Westminster'a varın. Big Ben / Parlamento Evleri / Westminster Abbey / Parlamento Meydanı boyunca yürüyün. St James's Park'ta öğle yemeği yiyin. Oxford Caddesi'nde hediyelik eşya alışverişi yapın. British Museum ziyaret edin. Alışveriş yapmak ve sokak eğlencelerini izlemek için Covent Garden'ı ziyaret edin.Cambridge'in en ünlü lokasyonlarının hepsini görün. Cambridge University Museums ziyaretinden sonra Grand Arcade Alışveriş Merkezi'nde biraz alışveriş zamanın olacak. River Cam'da nehir gezisi yapın. “Hidden Cambridge” selfie yarışmasına katılın. Cambridge Üniversitesi kolej turu yapacaksınız. Cambridge müze ziyaretleri yapın. Muhteşem Botanik bahçelerini keşfedin. Ayrıca öğleden sonraları ve her akşam Badminton / Yetenek gösterisi / Kriket / Kostüm dizaynı / Basketbol / Film gecesi gibi öğrencilerin ilgisini çekecek aktiviteler düzenlenir.
Fiyat 2 hafta 2750 GBP / 3 hafta 3790 GBP / 4 hafta 4830 GBP

Studio Cambridge Sir Michael Yaz Okulu

PROGRAM İSMİ SIR MICHAEL SUMMER CAMP AT STUDIO CAMBRIDGE LANGUAGE SCHOOL
Bulunduğu Şehir Cambridge
Yaş Grubu 13 - 17 Yaş
Merkez Hakkında Studio Cambridge dil okulunun kendi binasında gerçekleştirilen program 1968 yılından beri düzenlenen bir yaz kampıdır. Okula 10 dakika yürüme mesafesinde bulunan yüzme havuzu ve spor alanları öğrencilerin kullanımına açıktır. Cambridge şehrinin merkezinde olacaksınız.
Konaklama Türü Studio Cambridge dil okulunda bulunan dersliklere 5-10 dakika yürüme mesafesinde bulunan yurtlarda tek kişilik özel banyolu odalarda tam pansiyon konaklama. Yemekler yurtların yemekhanelerinde ve okulda servis edilmektedir.
Başlangıç Tarihleri 02 Temmuz - 27 Ağustos 2023 arası her hafta
Haftalık Ders Saati 20 ders İngilizce
Aktiviteler Derslerinizden arda kalan zamanlarda program dahilinde haftalık kültürel sosyal ve sportif aktivitelerin yanı sıra Cumartesi günleri her hafta 1 tam gün gezi düzenlenir. Geziler çoğunlukla Londra / Warwick Castle / Windsor / Peterborough & Ely bölgelerine gerçekleşir. Londra'da tekne gezisi ile Thames nehri boyunca Londra Kulesi'ni görerek Westminster'a varın. Big Ben / Parlamento Evleri / Westminster Abbey / Parlamento Meydanı boyunca yürüyün. St James's Park'ta öğle yemeği yiyin. Oxford Caddesi'nde hediyelik eşya alışverişi yapın. British Museum ziyaret edin. Alışveriş yapmak ve sokak eğlencelerini izlemek için Covent Garden'ı ziyaret edin.Cambridge'in en ünlü lokasyonlarının pek çoğunu görün. River Cam'da nehir gezisi yapın. “Hidden Cambridge” selfie yarışmasına katılın. Cambridge Üniversitesi kolej turu yapacaksınız. Cambridge müze ziyaretleri yapın. Muhteşem Botanik bahçelerini keşfedin. King’s College Chapel / Fitzwilliam Museum / Sedgwick Museum / Anthropology Museum gezilerine katılın. Ayrıca öğleden sonraları ve akşamları Badminton / Yüzme / Yetenek gösterisi / Kriket / Kostüm dizaynı / Basketbol / Film gecesi gibi öğrencilerin ilgisini çekecek aktiviteler düzenlenir.
Fiyat 2 hafta 2350 GBP / 3 hafta 3150 GBP / 4 hafta 3950 GBP / 5 hafta 4750 GBP / 6 hafta 5550 GBP / 7 hafta 6350 GBP / 8 hafta 7150 GBP

Studio Cambridge Sir Laurence Yaz Okulu

PROGRAM İSMİ SIR LAURENCE CAMBRIDGE UNIVERSITY DISCOVERY THEME PROGRAM AT CAMBRIDGE UNIVERSITY
Bulunduğu Şehir Cambridge
Yaş Grubu 13 - 16 Yaş
Merkez Hakkında Cambridge Üniversitesi'nin ünlü Lucy Cavendish Koleji'nde gerçekleştirilen program 2009 yılından beri öğrencilerin severek katıldığı bir yaz kampıdır. Lucy Cavendish Koleji derslikler yemekhane ve yurdu ile öğrencilere yaz ayında hizmet verir. Cambridge şehrinin merkezine yürüyerek sadece 10 dakika uzaklıktadır. Cambridge Üniversitesi'nin öğrenci hayatını tecrübe edeceksiniz. Programda İngilizce derslerinde konular Cambridge Üniversitesi'nin tarihi ve kültürü üzerine odaklanır. Ünlü Cambridge öğrencileri spor gelenekleri bilimsel keşifler üniversitenin eşsiz tarihi ve Cambridge'in dünyadaki diğer seçkin üniversitelerle karşılaştırması hakkında bilgiler edineceksiniz.
Konaklama Türü Cambridge Üniversitesi'nin Lucy Cavendish Koleji'nin kampüsü içerisinde yer alan yurtta çoğu iki kişilik ortak banyolu odalarda tam pansiyon konaklama. Tek kişilik odalar da bulunur. Yemekler Lucy Cavendish'in Cambridge Üniversitesi tarzında inşa edilmiş büyük yemek salonunda yenilmektedir. Gezi günlerinde paketli öğle yemekleri sağlanmaktadır.
Başlangıç Tarihleri 02 Temmuz- 06 Ağustos 2023 arası her hafta
Haftalık Ders Saati 28 ders İngilizce
Aktiviteler Derslerinizden arda kalan zamanlarda program dahilinde haftalık kültürel sosyal ve sportif aktivitelerin yanı sıra Cumartesi günleri her hafta 1 tam gün gezi düzenlenir. Geziler çoğunlukla Londra / Warwick Castle / Windsor / Peterborough & Ely bölgelerine gerçekleşir. Londra'da tekne gezisi ile Thames nehri boyunca Londra Kulesi'ni görerek Westminster'a varın. Big Ben / Parlamento Evleri / Westminster Abbey / Parlamento Meydanı boyunca yürüyün. St James's Park'ta öğle yemeği yiyin. Oxford Caddesi'nde hediyelik eşya alışverişi yapın. British Museum ziyaret edin. Alışveriş yapmak ve sokak eğlencelerini izlemek için Covent Garden'ı ziyaret edin.Cambridge University Museums ziyaretinden sonra Grand Arcade Alışveriş Merkezi'nde biraz alışveriş zamanın olacak. “Hidden Cambridge” selfie yarışmasına katılın. River Cam'da nehir gezisi yapın. Cambridge müze ziyaretleri yapın. Muhteşem Botanik bahçelerini keşfedin. Ayrıca öğleden sonraları ve her akşam Badminton / Yetenek gösterisi / Kriket / Kostüm dizaynı / Basketbol / Film gecesi gibi öğrencilerin ilgisini çekecek aktiviteler düzenlenir.
Fiyat 2 hafta 2750 GBP / 3 hafta 3790 GBP / 4 hafta 4830 GBP / 5 hafta 5410 GBP