Stafford House Yaz Okulları

Stafford House Yaz Okulları

Stafford House Study Holidays, 25 yılı aşkın bir süredir İngiltere ve ABD’de pek çok harika lokasyonda genç öğrenciler için yaz okulları sunmaktadır. İngiltere’de 7 farklı bölgede programı bulunmaktadır. Stafford House, geniş program seçenekleri ile öğrencilere İngilizce öğrenme ve deneyimlerini zenginleştirme fırsatı sunan saygın bir dil okulu ağıdır. Birlikte çalıştığı kardeş okullar olan CSVPA ve CATS Colleges ile İngilizce’nin yanı sıra tam donanımlı merkezlerde sanat, tasarım, film, drama, spor ve akademik hazırlık kursları gibi birçok seçenek sunmaktadır. Geniş bir yaş ve ilgi grubu için tasarlanmış bu programlar, öğrencilere öğrenme, keşfetme ve eğlenme fırsatları sunar.Stafford House yaz okulları, öğrencilere mükemmel bir İngilizce dil eğitimi sağlar. Programlar, İngilizce dilini etkili bir şekilde öğrenmek ve kullanmak isteyen herkes için tasarlanmıştır. İngilizce dersleri, dil becerilerini geliştirmek ve iletişim yeteneklerini artırmak için harika bir fırsattır.

Ayrıca, öğrencilerin sınıf dışında da keyifli vakit geçirmelerini sağlayan çok sayıda aktivite bulunmaktadır. Sanat, el sanatları, müzik ve daha fazlası gibi etkinlikler öğrencilerin yaratıcılıklarını serbest bırakmalarına yardımcı olur. Drama, oyunlar, yarışmalar ve diskolar öğrencilerin eğlenmesini sağlar.Stafford House, bazı merkezlerinde belirli sporlarda uzman eğitmenler tarafından özel dersler de sunar. Bu, özellikle sporla ilgilenen öğrenciler için harika bir fırsattır. Ayrıca, klasik kursun ötesine geçmek isteyen öğrenciler için sanat ve tasarım ile drama kursları da bulunmaktadır.

Stafford House, öğrencilere tarihi, kültürel ve eğlenceli destinasyonlara düzenlenen özel geziler hazırlar. Bu geziler, öğrencilerin derslerde öğrendikleri bilgileri uygulamalarına ve ülkenin en ünlü simgelerini ziyaret etmelerine olanak tanır. İngilizce öğrenmek veya mevcut dil becerilerinizi geliştirmek istiyorsanız, Stafford House Yaz Okulları sizin için mükemmel bir seçenek olabilir. Bu yaz, Stafford House ile İngilizce öğrenirken unutulmaz anılar biriktirmeye hazır olun!


Stafford House Londra "London Explorer" Yaz Okulu

Program İsmi STAFFORD HOUSE - LONDON EXPLORER PROGRAM AT GUILDHOUSE SCHOOL
Bulunduğu Şehir Londra - Bloomsbury'de Londra'nın tam merkezindeki prestijli Guildhouse School'da gerçekleştirilir.
Yaş Grubu 14-17 Yaş
Konaklama Türü Dersliklere 5 dk yürüme mesafesinde yer alan Premier House yurdunda tek kişilik özel banyolu odalarda tam pansiyon konaklama. Tüm yemekler Guildhouse School yemekhanesinde servis edilir
Baslangıç Tarihleri 30 Haziran ve 11 Ağustos 2024 arası her hafta
Haftalık Ders Saati 15 Saat İngilizce Dersi
Aktiviteler Guildhouse School'daki eğitminizden arda kalan zamanlarda program dahilinde haftalık kültürel ve sosyal aktivitelerin yanı sıra haftada 5 gün Londra gezisi ve 1 tam gün gezi düzenlenir. Tam gün gezilerde Cambridge / Brighton / Canterbury gibi şehirlere ziyaretler yapılır. Londra içi gezilerde ise The British Museum / Natural History Museum / Science Museum / The National Gallery / Buckingham Palace ve çok daha fazlasını keşfedeceksiniz. Ayrıca haftada 3 akşam Musical Theatre in the West End / Project group work / Street Dance workshop / Cinema night / Comedy Workshop gibi öğrencilerin ilgisini çekecek aktiviteler düzenlenir.
Fiyat 2 Hafta 3209 GBP

Stafford House Canterbury "Intensive English" Yaz Okulu

Program İsmi STAFFORD HOUSE CANTERBURY - INTENSIVE ENGLISH COURSE
Bulunduğu Şehir Canterbury - The Worthgate School
Yaş Grubu 14-17 Yaş
Konaklama Türü Okul yurdunda 1-4 kişilik özel banyolu odalarda veya aile yanında
Baslangıç Tarihleri 23 Haziran ve 18 Ağustos 2024 arası her hafta
Haftalık Ders Saati 15 saat veya 23 saat İngilizce dersi (fiyat farkı yoktur)
Aktiviteler Stafford House dil okulunun Canterbury merkezindeki eğitminizden arda kalan zamanlarda program dahilinde haftalık kültürel ve sosyal aktivitelerin yanı sıra haftada 2 gün Canterbury içerisinde lokal geziler ve 1 tam gün - 1 de yarım gün gezi düzenlenir. Tam ve yarım gün gezilerde Londra / Brighton / Cambridge gibi şehirlere ziyaretler yapılır. Ayrıca her akşam British Culture Evening / Murder Mystery Activity / Beach Party Disco / Graffiti Design / Films Popcorn & Board Games gibi öğrencilerin ilgisini çekecek aktiviteler düzenlenir.
Fiyat 2 Hafta 2548 GBP / 3 Hafta 3822 GBP

Stafford House Canterbury "Careers in Medicine" Yaz Okulu

Program İsmi STAFFORD HOUSE - CAREERS IN MEDICINE PROGRAM AT WORTHGATE SCHOOL
Bulunduğu Şehir Canterbury - The Worthgate School
Yaş Grubu 14-17 Yaş
Konaklama Türü Yurtta 1-4 kişilik özel banyolu odalarda tam pansiyon konaklama
Baslangıç Tarihleri .30 Haziran 2024
Haftalık Ders Saati Yoğun Program
Ders İçeriği Tıp alanında Doktor / Diş Hekimi / Veteriner ve Optometriste kadar farklı kariyer alanları hakkında bilgi edineceksiniz.Tıp fakültesi giriş sınavları olan UKCAT ve BMAT ve İngiltere'de tıp başvuruları hakkında bir bilgi kazanacaksınız. Medicinal Chemistry / Biology(Immune System) / Physics (X Rays) / Developing new drugs ve daha pek çok dersten oluşan program Worthgate School'da verilmektedir.
Aktiviteler Worthgate School'daki yoğun eğitminizden arda kalan zamanlarda program dahilinde haftalık kültürel ve sosyal aktivitelerin yanı sıra haftada 1 tam gün Londra / Brighton / Cambridge gibi şehirlere ziyaretler yapılır. Ayrıca her akşam British Culture Evening / Murder Mystery Activity / Beach Party Disco / Graffiti Design / Films Popcorn & Board Games gibi öğrencilerin ilgisini çekecek aktiviteler düzenlenir.
Fiyat 2 Hafta 3234 GBP

Stafford House Oakham "Classic English" Yaz Okulu

Program İsmi STAFFORD HOUSE - CLASSIC ENGLISH COURSE AT OAKHAM SCHOOL
Bulunduğu Şehir Oakham
Yaş Grubu 12-17 Yaş
Merkez Hakkında 1584 yılında kurulmuş olan Oakham School akademik mükemmlliğinin yanı sıra spor olanakları ile de yaz okulu programları için ideal bir merkezdir. Cambridge yakınlarında yer alan ve güzel bir kasaba olan Oakham su sporları için harika bir bölgedir. Okulda kapalı yüzme havuzu tenis kortları ve spor sahaları bulunmaktadır. Okulda ek ücret ile binicilik tenis futbol ve hokey dersleri içeren programlar da bulunur.
Konaklama Türü Kampüs içi okul yurdunda tek veya çift kişilik ortak banyolu odalarda tam pansiyon konaklama. Yemekler okul yemekhanesinde servis edilir
Baslangıç Tarihleri 07 Temmuz - 18 Ağustos 2024 arası her hafta
Haftalık Ders Saati 15 saat İngilizce dersi
Aktiviteler Stafford House dil okulunun Oakham School merkezindeki eğitminizden arda kalan zamanlarda program dahilinde haftalık kültürel sportif ve sosyal aktivitelerin yanı sıra haftada 1 tam gün ve 2 yarım gün gezi düzenlenir. Tam gün gezilerde Londra / Cambridge / Warwick Castle gibi şehirlere ziyaretler yapılır. Yarım gün gezilerde ise Rutland Water / Stamford / Nottingham / Birmingham / Melton Mowbray / Leicester / Peterborough gibi yakın bölgelere ziyaretler gerçekleştirilmektedir. Ayrıca her akşam British Culture Evening / Murder Mystery Activity / Beach Party Disco / Graffiti Design / Films Popcorn & Board Games gibi öğrencilerin ilgisini çekecek aktiviteler düzenlenir.
Fiyat 2 Hafta 2574 GBP / 3 Hafta 3861 GBP

Stafford House Cambridge - CATS College "STEM & English for Science" Yaz Okulu

Program İsmi STAFFORD HOUSE - STEM & ENGLISH FOR SCIENCE PROGRAM AT CATS COLLEGE
Bulunduğu Şehir Cambridge
Yaş Grubu 14-17 Yaş
Konaklama Türü CATS College Cambridge'in Elizabeth House yurdunda tek kişilik özel banyolu odalarda konaklama
Baslangıç Tarihleri 30 Haziran ve 14 Temmuz 2024
Haftalık Ders Saati 15 Saat Ders
Ders İçeriği Program bilim teknoloji mühendislik ve matematik alanlarıyla derinlemesine bilgi sahip olmayı isteyen öğrenciler için hazırlanmıştır. Öğrenciler CATS College Cambridge'de İngilizce dilindeki akıcılıklarını geliştirirken STEM dersleriyle kendilerini geliştirirler.
Aktiviteler CATS College'daki eğitminizden arda kalan zamanlarda program dahilinde haftalık kültürel sosyal ve sportif aktivitelerin yanı sıra haftada 2 yarım ve 1 tam gün geziler düzenlenir. Tam gün gezilerde Londra / Warwick Castle / Canterbury gibi şehirlere geziler yapılır. Yarım gün gezilerde ise Ely / Bury St Edmunds / Stamford gibi Cambridge'e yakın bölgelere ziyaretler gerçekleştirilir. Ayrıca her akşam British Culture Evening / Murder Mystery Activity / Beach Party Disco / Graffiti Design / Films Popcorn & Board Games gibi öğrencilerin ilgisini çekecek aktiviteler düzenlenir.
Fiyat 2 hafta 3234 GBP

Stafford House Cambridge - CATS College "Classic English" Yaz Okulu

Program İsmi STAFFORD HOUSE - CLASSIC ENGLISH COURSE AT CATS COLLEGE
Bulunduğu Şehir Cambridge
Yaş Grubu 14-17 Yaş
Konaklama Türü CATS College Cambridge'in Elizabeth House yurdunda tek kişilik özel banyolu odalarda tam pansiyon konaklama
Baslangıç Tarihleri 23 Haziran ve 04 Ağustos 2024 arası her hafta
Haftalık Ders Saati 15 Saat İngilizce Dersi
Aktiviteler CATS College'daki eğitminizden arda kalan zamanlarda program dahilinde haftalık kültürel sosyal ve sportif aktivitelerin yanı sıra haftada 2 yarım ve 1 tam gün geziler düzenlenir. Tam gün gezilerde Londra / Warwick Castle / Canterbury gibi şehirlere geziler yapılır. Yarım gün gezilerde ise Ely / Bury St Edmunds / Stamford gibi Cambridge'e yakın bölgelere ziyaretler gerçekleştirilir. Ayrıca her akşam British Culture Evening / Murder Mystery Activity / Beach Party Disco / Graffiti Design / Films Popcorn & Board Games gibi öğrencilerin ilgisini çekecek aktiviteler düzenlenir.
Fiyat 2 hafta 2834 GBP / 3 hafta 4251 GBP

Stafford House Cambridge - CSVPA "Film Making" Yaz Okulu

Program İsmi STAFFORD HOUSE - FILM MAKING PROGRAM AT CSVPA (CAMBRIDGE SCHOOL OF VISUAL & PERFORMING ARTS)
Bulunduğu Şehir Cambridge
Yaş Grubu 14-18 Yaş
Konaklama Türü Yurt konaklaması tek kişilik özel banyolu odalarda tam pansiyon
Baslangıç Tarihleri 30 Haziran - 11 Ağustos 2024 arası her hafta
Haftalık Ders Saati 15 Saat Ders
Ders İçeriği Film animasyon ve TV yapım endüstrisi ile ilgili bir kariyer hedefleyen öğrenciler için mükemmel bir başlangıç ​​noktası olacaktır. Saha gezileri araştırmalarla CSVPA'yı eğlenceli ve yaratıcı bir ortamda yaşama şansınız olacak. Cinematography | Editing | Lighting | Directing | Script writing | Modelling | Story Boarding | Animation | Character Design | VFX | SFX hakkında bilgi edinin.
Aktiviteler CSVPA'daki eğitminizden arda kalan zamanlarda program dahilinde haftalık kültürel sosyal ve sportif aktivitelerin yanı sıra haftada 1 tam gün ve yarım gün geziler düzenlenir. Tam gün gezilerde Londra / Warwick Castle / Canterbury gibi şehirlere geziler yapılır. Yarım gün gezilerde ise Ely / Bury St Edmunds / Stamford gibi Cambridge'e yakın bölgelere ziyaretler gerçekleştirilir. Ayrıca her akşam British Culture Evening / Murder Mystery Activity / Beach Party Disco / Graffiti Design / Films Popcorn & Board Games gibi öğrencilerin ilgisini çekecek aktiviteler düzenlenir.
Fiyat 2 hafta 3388 GBP

Stafford House Cambridge - CSVPA "Fashion" Yaz Okulu

Program İsmi STAFFORD HOUSE - FASHION PROGRAM AT CSVPA (CAMBRIDGE SCHOOL OF VISUAL & PERFORMING ARTS)
Bulunduğu Şehir Cambridge
Yaş Grubu 14-18 Yaş
Konaklama Türü Yurt konaklaması tek kişilik özel banyolu odalarda tam pansiyon
Baslangıç Tarihleri 30 Haziran - 11 Ağustos 2024 arası her hafta
Haftalık Ders Saati 25 Saat Ders
Ders İçeriği Moda ile ilgili bir kariyer hedefleyen öğrenciler için mükemmel bir başlangıç ​​noktası olacaktır. Saha gezileri araştırmalarla CSVPA'yı eğlenceli ve yaratıcı bır ortamda yaşama şansınız olacak. Atölye çalışmaları yaparak moda ile ilgili yeni teknikleri öğrenin. Programda başarılı olan öğrenciler UAL'nin University of the Arts London Awarding Body Extended Diploma veya Foundation Diploma programına geçiş yapabilirler.
Aktiviteler CSVPA'daki eğitminizden arda kalan zamanlarda program dahilinde haftalık kültürel sosyal ve sportif aktivitelerin yanı sıra haftada 1 tam gün gezi düzenlenir. Tam gün gezilerde Londra / Warwick Castle / Canterbury gibi şehirlere geziler yapılır. Londra gezilerinde moda ile ilgili merkezlere ve galerilere de ziyaretler gerçekleştirilir. Ayrıca her akşam British Culture Evening / Murder Mystery Activity / Beach Party Disco / Graffiti Design / Films Popcorn & Board Games gibi öğrencilerin ilgisini çekecek aktiviteler düzenlenir.
Fiyat 2 hafta 3388 GBP

Stafford House Cambridge - CSVPA "Acting" Yaz Okulu

Program İsmi STAFFORD HOUSE - ACTING PROGRAM AT CSVPA (CAMBRIDGE SCHOOL OF VISUAL & PERFORMING ARTS)
Bulunduğu Şehir Cambridge
Yaş Grubu 14-18 Yaş
Konaklama Türü Yurt konaklaması tek kişilik özel banyolu odalarda tam pansiyon
Baslangıç Tarihleri 23 Haziran - 04 Ağustos 2024 arası her hafta
Haftalık Ders Saati 25 Saat Ders
Ders İçeriği Oyunculuk ile ilgili bir kariyeri hedefleyen öğrenciler için mükemmel bir başlangıç ​​noktası olacaktır. Saha gezileri ve araştırmalarla CSVPA'yı eğlenceli ve yaratıcı bır ortamda yaşama şansınız olacak. Programda oyunculuk / ses / doğaçlama ve topluluk çalışmaları yapacaksınız.Temel oyunculuk tekniklerini öğreneceksiniz. Bir topluluğun parçası olarak oyunculuk ve doğaçlama yeteneklerinizi geliştireceksiniz. Programınızın sonunda hazırladığınız performansı seyircilere sergileyin.
Aktiviteler CSVPA'daki eğitminizden arda kalan zamanlarda program dahilinde haftalık kültürel sosyal ve sportif aktivitelerin yanı sıra haftada 1 tam gün gezi düzenlenir. Tam gün gezilerde Londra / Warwick Castle / Canterbury gibi şehirlere geziler yapılır. Ayrıca haftada 5 akşam British Culture Evening / Murder Mystery Activity / Beach Party Disco / Graffiti Design / Films Popcorn & Board Games gibi öğrencilerin ilgisini çekecek aktiviteler düzenlenir.
Fiyat 2 hafta 3388 GBP

Stafford House Cambridge - CSVPA "Portfolio Preparation" Yaz Okulu

Program İsmi STAFFORD HOUSE - PORTFOLIO PREPARATION PROGRAM AT CSVPA (CAMBRIDGE SCHOOL OF VISUAL & PERFORMING ARTS)
Bulunduğu Şehir Cambridge
Yaş Grubu 15-18 Yaş
Konaklama Türü Yurt konaklaması tek kişilik özel banyolu odalarda tam pansiyon
Baslangıç Tarihleri 30 Haziran ve 21 Temmuz 2024
Haftalık Ders Saati 25 Saat Ders
Ders İçeriği Kişiye özel olan bu programda öğrenciler için özel dijital bir portföy geliştirilir.Dijital portföyünüzü nasıl oluşturacağınızı neleri dahil edip neleri dışarıda bırakacağınızı ve nasıl yapacağınızı öğrenin. Dersler arasında Fashion / Graphic Design / Illustration / 3D Design / Moving Image / Drawing / Theatre Arts bulunur.
Aktiviteler CSVPA'daki eğitminizden arda kalan zamanlarda program dahilinde haftalık kültürel sosyal ve sportif aktivitelerin yanı sıra haftada 1 tam gün gezi düzenlenir. Tam gün gezilerde Londra / Warwick Castle / Canterbury gibi şehirlere geziler yapılır. Ayrıca haftada 5 akşam British Culture Evening / Murder Mystery Activity / Beach Party Disco / Graffiti Design / Films Popcorn & Board Games gibi öğrencilerin ilgisini çekecek aktiviteler düzenlenir.
Fiyat 3 hafta 4719 GBP