SBC INTERNATIONAL YAZ OKULLARI

SBC INTERNATIONAL YAZ OKULLARI

Eton College, Rochester Independent College ve Cambridge College’da gerçekleştirilen SBC International Yaz Okulları öğrencilerin İngilizce dil becerilerini dinamik bir öğrenme ortamında geliştirmeleri için mükemmel programlar sunmaktadır. SBC International Londra’da iki ayrı lokasyonda yaz okulu progamı sunar ve bunun ilki 19 eski İngiltere Başbakanının da eğitim aldığı Eton College’da yer almaktadır. Cambridge’de yer alan programda ise dersler Sancton Wood School’da verilmektedir. Öğrenciler sadece 15 dakikalık kısa bir yürüme mesafesinde yer alan tarihi Cambridge şehir merkezine ulaşabilirler.

SBC International Londra Yaz Okulu - Eton College

Program İsmi SBC INTERNATIONAL AT ETON COLLEGE
Bulunduğu Şehir Windsor - Londra
Yaş Grubu 12-16 Yaş
Merkez Hakkında Eton College Yaz Okulu 19 eski İngiltere Başbakanı da dahil olmak üzere birçok önemli mezunuyla ve dünyanın en eski kalelerinden biri olan Windsor'a komşudur. Program öğrencilere 1440 yılından beri eğitim veren bir kurumda eğitim alma fırsatı sunmaktadır.Londra Heathrow Havalimanı'na sadece 15 dakika uzaklıkta Windsor'a kısa bir yürüyüş mesafesinde bulunan Eton College öğrencilere öğrenme liderlik becerilerini geliştirme ve dünyanın dört bir yanından gelmiş benzer düşünceli öğrencilerle arkadaşlık kurma fırsatı sunan mükemmel bir ortam sağlar.Eğer Britanya kraliyet ailesinin tarihini ve günlük yaşamını bizzat deneyimlemek istiyorsanız Windsor'dan daha iyi bir yer yoktur. Okuldaki tesisler arasında Jafar Hall - özel olarak inşa edilmiş konferans salonu ve tiyatro/ Spor Salonu / Kapalı ısıtmalı yüzme havuzu / her hava koşuluna uygun sahalar / Eton Fives kortları / yemekhane / yurtlar.
Konaklama Türü Eton College kampüs içi yurtları biri erkek öğrenciler için diğeri ise kız öğrenciler için olan iki yatılı binadan oluşur. Her iki binada da paylaşımlı banyolarla donatılmış tek kişilik odalar bulunmaktadır. Yemekler okulun yemekhanesinde yenilmektedir.
Baslangıç Tarihleri 8 Temmuz ve 22 Temmuz 2024
Haftalık Ders Saati Haftada 15 Saat Ders
Ders Seçenekleri Genel İngilizce / Foundation In Entrepreneurship And Business Leadership / Foundation In Computer Science And Artificial Intelligence / Foundation In Political Science And Governance / Foundation In Psychology And Human Behaviour
Aktiviteler 2 haftalık periyotlarda öğrenciler ünlü İngiliz şehirlerine ve popüler destinasyonlara üç heyecan dolu gezi yapacaklar. Okul ekibi öğrencilere eşlik edecek ve gezilerini en iyi şekilde değerlendirmelerini sağlamak için bir dizi heyecan verici etkinlik hazırlayacaklardır. Londra'yı ziyaret edecek Parlamento Binası / Downing Street ve Trafalgar Meydanı gibi tarihi simgelerin yer aldığı bir yürüyüş turunun keyfini çıkartacaksınız. Öğrencilerin kültürel ufuklarını daha da genişletmek için dünyanın en ünlü üniversite şehirlerinden biri olan Oxford'u da içeren diğer ünlü yerlere ziyaretleri yapacaksınız. Eton College'ın Spor ve Su Merkezi'nde futbol basketbol yüzme ve voleybol gibi sporlara katılabilir veya sanat drama ve müzik atölyeleri gibi daha sakin etkinlikler de bulabilirsiniz. Kolej Eton'a ve Windsor'a olan yakınlığı nedeniyle öğrencilere küçük gruplar halinde yerel bölgeyi keşfetme fırsatı sunmaktadır. Ayrıca öğrenciler turnuvalar tartışmalar yetenek gösterisi ve disko gibi bir dizi okul genelinde etkinliğe katılacaktır. Bu temel takım çalışma ve iletişim becerilerini geliştirmeye yardımcı olurken en önemlisi eğlenmelerini sağlar.
Fiyat 2 hafta 5200 GBP / 3 hafta 5100 GBP / 4 hafta 10400 GBP

SBC International Canford School Yaz Okulu

Program İsmi SBC AT CANFORD SUMMER SCHOOL
Bulunduğu Şehir Wimborne
Yaş Grubu 11-15 Yaş
Merkez Hakkında Dorset bölgesinde 250 dönümlük bir park alanında bulunan Canford İngiltere'nin güney batısında yer almaktadır ve alan bakımından en büyük okullardan biridir. Canford Bournemouth Southampton ve Portsmouth'a kısa bir mesafededir. Kampüste çok sayıda tenis kortu basketbol sahası ve güzel bakımlı futbol ile kriket sahaları bulunur. Spor Merkezi'nde çift kortlu kapalı spor salonu bir dans stüdyosu ve 6 kulvarlı ısıtmalı kapalı 25 metre yüzme havuzu bulunuyor.
Konaklama Türü Okulun yurdunda tam pansiyon konaklama. Yurtlar iyi bakımlıdır ve rahat tek kişilik çift kişilik ve küçük yatak odaları içerir. Ortak kullanımlı banyoların yanı sıra öğrencilerin dinlenebileceği film izleyebileceği bilardo veya langırt oynayabileceği geniş ortak odalar ve oturma alanları bulunmaktadır burada kendinizi evinizde hissedebilirsiniz.
Baslangıç Tarihleri 8 Temmuz - 12 Ağustos 2024
Haftalık Ders Saati Haftada 15 Saat İngilizce Dersi
Aktiviteler 2 haftalık periyotlarda öğrenciler ünlü İngiliz şehirlerine ve popüler destinasyonlara üç heyecan dolu gezi yapacaklar. Okul ekibi öğrencilere eşlik edecek ve gezilerini en iyi şekilde değerlendirmelerini sağlamak için bir dizi heyecan verici etkinlik hazırlayacaklardır. Canford School'un İngiltere'nin Güney Sahilindeki konumu gezilerin bir parçası olarak plaj günü turlarını içeriyor. Ayrıca Bath ve Portsmouth gibi ünlü şehirlere yapılan maceraları da unutmayalım. Tabii ki başkent Londra'yı da! Turistik yerleri gezmekle kalmayacak öğrencilere alışveriş yapma ve ebeveyn izniyle küçük gruplar halinde keşfetme şansı da sunulacak. Geziler arasında Londra Eye turu Portsmouth Tarihi Tersanesi Roma Hamamları Marwell Hayvanat Bahçesi Bournemouth Plajı ve Thorpe Park bulunuyor. Ve buna ek olarak öğrenciler Splashdown Su Parkı'nda heyecan dolu bir akşamın tadını çıkaracaklar!
Fiyat 2 hafta 3400 GBP / 3 hafta 5100 GBP / 4 hafta 6800 GBP