LEWIS SCHOOL OF ENGLISH YAZ OKULLARI

LEWIS SCHOOL OF ENGLISH YAZ OKULLARI

Southampton, İngiltere’nin güney kıyısında yer alan bir ticaret ve üniversite şehridir. Yelkencilik, limanı ve Titanik ile uluslararası üne sahiptir. İngiltere’nin en yeşil şehirlerinden biridir ve 250.000 kişilik nüfusu ile ne çok büyük ne de çok küçüktür. Lewis School of English Yaz Kamplarının biri olan Lewis School of English Southampton Yaz Okulu bu güzel şehirde gerçekleştirilir. Southampton aynı zamanda Lewis School of English’in de merkezidir. Bir diğer program olan Lewis School of English New Forest Yaz Okulu, Steiner Waldorf Okul kampüsünde gerçekleştirilmektedir. New Forest, yaklaşık 150 mil karelik bozulmamış doğal güzelliğe sahip bir Milli Parktır.

Lewis School of English Southampton Yaz Okulu

PROGRAM İSMİ LEWIS SCHOOL OF ENGLISH - CLASSIC PROGRAM
Bulunduğu Şehir Southampton
Yaş Grubu 11-17 Yaş
Merkez Hakkında Southampton Güney İngiltere'nin bir ticaret merkezi ve üniversite şehri olup uluslararası alanda yelken kruvaziyer gemileri ve Titanic ile ünlüdür. İngiltere'nin en yeşil şehirlerinden biri olan Southampton Premier League futbol takımına ev sahipliği yapmaktadır ve 250.000 nüfusuyla ne çok büyük ne de çok küçük bir şehirdir. Okul şehir mekezine 2 dakika uzakliktadır.
Konaklama Türü Aile yani cift kisilik odada tam pansiyon konaklama
Başlangıç Tarihleri 23 Haziran - 4 Ağustos 2024 arası her hafta
Haftalık Ders Saati 20 ders İngilizce
Aktiviteler Derslerinizden arda kalan zamanlarda program dahilinde haftalık kültürel sosyal ve sportif aktivitelerin yanı sıra haftada 1 tam 1 yarım gün geziler düzenlenir. Gezilerde çoğunlukla Londra Oxford Bath şehirlerinde gerçekleşir. Yarim günlük gezilerde ise Winchester Salisbury Bournemouth ve Portsmouth gezileri yer alır.
Fiyat 2 hafta 1985 GBP / 3 hafta 2782 GBP / 4 hafta 3579 GBP / ek her hafta 797 GBP

Lewis School of English Winchester Yaz Okulu

PROGRAM İSMİ LEWIS SCHOOL OF ENGLISH - CLASSIC PROGRAM AT WINCHESTER UNIVERSITY
Bulunduğu Şehir Winchester
Yaş Grubu 11-17 Yaş
Merkez Hakkında Program Winchester Üniversitesi'nin King Alfred Kampüsü'nde üstün olanaklara sahiptir ve şehir merkezine sadece 15 dakikalık yürüme mesafesinde bulunmaktadır.
Konaklama Türü Üniversitenin yurdunda tek kişilik özel banyolu odada tam pansiyon konaklama
Başlangıç Tarihleri 30 Haziran - 4 Ağustos 2024 arası her hafta
Haftalık Ders Saati 20 ders İngilizce
Aktiviteler Derslerinizden arda kalan zamanlarda program dahilinde haftalık kültürel sosyal ve sportif aktivitelerin yanı sıra haftada 1 tam 1 yarım gün geziler düzenlenir. Gezilerde çoğunlukla Londra Oxford Bath şehirlerinde gerçekleşir. Yarim günlük gezilerde ise Saouthampton Bournemouth ve Portsmouth gezileri yer alır.
Fiyat 2 hafta 2071 GBP / 3 hafta 2911 GBP / 4 hafta 3751 GBP / ek her hafta 840 GBP