KINGS YOUNG LEARNERS YAZ OKULLARI

KINGS YOUNG LEARNERS YAZ OKULLARI

İngiltere’de yaz okulu programlarını dünyaca ünlü yatılı İngiliz okulları bünyesinde sunan Kings Education aynı zamanda 3 yaş ve üzeri çocukların anne-babalarıyla birlikte katıldığı aile yaz okulu programlarıyla da ünlüdür. Kings College yaz okulu programlarını modern ve ünlü kampüslerde düzenlemekte ve 24 saat öğrencilerin yanında eğitmen-yaz okulu görevlileri bulunmaktadır. Ayrıca yaş grubu 14-17 olan ve daha bağımsız hareket etmek isteyen öğrenciler için Kings College’ın Bournemouth, Oxford, Brighton ve Londra okullarında aile yanı veya yurt konaklamalı Vacation Extra kursları da mevcuttur. Klasik program olan Aktif İngilizce yaz okulu dışında Bath Downside okulunda İngilizce dersleri yanında Akademik derslerin de sunulduğu Akademik yaz okulu seçeneği de mevcuttur.

Kings Young Learners Londra Yaz Okulu

PROGRAM İSMİ KINGS YOUNG LEARNERS SUMMER COURSE PROGRAM AT SOUTH BANK UNIVERSITY
Bulunduğu Şehir Londra
Yaş Grubu 13 - 17 Yaş
Merkez Hakkında Londra'da South Bank Üniversitesi'nin kampüsünde gerçekleştirilen kampta öğrenciler üniversitenin derslikleri yurtları yemekhaneleri ve spor merkezlerinden yararlanırlar. Merkezi konumu sayesinde Londra'nın pek çok yerine geziler düzenlenir. South Bank Üniversitesi Borough Market ve Tate Modern'e kısa bir yürüme mesafesindedir.
Konaklama Türü South Bank Üniversitesi'nin yurtlarında tek kişilik özel banyolu odalarda tam pansiyon konaklama. Yemekler okulun yemekhanesinde servis edilmektedir. Gezi günlerinde paketli öğle yemekleri sağlanmaktadır.
Başlangıç Tarihleri 26 Haziran -21 Ağustos 2024 arası her hafta
Haftalık Ders Saati 15 Saat İngilizce Dersi
Aktiviteler Derslerinizden arda kalan zamanlarda program dahilinde haftalık kültürel sosyal ve sportif aktivitelerin yanı sıra Perşembe ve Cumartesi günleri her hafta 2 tam gün gezi düzenlenir. Tam günlük geziler çoğunlukla Cambridge / Oxford / Greenwich / Brighton / Canterbury / Windsor bölgelerine gerçekleştirilir. Londra'da tekne gezisi / The Shard / Camden / Spitafields / NHM / Science Museum / British Museum / National Gallery / Madame Tussauds / Tower Bridge ve çok daha fazlasını haftaiçi yarım günlük geziler ile keşfedceksiniz. Alışveriş yapmak ve sokak eğlencelerini izlemek için Covent Garden'ı ziyaret edeceksiniz. Ayrıca her akşam 19:30-21:00 saatleri arasında film gecesi / yarışmlar / disko gecesi gibi öğrencilerin ilgisini çekecek aktiviteler düzenlenir.
Fiyat 2 hafta 3145 GBP / 3 hafta 4510 GBP / 4 hafta 5875 GBP

Kings Experience Londra Aile Yanı Konaklamalı Yaz Okulu

PROGRAM İSMİ KINGS YOUNG LEARNERS EXPERIENCE LONDON PROGRAM
Bulunduğu Şehir Londra
Yaş Grubu 14-17 Yaş
Merkez Hakkında Kings dil okulunun Londra'daki kendi binasında gerçekleştirilen kampta öğrenciler diğer yaz kamplarına göre biraz daha fazla serbest zamana sahiptirler. Program London Beckenham Güneydoğu Londra'da yer almaktadır. Okul Londra merkeze sadece 20 dakika uzaklıkta olan sessiz ve güvenli bir banliyöde bulunmaktadır. Programda öğrencilerin arkadaşları ile diledikleri gibi gezebilekleri serbest zamanları bulunur. Daha bağımsız bir program tercih eden öğrenciler için uygun bir seçenektir.
Konaklama Türü Aile aynında tek veya çift kişilik odalarda tam pansiyon konaklama. Tek kişilik oda seçeneği için haftalık ek 35 GBP
Başlangıç Tarihleri 30 Haziran - 4 Ağustos 2024 arası
Haftalık Ders Saati 15 Saat İngilizce Dersi
Aktiviteler Derslerinizden arda kalan zamanlarda program dahilinde haftalık kültürel sosyal ve sportif aktivitelerin yanı sıra her hafta 1 tam ve 1 yarım gün gezi düzenlenir. Tam günlük geziler çoğunlukla Brighton / Canterbury/ Cambridge/ Oxford/ Windsor ve Windsor Castle bölgelerine gerçekleştirilir. Yarım günlük gezilerde ise Covent Garden/ London Eye/ Doğa Tarihi Müzesi/ Piccadilly Circus/ Harrods ve Knightsbridge/ Greenwich/ West End/ Oxford Street alışveriş/ Camden Town Pazarı/ Bilim Müzesi bölgelerini keşfedeceksiniz. Ayrıca haftada 2 akşam öğrencilerin ilgisini çekecek aktiviteler düzenlenir. Ativiteler arasında badminton/ basketbol/ bowling/ sinema/ drama atölyeleri/ futbol/ uluslararası partiler/ karaoke/ Quasar/ bilgi yarışmaları/ salsa dansı/ okul bandı gecesi/ yüzme/ yetenek gösterileri/ voleybol/ dünya müziği gecesi yer alır.
Fiyat 2 hafta 2065 GBP / 3 hafta 2900 GBP / 4 hafta 3735 GBP

Kings Discover London Yaz Okulu

PROGRAM İSMİ DISCOVER LONDON WITH KINGS
Bulunduğu Şehir Londra
Yaş Grubu 16 Yaş üstü
Merkez Hakkında Londra'da University Arts London (UAL) Camberwell kampüsünde gerçekleştirilen programda öğrenciler üniversitenin derslikleri yurtları ve yemekhanesinden yararlanırlar. Kampüs Londra merkeze kısa bir otobüs yolculuğu uzaklıktadır. Programda hafta sonları 1 tam gün gezi ve hftada 4 gün aktivite de dahildir. Öğrenciler bu programda dilerlerse hafta içi gezilerini kendileri programlayabilir yada Kings'in organize ettiği gezilere ekstra ücret ödeyerek katılabilirler. Program daha bağımsız olmak isteyen öğrenciler için bu iki seçeneği birden sunmaktadır.
Konaklama Türü UAL'nin Gardens House yurdunda tek kişilik özel banyolu odalarda yarım pansiyon konaklama. Yemekler okulun yemekhanesinde servis edilmektedir. Yurt dersliklere kısa bir yürüme mesafsindedir.
Başlangıç Tarihleri 03 Temmuz -21 Ağustos 2024 arası her hafta
Haftalık Ders Saati 15 Saat İngilizce Dersi
Aktiviteler Derslerinizden arda kalan zamanlarda program dahilinde haftada 1 tam gün gezi ve 4 akşam aktivitesi düzenlenmektedir. Tam günlük geziler çoğunlukla Cambridge / Oxford / Brighton / Portsmouth şehirlerine gerçekleştirilir. Haftaiçi Londra'ya yapacağınız gezilerde arkadaşlarınızla beraber kendiniz dilediğiniz gibi gezebileceğiniz gibi okulun gezi programından dilediğinizi seçerek gezilerinizi çeşitlendirebilirsiniz. Bunlar arasında; Londra Hayvanat Bahçesi gezisi 30 GBP / Londra'da tekne gezisi 17 GBP / London Eye 30 GBP / The Shard 30 GBP / Madame Tussauds 35 GBP / Tower Bridge 14 GBP ve çok daha fazlasını haftaiçi yarım günlük geziler ile keşfedebilirsiniz. Ayrıca her hafta 4 akşam 19:30-21:00 saatleri arasında film gecesi / yarışmlar / disko gecesi gibi öğrencilerin ilgisini çekecek aktiviteler düzenlenir.
Fiyat 2 hafta 2655 GBP / 3 hafta 3775 GBP / 4 hafta 4895 GBP

Kings Young Learners Ascot Yaz Okulu

PROGRAM İSMİ KINGS YOUNG LEARNERS SUMMER COURSE PROGRAM AT ST MARY'S SCHOOL
Bulunduğu Şehir Ascot (Londra merkeze 88 km)
Yaş Grubu 10 - 17 Yaş
Merkez Hakkında Hem Londra'ya yakın bir konumda hem de 55 dönümlük büyük bir araziye kurulu İngiltere'nin en iyi imkanlarına sahip kampüslerinden birinde eğitim almak isteren öğrenciler için ideal bir mekezdir. Güvenli bir ortamda öğrenciler günlerini St Mary's School kampüsünde dopdolu geçirirken gezi günlerinde pek çok lokasyona ve Londra'ya kısa bir sürede ulaşabilirler. Öğrenciler üniversitenin derslikleri yurtları yemekhaneleri spor merkezleri yüzme havuzu sanat atölyelerinden ve çok daha fazlasından yararlanırlar.
Konaklama Türü St Mary's School'un yurtlarında çift kişilik ortak banyolu odalarda tam pansiyon konaklama. Yemekler okulun yemekhanesinde servis edilmektedir. Gezi günlerinde paketli öğle yemekleri sağlanmaktadır.
Başlangıç Tarihleri 10 Temmuz - 07 Ağustos 2024 arası her hafta
Haftalık Ders Saati 15 Saat İngilizce Dersi
Aktiviteler Derslerinizden arda kalan zamanlarda program dahilinde haftalık kültürel sosyal ve sportif aktivitelerin yanı sıra Çarşamba ve Perşembe günleri her hafta 2 tam gün ve haftaiçleri 2 yarım gün gezi düzenlenir. Tam günlük gezilerin çoğunda Londra ziyaretleri yapılır. Oxford / Brighton / Windsor da gezilerin yapıldığı bölgelerdendir. Westminster / Soho / National Gallery / Covent Garden / London Eye / Madame Tussauds / Regent Park / National History Museum / St. Paul's Cathedral ve çok daha fazlasını keşfedceksiniz. Ayrıca her akşam 19:30-21:00 saatleri arasında film gecesi / yarışmlar / disko gecesi gibi öğrencilerin ilgisini çekecek aktiviteler düzenlenir.
Fiyat 2 hafta 2785 GBP / 3 hafta 4040 GBP / 4 hafta 5295 GBP

Kings Young Learners Bath Yaz Okulu

PROGRAM İSMİ KINGS YOUNG LEARNERS SUMMER COURSE PROGRAM AT DOWNSIDE SCHOOL
Bulunduğu Şehir Bath
Yaş Grubu 8-12 ve 13-17 Yaş
Merkez Hakkında Downside School'un donanımlı kampüsünden yararlanılan kampta öğrenciler güvenli bir ortamda günlerini dopdolu geçirirler. Okul Bath şehir merkezine 25 dakika Londra'ya ise 2 buçuk saat uzaklıktadır. Öğrenciler okulun derslikleri yurtları yemekhaneleri spor merkezleri yüzme havuzu sanat atölyelerinden ve çok daha fazlasından yararlanırlar.
Konaklama Türü Downside School'un yurdunda tek ve çift kişilik odalar bulunur. 6 öğrenciye bir ortak banyoyu kullanır. Yemekler okulun yemekhanesinde servis edilmektedir. Gezi günlerinde paketli öğle yemekleri sağlanmaktadır.
Başlangıç Tarihleri 03 Temmuz-14 Ağustos 2024 arası her hafta
Haftalık Ders Saati 15 Saat İngilizce Dersi
Aktiviteler Derslerinizden arda kalan zamanlarda program dahilinde haftalık kültürel sosyal ve sportif aktivitelerin yanı sıra Salı ve Çarşamba günleri her hafta 2 tam gün ve haftaiçleri en az 1 yarım gün gezi düzenlenir. Tam günlük gezilerde Bournemouth / Cardiff / Londra / West Midlands Safari Park / West Midlands Safari Park / Oxford gezilerin yapıldığı bölgelerdendir. Yarım günlük gezilerde ise Bath / Bristol / Cheddar Gorge Caves / Salisbury / Wookey Hole Caves ve çok daha fazlasını keşfedceksiniz. Ayrıca öğleden sonraları ve her akşam 19:30-21:00 saatleri arasında film gecesi / yarışmlar / disko gecesi / barbekü / zumba / kareoke / havuz partisi gibi öğrencilerin ilgisini çekecek aktiviteler düzenlenir.
Fiyat 2 hafta 3040 GBP / 3 hafta 4295 GBP / 4 hafta 5550 GBP

Kings Summer Academy GCSE Yaz Okulu

PROGRAM İSMİ KINGS SUMMER ACADEMY GCSE PREP BOURNEMOUTH PROGRAM
Bulunduğu Şehir Bournemouth
Yaş Grubu 14-16 Yaş
Merkez Hakkında Kings dil okulunun Bournemouth'daki kendi binasında gerçekleştirilen kampta öğrenciler diğer yaz kamplarına göre biraz daha fazla serbest zamana sahiptirler. Merkezi konumu sayesinde öğrenciler Bournemouh'da rahatça gezebilirler. Şehir merkezi ve plaja yürüme mesafesindedir. Programda öğrencilerin arkadaşları ile diledikleri gibi gezebilekleri serbest zamanları bulunur. Daha bağımsız bir program tercih eden öğrenciler için uygun bir seçenektir.
Konaklama Türü Charminster Residence'da tek kişilik özel banyolu odalarda tam pansiyon konaklama. Yurt okula 20 dk yürüme mesafesindedir. 24 saat güvenlik hizmeti mevcuttur.
Başlangıç Tarihleri 7 Temmuz - 4 Ağustos 2024 arası
Ders İçeriği Programın müfredatı GCSE konularını gözden geçirmek isteyen öğrencilere yöneliktir.GCSE sınavlarınızda başarılı olmanız ve A Level için hazırlanmak üzere hazırlanmıştır. Programa katılmak için IELTS 5.0 seviyesinde İngilizce bilgisi gerekmektedir.
Haftalık Ders Saati 15 sınıf dersi ve12 saatlik açık hava etkinlikleri
Aktiviteler Derslerinizden arda kalan zamanlarda program dahilinde haftalık kültürel sosyal ve sportif aktivitelerin yanı sıra her hafta 1 tam ve 1 yarım gün gezi düzenlenir. Tam günlük geziler çoğunlukla Londra / Bath / Brighton / Poprtsmouth bölgelerine gerçekleştirilir. Yarım günlük gezilerde ise Salisbury / Stonehenge / New Forest / Poole Quay / Corfe Castle / Swanage / Weymouth / Winchester / Christchurch bölgelerini keşfedeceksiniz. Ayrıca haftada 2 akşam öğrencilerin ilgisini çekecek aktiviteler düzenlenir.
Fiyat 2 hafta 3445 GBP / 3 hafta 4900 GBP / 4 hafta 6355 GBP

Kings Summer Academy Oxford Yaz Okulu

Program İsmi KINGS SUMMER ACADEMY OXFORD
Bulunduğu Şehir Oxford
Ders Seçenekleri STEM veya Business and Economics
Yaş Grubu 15 - 17 Yaş
Konaklama Türü Wavy Gate yurdunda tek kişilik odalarda tam pansiyon konaklama
Baslangıç Tarihleri 30 Haziran 2024 ve 14 Temmuz 2024
Haftalık Ders Saati Haftada 10 Saat Akademik İngilizce Dersi + 17 Saat Şeçmeli Ders
Ders İçeriği İngiltere'de üniversite eğitimi hakkında bilgi edinebileceğiniz bu programda akademik İngilizce derslerinin yanı sıra STEM veya İşletme derslerinden birini seçerek lisans eğitiminizde okumak istediğiniz bölüm hakkında ön bilgi edinebileceksiniz. UCAS başvuruları hakkındaki sorularınızı deneyimli öğretmenlerinize sorabileceksiniz.
Aktiviteler Derslerinizden arda kalan zamanlarda arkadaşlarınızla birlikte öğledensonra ve akşam aktiviteleri ile harika zaman geçireceksiniz. Her hafta 1 yarım gün üniversite ziyaretleri gerçekleştirecek ve 1 tam gün çevre şehir gezilerine katılacaksınız.
Fiyat 2 hafta 3475 GBP / 4 hafta 6515 GBP

Kings Medical Summer Oxford Yaz Okulu

Program İsmi KINGS MEDICAL SUMMER
Bulunduğu Şehir Oxford
Yaş Grubu 15 - 17 Yaş
Konaklama Türü Wavy Gate yurdunda tek kişilik odalarda tam pansiyon konaklama
Baslangıç Tarihleri .30 Haziran 2024
Haftalık Ders Saati Haftada 24 Saat Ders
Ders İçeriği Program tıp ve ilgili meslekler hakkında daha fazla bilgi edinmek isteyen öğrenciler hazırlanmıştır. Üniversite eğitiminizi Tıp bölümünde almak isteyip istemediğinize karar verin ve İngiltere'de Tıp okuyabilmek için gereklilikleri ve başvurularda üniversitelerin ne aradığını öğrenin.Programa katılabilmek için IELTS 5.0 seviyesinde İngilizce bilgisi gereklidir.
Aktiviteler Derslerinizden arda kalan zamanlarda arkadaşlarınızla birlikte öğledensonra ve akşam aktiviteleri ile harika zaman geçireceksiniz. Her hafta 1 tam gün çevre şehir gezilerine katılacaksınız. Ayrıca her haftaTıp Fakültesi ziyareleri dahil olmak üzere tıpla ilgili ziyaretler gerçekleştireceksiniz.
Fiyat 2 hafta 3985 GBP

Kings Summer Academy Leaders of Tomorrow Yaz Okulu

PROGRAM İSMİ KINGS SUMMER ACADEMY LEADERS OF TOMORROW PROGRAM AT CATERHAM SCHOOL
Bulunduğu Şehir Surrey
Yaş Grubu 14-17 Yaş
Merkez Hakkında Hem Londra'ya yakın bir konumda hem de Caterham School'un donanımlı ve güvenli kampüsünde öğrenciler günlerini dopdolu geçirirken gezi günlerinde pek çok lokasyona ve Londra'ya kısa bir sürede ulaşabilirler. Öğrenciler okulun derslikleri yurtları yemekhaneleri spor merkezleri yüzme havuzu sanat atölyelerinden ve çok daha fazlasından yararlanırlar. Okul Surrey'de Londra'ya 28 km uzaklıktadır. Programda Akademik amaçlı İngilizce sosyal beceriler ve mesleki gelişim dersleri yer almaktadır. Intermediate Level İngilizce bilgisi gerekmektedir.
Konaklama Türü Caterham School'un kampüs içi yurdunda tam pansiyon şeklinde konaklarlar. Yemekler okulun yemekhanesinde servis edilmektedir. Gezi günlerinde paketli öğle yemekleri sağlanmaktadır.
Başlangıç Tarihleri 10 Temmuz 2024 ve 24 Temmuz 2024
Haftalık Ders Saati 20 Saat Ders
Aktiviteler Derslerinizden arda kalan zamanlarda program dahilinde haftalık kültürel sosyal ve sportif aktivitelerin yanı sıra Salı ve Çarşamba günleri her hafta 2 tam gün ve haftaiçleri en az 1 yarım gün gezi düzenlenir. Londra'ya yakın konumu sayesinde geziler Londra ağırlıklı olarak gerçekleştirilir. Londra merkezinde yürüyüş turları ve alışveriş Thames Nehri'nde tekne gezisi / Warner Bros Stüdyoları ziyareti / Canterbury / Cambridge / Brighton / Hastings / Oxford gezilerin yapıldığı bölgelerdendir. Ayrıca öğleden sonraları ve her akşam 19:30-21:00 saatleri arasında film gecesi / yarışmlar / disko gecesi / barbekü / salsa / kareoke / havuz partisi gibi öğrencilerin ilgisini çekecek aktiviteler düzenlenir.
Fiyat 2 hafta 3765 GBP

Kings Experience Bournemouth Aile Yanı Konaklamalı Yaz Okulu

PROGRAM İSMİ KINGS YOUNG LEARNERS EXPERIENCE BOURNEMOUTH PROGRAM
Bulunduğu Şehir Bournemouth
Yaş Grubu 14-17 Yaş
Merkez Hakkında Kings dil okulunun Bournemouth'daki kendi binasında gerçekleştirilen kampta öğrenciler diğer yaz kamplarına göre biraz daha fazla serbest zamana sahiptirler. Merkezi konumu sayesinde öğrenciler Bournemouh'da rahatça gezebilirler. Şehir merkezi ve plaja yürüme mesafesindedir. Programda öğrencilerin arkadaşları ile diledikleri gibi gezebilekleri serbest zamanları bulunur. Daha bağımsız bir program tercih eden öğrenciler için uygun bir seçenektir.
Konaklama Türü Aile aynında tek veya çift kişilik odalarda tam pansiyon konaklama. Tek kişilik oda seçeneği için haftalık ek 35 GBP
Başlangıç Tarihleri 16- 23- 30 Haziran ve 7- 14- 21- 28 Temmuz ve 4- 11 Ağustos 2024
Haftalık Ders Saati 15 Saat İngilizce Dersi
Aktiviteler Derslerinizden arda kalan zamanlarda program dahilinde haftalık kültürel sosyal ve sportif aktivitelerin yanı sıra her hafta 1 tam ve 1 yarım gün gezi düzenlenir. Tam günlük geziler çoğunlukla Londra / Bath / Brighton / Poprtsmouth bölgelerine gerçekleştirilir. Yarım günlük gezilerde ise Salisbury / Stonehenge / New Forest / Poole Quay / Corfe Castle / Swanage / Weymouth / Winchester / Christchurch bölgelerini keşfedeceksiniz. Ayrıca haftada 2 akşam öğrencilerin ilgisini çekecek aktiviteler düzenlenir.
Fiyat 2 hafta 2055 GBP / 3 hafta 2815 GBP

Kings Experience Bournemouth Yurt Konaklamalı Yaz Okulu

PROGRAM İSMİ KINGS YOUNG LEARNERS EXPERIENCE BOURNEMOUTH PROGRAM
Bulunduğu Şehir Bournemouth
Yaş Grubu 14-17 Yaş
Merkez Hakkında Kings dil okulunun Bournemouth'daki kendi binasında gerçekleştirilen kampta öğrenciler diğer yaz kamplarına göre biraz daha fazla serbest zamana sahiptirler. Merkezi konumu sayesinde öğrenciler Bournemouh'da rahatça gezebilirler. Şehir merkezi ve plaja yürüme mesafesindedir. Programda öğrencilerin arkadaşları ile diledikleri gibi gezebilekleri serbest zamanları bulunur. Daha bağımsız bir program tercih eden öğrenciler için uygun bir seçenektir.
Konaklama Türü Charminster Residence'da tek kişilik özel banyolu odalarda tam pansiyon konaklama. Yurt okula 20 dk yürüme mesafesindedir. 24 saat güvenlik hizmeti mevcuttur.
Başlangıç Tarihleri 16- 23- 30 Haziran ve 7- 14- 21- 28 Temmuz ve 4- 11 Ağustos 2024
Haftalık Ders Saati 15 Saat İngilizce Dersi
Aktiviteler Derslerinizden arda kalan zamanlarda program dahilinde haftalık kültürel sosyal ve sportif aktivitelerin yanı sıra her hafta 1 tam ve 1 yarım gün gezi düzenlenir. Tam günlük geziler çoğunlukla Londra / Bath / Brighton / Poprtsmouth bölgelerine gerçekleştirilir. Yarım günlük gezilerde ise Salisbury / Stonehenge / New Forest / Poole Quay / Corfe Castle / Swanage / Weymouth / Winchester / Christchurch bölgelerini keşfedeceksiniz. Ayrıca haftada 2 akşam öğrencilerin ilgisini çekecek aktiviteler düzenlenir.
Fiyat 2 hafta 2395 GBP / 3 hafta 3325 GBP / 4 hafta 4255 GBP